V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovCalendarGalleryFAQHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» motor
Today at 12:51 pre Petzo

» Cinkanie pri 80km/h
St 22 august 2018 - 20:20 pre Cezarko

» SUZUKI TEXTILNA KOMBINEZA
Pi 3 august 2018 - 9:47 pre cole46

» Kúpim zánovné DL-650 / DL-1000
So 21 júl 2018 - 7:26 pre peterPP

» Chladiaci system
Št 19 júl 2018 - 13:01 pre chrene

» Spotreba oleja!
St 18 júl 2018 - 8:22 pre bruno75

» Suzuki DL 650
Ut 12 jún 2018 - 20:45 pre reno

» Signalizácia 6, pri rýchlosti 5.
Ut 24 apríl 2018 - 11:17 pre zbrdlowski

»  radenie rychlosti- nechce zaradit neutral
Po 23 apríl 2018 - 18:28 pre 2pista7

Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
septembra 2018
PoUtStŠtPiSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar

Share | 

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...

Goto down 
AutorSpráva
Slavo

Počet príspevkov : 3741
Reputácia Reputácia : 45
Mesto : Krupina/Čertovica

OdoslaťPredmet: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Ut 27 august 2013 - 16:43

Návrat hore Goto down
Zolike

Počet príspevkov : 1347
Reputácia Reputácia : 33
Mesto : Galanta, Slovakia

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Ut 27 august 2013 - 18:52

Ahoj, to máš cestou do práce ?

život je krátky , svet je velký
SK CZ A H PL DE HR RO BIH MNE AL MD UA SRB BG TR GR MK ITA SLO
Návrat hore Goto down
kixo

Počet príspevkov : 60
Reputácia Reputácia : 3
Mesto : Hlohovec

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Ut 27 august 2013 - 20:58

Ahoj Slavo , ked som bol v anglicku mal som poriadny gulaš z tej lavej  strany hlavne na kruhačochlaught2
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Pi 30 august 2013 - 20:38

Návrat hore Goto down
Easyrider

Počet príspevkov : 1660
Reputácia Reputácia : 36
Mesto : Dunajská Streda

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   So 31 august 2013 - 7:54

Krásne video. Super, že si to užívaš a nesedíš iba v izbe s hlavou v smútku. Podľa toho čo som videl, je to krásne mesto.

Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   So 31 august 2013 - 8:44

Dakujem Ferino yeah 

Návrat hore Goto down
marecek

Počet príspevkov : 592
Reputácia Reputácia : 19
Mesto : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   So 7 september 2013 - 9:39

musel som si to kvoli hudbe pustit este raz :) si zmenil hudobny zaner na videa..v mojich ociach k lepsiemu.. . myslis ze to je krajinou v ktorej zijes? :) a co baby? pacia sa? donesies nam nieco ukazat?? 

marek.. hello
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   So 7 september 2013 - 18:47

k tym babam:
anglanky som si predstavoval ako pehave rysave tlste zeny a opak je pravdou.
Je tu velmi vela peknych zien, dokonca aj cernosky maju nieco do seba, ale kazda
druha je pokerovana... A anglicania, tak to snad neni anglican pokial nema komplet ruky
pripadne aj nohy ako tapety pokerovane..
Ale tak kerky nieje telesna vada, ze... Zatial na zoznamovacky velmi nemam cas, skoda
veru...

K hudbe:
urcite ano, prostredie robi vela... Dnes som napr. na namesti pocuval cernošskú hudbu
sice je to iny styl ale to nevadi... Zatvoril som oci a mal som pocit ze sedim na plazi niekde v karibiku...  Chcem si od nich kupit DVD, dnes som uz nechcel rozhadzovat prachy...

Idem spracovat treti diel videa, snad to vecer sem hodim..

Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Ut 10 september 2013 - 12:01

Cesta do práce - nočná verzia..

Cesta z práce - denná verzia

Návrat hore Goto down
Easyrider

Počet príspevkov : 1660
Reputácia Reputácia : 36
Mesto : Dunajská Streda

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Ut 10 september 2013 - 15:48

Kua, aj ja by som si prial takúto premávku cestou do BA a domov.

marecek

Počet príspevkov : 592
Reputácia Reputácia : 19
Mesto : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Ut 10 september 2013 - 16:18

no a jak si si zvykol na jazdenie v lavych pruhoch? este nad tym premyslas? ci uz si si zvykol ako na rutinu kazdodenneho jazdenia.. ja mam obavy ze by som si tam zaplatil vodicak :-) 
inak premavka ano. ako si uz aj feri vsimol ozaj dobra... aj cesty vyzeraju byt v dobrom stave.. sak potom kukni okolie.. to bude asi celkom interesante... 

marek.. wave
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Ut 10 september 2013 - 20:42

prekvapivo som si dost rychlo zvykol na jazdu v lavom pruhu. maju dobre znacene cesty pre
nas "europanov" ze kde mas ist resp. kde nesmies ist "NO ENTRANCE" je vsade na vozovke
velkym napisane...

Na prechodoch pre chodcov je velkym nastriekane vsade TURN LEFT a opacne zas TURN RIGHT a pod... Aby aj chodci vedeli z kade auta prichadzaju a kam sa pozerat aby ich niekto nezrazil...

Najhorsie su kruhace. Teda myslim "mega" kruhace, take tie velke kde sa stretava viacero
ciest. Z kruhaca su aj 3  - 4 vyjazdy a musis byt v spravnom pruhu a vediet kedy spravne
odbocit na spravny vyjazd. Par krat som sa veru uz vracal spat na kruhac ked som spatne
odbocil...
Tiez tu platia trochu inak pravidla na kruhacoch ako u nas. preto ked vidim problemovy kruhac,
radsej idem pomaly a davam bacha. Velke kruhace maju niekolko semaforov ale take tie stredne
velke maju na ceste nastriekane kto komu dava prednost a ako som pisal vyssie, je niekolko
vyjazdov z kruhacov z toho dovodu oni tu mavaju kruhace niekolko-pruhové a to uz neni sranda ale chvalabohu zatial som sa tu stretol s ochotnymi vodicmi a ked som bol v zlom pruhu, len som
mavol a ochotne ma pustili pred seba. Nik ma nevytrubil a pod. Len je to nebezpecne.
Ale uz si ako tak zvykam a viem odhadnut ako a kde byt zaradeny na tych velkych kruhacoch lebo o to tam ide...

Tiez anglani velmi radi setria pismenami. Minule som siel na vylet do Southhamptonu a par km pred mestom sa cesta delila a mal som spravne odbocit a Southhampton bol znaceny na tabuliach ako "South'n" alebo "South'on" uz si presne nepamatam... Tak to bola tiez celkom
sranda sa spravne rozhodnut na dialnici pri 140km/h ci odbocit na ten vyjazd alebo nie. Ale trklo ma to chvalabohu hned, tak som spravne odbocil...

Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   So 12 október 2013 - 18:59

Prechádzal som sa a na moje prekvapenie čo som našiel na susednej ulici? MC HELLS ANGELS pobočka pre Wessex...

Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   

Návrat hore Goto down

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Vídea-
Prejdi na: