V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeSt 20 marec 2024 - 14:56 pre Easyrider

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
matax

matax


Počet príspevkov : 64
Mesto : Nové Mesto nad Váhom

Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ Empty
OdoslaťPredmet: Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ   Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimePo 27 máj 2013 - 20:52

Ahojte, možno sa ma budete snažiť odhovoriť od tohto kroku, ale ja sám viem, čo je pre mňa momentálne priorita č.1.Mať motorku v garáži a spraviť ne nej za rok 1000km nemá cenu.
Najbližšie roky nebudem mať na motorku vôbec čas, o mesiac je svadba, koncom roka prírastok. Pred pár dňami som sa bol povoziť a spraviť STK a poviem vám pravdu, mal som blbý pocit pri každej križovatke do ktorej vchádzalo auto, vidí ma, nevidí ma? Zostrelí ma, dolámem sa? Momentálne idem do obdobia, kedy nemám chuť zbytočne riskovať zdravie jazdou na motorke. Budúca manželka aj s dcerou, ktorú mám rád ako svoju ma tak zamestnávajú, že som v zime ani nemal kedy vytiahnuť baterku z motorky a baterka sa na mňa vykašlala :-) (+60e). Viem si predstaviť, ako sa obe strachujú keď sa idem voziť...či sa vrátim.

Som definitívne rozhodnutý, predávam svoju motorku so všetkým možným, čo som do nej za tie roky vrazil.

Nechávam si len fotky a spomienky.

Poďme na popis:

Suzuki DL 650 VStrom 2008 (bez ABS)

stav tachometra: 42000km (poctivých)

Som prvý majiteľ (kúpená v STYX Vráble)

Príslušenstvo: hlavný stojan SW Motech,originál kryty rukovati, padacie rámy GIVI, kryt motora SW Motech, top case GIVI Maxia 52L, bočné kufre GIVI Keyless vrátane originál GIVI nosičov, GIPRO ukazovateľ zaradenej rýchlosti, vyhrievané rukoväte SAYTO, vysoké turistické plexi GIVI + originál SUZUKI, výkonný tlakový klaksón, nepremokavé púzdro na GPS, manžety ACERBIS na prednej vidlici, AL kryt reťaze s nápisom V Strom, Scottoiler (starší model podtlakový),KN Filter, 12V zásuvka, textilný tankvak

Ako bolo zaobchádzané s motorkou? Motorka nikdy nejazdila OFF Road, preferujem len pevný povrch, vždy na nej boli len čisto cestné pneumatiky. Momentálne sú na nej Continental Trail Attack.Toto sú v poradí tretie pneumatiky na motorke. Pneumatiky majú odjazdených ca. 7000km, sú ako nové. Podobne aj nová reťazová sada. Na motorke som pravidelne menil olej aj filtre, po skončení záruky všetko vo vlastnej réžii, motorka jazdí od novoty na olej CASTROL GPS 10W40. Pred 7000km som menil aj olej v predných tlmičoch.
Motor ide ako hodinky, odporúčal by som preventívne zasa skontrolovať nastavenie ventilov.
Pred 7000km som robil kontrolu a všetko bolo ešte v norme.Zatiaľ na nej ventily robené vôbec neboli...nebola potreba.

Teraz v máji som na ňu robil STK, takže do mája 2015 bude mať budúci šťastný majiteľ pokoj.

Za ten čas čo ju mám, sa nevyskytla žiadna porucha. Nebola ani raz padnutá, je bez škrabancov, mechanicky aj motoricky je v perfektnom stave.

Keby som na ňu mal čas, tak ju vôbec nepredám ale najbližších pár rokov mám o novú zábavu postarané :-) Peniaze ma nesúria, nemienim ju predať pod cenu...to ju skôr odhlásim z evidencie, zakonzervujem, zakryjem a za 4 roky znova naštartujem :-)

Určite mi to bude chýbať, ale všetko sa raz musí skončiť.
V stodole máme čínskeho draka (50ccm) to mi bude musieť na prevetranie po kopaniciach stačiť :-) Možno prídem na ňom aj na zraz a keď mi dáte potom povoziť na stromku, budem vďačný :-)

K motorke môžem pridať aj komplet oblečenie od prilby(Nolan) až po goretex čižmy(Sidi).

Cena motorky aj so všetkým príslušenstvom (okrem obelčenia, prilby...)

4500 eur s DPH

Je možné ísť s cenou dolu s tým, že budem odmontovávať príslušenstvo.

Ak máte niekto záujem o uvedené príslušenstvo, nie je problém.
Môžem zmontovať a predať samostatne.
Na cene sa dohodneme.

Kontaktujte ma prosím na mail:

martinkrajicek@gmail.com

alebo mobil:
00421 908 170 348

Pokojne tu môžeme diskutovať, čo je to za motorku. Kto vie ako som s ňou jazdil, pozná tú motorku, nech napíše...nemám strach ju predať ani najlepšiemu kamarátovi.
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/28/suzukir.jpg/


Naposledy upravil matax dňa Po 10 marec 2014 - 20:12, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ   Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimePo 27 máj 2013 - 21:14

Ahoj Matax, chápem tvoje rozhodnutie...Dúfam,že sa ti podarí moto predat, lebo čo som ju videl tak je fakt v perfektnom stave.. Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ 134616
A ked teda už budeš bez motorky,aspon občas nakukni na forum a napíš par slov, ako sa ti darí a pod...
AHOJ
Návrat hore Goto down
matax

matax


Počet príspevkov : 64
Mesto : Nové Mesto nad Váhom

Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ   Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeSt 29 máj 2013 - 22:48

Co myslite inak, cena je to rozumna? Alebo moc nadsadena. Tazko sa predava motorka, na ktorej som jazdil od 0 km a viem v akom perfektnom stave je, ako som sa o nu staral...otec mi sam hovoril, ze keby bol troska viac pri sile (ma za sebou operacie ramena) tak by ju odomna kupil, uz len kvoli tomu aby nesla z domu, lebo tiez vie, ze ta motorka je v perfektnom stave.
Tiez mu je luto, ze to predavam ale tiez mi povedal, ze nema cenu ju skladovat v garazi.
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ   Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeSt 29 máj 2013 - 23:23

tak novy podla cennika stoji vsade na dohodnutych predajniach aj v suzuki aj v styxe 7990 eur.. po zlavach sa dostanes na ako frantisek z malinova pred troma tyzdnami na 6990 eur.. neviem preco ale za to mu to predaju.. je to rok 2013..a rok 2008 je 5 rokov stara motorka.. skus najskor medzi znamymi.. teraz v styxe maju 2008 za 4700 http://motoride.sk/?P=inzDetail&ID=225287 tiez predpokladam ze ked tam dojdes sa na cene dohodnes.. ja viem.. ide to dolu a dost.. 2009tku kupis za 4900 http://motoride.sk/?P=inzDetail&ID=225886 ale uvidis.. mozno sa niekto ozve.. ak ti to neponahla.. skus viac medzi znamymi a na odporuania.. mnoho ludi asi rado priplati daku stovku ale chce poznat povod a starostlivost o motorku.. ak by sa ma niekto pytal na stromceka rozhodne ta odporucim... kedze chalani poznaju tvoju starostlivost..

to je jedina moznost ako zautocit na cenotvorbu.. netusim preco ale na kufre a vybavu dnes nik moc pri kupe nepozera..

drzim palec pri predaji motorky aby si co najmenej stratil ale vytvor si cas a odhad.. zial treba sa asi porovnavat s inymi ponukami.. hmm

marek.. wave
Návrat hore Goto down
matax

matax


Počet príspevkov : 64
Mesto : Nové Mesto nad Váhom

Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ   Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitimeSo 19 október 2013 - 21:20

Ahojte banda...no tento rok som na motorke dal asi 450km. Do Štúrova na termálne kupalisko a nazad. Dve noci. Manželka išla na aute a ja som sa po dlhom čase troška vyšantil. No ale to je stále málo km, na to aby som si ju nechal. K tridsiatke som dostal bicykel :-)
Momentálne už len čakám, kedy vyštartujem smer pôrodnica Trenčín. Máme to už za pár.
Motorku sa mi nepodarilo predať tak teraz dávam zimnú cenu:

4500.- Euro

osobne si myslím, že toto už je veľmi zaujímavá cena.
Na motorke je zatiaľ všetko čo je hore uvedené.

Páni, ujmite sa jej niekto...nech jazdí a prináša radosť ďalšiemu cestovateľovi :-)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ   Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Suzuki DL650 K8 - predaj-PREDANÉ
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Padací rám - PREDANÉ
» DL 1000 diely motora predane
» Predaj V-Strom 650
» predaj V-strom 650
» Predaj krytu motora

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: Bazár - predám/kúpim-
Prejdi na: