V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... I_icon_minitimeSt 20 marec 2024 - 14:56 pre Easyrider

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria...

Goto down 
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... Empty
OdoslaťPredmet: 2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria...   2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... I_icon_minitimePi 17 júl 2009 - 17:30

Je nedeľa ráno a úž nedočkavo volám Mirca či platí výjazd. Mirec ma samozrejme ubezpečil že áno a už som bol skvele naladený a nohy mi už točilo do V-čka hehehe... Rýchlo som hodil frajerku domov a cestou som stretol nádherného
červeného stroma. Ešte si hovorím, kurnik keby vedel, že máme výjazd, určite by rád šiel s nami. Neskôr sa dozvedám, že to bol Lajoss, jeden z nás hihi...
Dorazil som domov, skočil do moto oblečenia ako Bruce Lee a už sa mi zahrieval stromček v garáž. Ani nie po minúte už pred barákom stáli ďalšie moto-missky, žltá kráska Zóliho a čierna exotika Mirca :) Takže v trojke spolu a chutne vyrážame na PK babu kde máme zraz o jednej. Po pár metroch si neviem vynachváliť jazdu na strome, úplne nažhavený otáčam plynom do tých 110km/h a vychutnávam pocit jazdy. Krásne zákruty na babe a akcelerácia stromčeka je neuveriteľná a fakt dosť dobrý pocit aká je všestranná naša kráska V-Strom... Konečne sme dorazili hore kde nám už kývajú ďalši statoční stromčekári. Zoznamujeme sa a ja spoznávam nových priateľov Bruna na bielej ľadovej kráske a Lajossa na tej červenej sexici!!! Joj až srdce podskočilo. Po krátkej zoznamovačke a debatke čakáme na posledného stromca STANIho. Konečne dorazil na krásnej modrej topmodelke a už sme boli kompletní.
Konečne sme sa pohli pekne za sebou a ostatní motorkári na babe nás prepichovali pohľadmi a s úžasom dívali a padali im sánky nad tou krásou čo ide z baby preč - naše stromčeky. Po pár zákrutách cestou dole na Pernek mi zodvihol adrenalín jeden červený skisnutý jogurt posratý ktorý nás bezohľadne prebiehal a zbytočne riskoval zdravie seba a nás. To je aj dôvod prečo ja superšport nemusím a nikdy ani nebudem mať.
Vzduch rozrážal Zolike a musím vyzdvihnúť ako nás pekne viedol a prispôsobil tempo kolóne 6 stromčekov. klobuk dole Zoli. Po krásnej záhoráckej Route-66 obkolesenej borovicami a inými porastmi sme išli cez Malacky potom Velké Leváre, kde sme stretali dve nádherné ženské stvorenia pri ceste, až som preglgol keď sa na mňa jedna usmiala, a odbočili sme cez Závod na prvú zastávku trate - jazero pri Tomkoch. Tam sme si dali malé občerstvenie a pózovali s našimi kráskami pred objektívom Stana. Bohužiaľ pre krátkosť času a pracovné povinnosti nás musel opustiť Bruno, ktorý sa vrátil domov. Po rozlúčke s Brunom, vzduch rozrážal ďalej Zolike a pohodové tempo a krásy prírody nám všetkým točili kútiky úst do príjemného úsmevu... Šaštín stráže sme prebehli a už sme dorazili k ďalšiemu jazeru na záhorí. Bohužiaľ nepamätám si lokalitu ale bolo tam tiež pekne. Z tade sme sa pohli kľukatými cestičkami až cez vojenský priestor kde bol položený nový asfalt a to bol úplný zážitok isť tou cestou. Začal som trochu pochybovať o záhorákoch a napádali ma o nich vtipy potom čo som videl závory pri ceste a pekne sa postavil na motorke a čakal som že prejdem cez želez.kolaje a tam nič len cesta... Hmm. Po pár kilometroch to isté. Nevedel som si to vysvetliť že kde zmizla trať. Potom mi dodatočne vysvetlil Zoli, že je to ohraničenie vojenského priestoru keď majú povedzme cvičenie a tak. Ale musím natrieť aj iných, videl som v späťákoch že aj jazdci za mnou sa postavili do stúpačiek a čakali na želez.priecestie hahahaha... Takže nebol som sám uvedený do omylu..
Ani neviem ako a už sme prechádzali Súložnicou a Rozkošníkom a v Perneku sme to odbočili späť na babu. Krásne zákruty a na vrchole opäť padli sánky motorkárom keď videli našu výpravu stromov, tuším v tú sekundu naozaj každe oko čo tam stálo pozeralo na nás :)))) tak som pekne vypučal hruď nech ma fotia nech ma vidia hehehe a pekne dolu za sebou ako káčatká sme rezali zákruty. Asi v polke PK Baby bola odstavená a rozbitá motorka SS (dodatočne som sa dozvedel, že motorkár zostrelil nejakého cyklistu) čo ma opäť utvrdilo v tom aká je cesta cez PK Babu nebezpečná práve kvôli moc preadrenalínovaným motorkárom a majiteľom športových áut... Pokračovali sme do poslednej našej zastávky a to bolo mŕtve rameno pri Jelke kde sme si objednali klobásu. Neviem či to bolo našim čarom, šarmom a krásou čo z nás vyžarovala ale bohužiaľ čašníčka vo veku do 17 rokovnám poplietla objednávku a doniesla o jednu klobásu menej. No a čierny peter vyšiel na mňa. Samotná príprava jedál trvala dobrých 30 minút preto som radšej už nedoobjednával. Po krátkej chvili nám slečna oznámila že už nemajú chlieb. No bola to celkom sranda. Ale nakoniec dostali chlieb aj napriek kríze o ktorej hovoria media celé dni... Stando spáchal šľachetný čin a rozdelil sa so mnou s jeho jedlom. Ďakujem Stani. Všetkým nám chutilo a už sme stáli pri stromoch a opäť pózovali do objektívu Standa. Následne sme sa rozlúčili a šli pekne domov.
Výlet to bol naozaj krásny, išli sme pekne v kolóne a bezpečne rýchlosťou, ktorá každému vyhovovala vďaka tebe Zoli.

2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... Image3zts
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... Image5zbu
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria... Image7uvj

Cestopis vytvoril,

UKsLaVo
Návrat hore Goto down
 
2009 05 17 Vyjazd po krásach záhoria...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 2009 07 19 Výjazd Myjava a okolie
» 2009 09 15 Výjazd POČUVADLO
» 2009 07 12 Vyjazd do Kremnice
» 2009 05 24 Výjazd na Počúvadlo
» 2009 09 27 Slovensko madarsky vyjazd

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Cestopisy-
Prejdi na: