V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Budúca nedeľa premietanie - výber filmu

Goto down 
4 posters

Ktorý film si želáte pustiť?
MOTOTOUR - Mongolsko 2009
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_vote_lcap75%Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
Riding Solo to the Top of the World
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_vote_lcap0%Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
One Crazy Ride
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_vote_lcap25%Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Celkom hlasov : 4
 
Poll closed

AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Budúca nedeľa premietanie - výber filmu Empty
OdoslaťPredmet: Budúca nedeľa premietanie - výber filmu   Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimePo 18 február 2013 - 9:40

Keďže sme momentálne vyčerpali našu studňu už hotových filmov a
práce ešte prebiehajú na mojom novom filme (Albánsko-Kosovo-Čierna Hora),
budúcu nedeľu by sme si pustili jeden z týchto 3 nominovaných filmov:

MOTOTOUR - Mongolsko 2009 - je to strašná sranda z dielne mojich kamarátov
a myslím, že toto je štýl, ktorý sa ti Roman Jakub páči najviac winkle

Tu je trailer:


Riding Solo to the Top of the World - film od neskutočne nadaného inda Gaurava Janiho
a je to film v pôvodnom znení (indická angličtina) a je to podľa mňa najkrajší film na svete
a v mojej zbierke má najvyššiu hodnotu. Veľa postrehov som čerpal práve od tohto autora...
Vyhral už 10 ocenení po celom svete... Ale to čo sa niekomu páči je subjektívne, nemusí sa inému páčiť.

Tu je trailer:


One Crazy Ride - film opäť od inda Gaurava Janiho. Tento film pre mňa predstavuje
úkážku obrovskej vôle dokázať aj nemožné... Opäť je to moja srdcovka... Film v pôvodnom
znení (ind.angličtina)

Tu je trailer:



Prosím O vaše hlasy, ktorý film si želáte aby sa pustil. V piatok večer resp. sobotu ráno
to nejak uzavriem a pripravím na pustenie v nedeľu...

Slavo
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Budúca nedeľa premietanie - výber filmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budúca nedeľa premietanie - výber filmu   Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimePo 18 február 2013 - 10:19

Podľa mňa to môžeš dať za radom, v poradí, ako si vymenoval. Ja osobne som zvedavý na všetky tri filmy a dúfam že tu ešte budem pár nedeľ aby som si ich aj pozrel.


Naposledy upravil Easyrider dňa Po 18 február 2013 - 18:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Budúca nedeľa premietanie - výber filmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budúca nedeľa premietanie - výber filmu   Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimePo 18 február 2013 - 18:32

Ako Easy píše , kludne to daj za radom, ako si to vymenoval.. Budúca nedeľa premietanie - výber filmu 134616
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Budúca nedeľa premietanie - výber filmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budúca nedeľa premietanie - výber filmu   Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeUt 19 február 2013 - 14:04

suhlasim. dajme vsetky.. !!! uz teraz sa tesim..

marek
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Budúca nedeľa premietanie - výber filmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budúca nedeľa premietanie - výber filmu   Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeSo 23 február 2013 - 22:42

Takže? Môžem sa zajtra tešiť na film? Od koľkej?
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Budúca nedeľa premietanie - výber filmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budúca nedeľa premietanie - výber filmu   Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitimeSo 23 február 2013 - 23:35

Mongolsko, 16:00
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Budúca nedeľa premietanie - výber filmu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budúca nedeľa premietanie - výber filmu   Budúca nedeľa premietanie - výber filmu I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Budúca nedeľa premietanie - výber filmu
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» drziak na GPS + vyber GPS
» Video - vyber gum pre V-strom
» krátka ukážka z pripravovaného filmu Balkan Tour 2012
» Veselá nedeľa
» Nedela slnečno

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Vídea-
Prejdi na: