V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovCalendarGalleryFAQHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Ake pruziny?
Yesterday at 21:40 pre radik

» Výjazd
Ne 19 november 2017 - 19:49 pre eSCePalo

» Predaj V-Strom 650
Ne 12 november 2017 - 12:58 pre peterPP

» VSTROM CLUB SLOVAKIA: Jesenné stretnutie klubu
Št 12 október 2017 - 16:56 pre Leon.nr

» ˇKupim Ľ.P smerovku
Pi 6 október 2017 - 21:43 pre reno

» VSTROMKLUB.CZ: Podzimní sraz 2017 Frýdštejn 15-17.09.2017
Ut 19 september 2017 - 19:56 pre eSCePalo

» Vibrovanie celej motorky dl 650 2005
St 13 september 2017 - 19:06 pre reno

» Motoblúdenie 2017
Po 7 august 2017 - 11:28 pre eSCePalo

» DL 1000 diely motora predane
Pi 21 júl 2017 - 15:51 pre Arto69

Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
novembra 2017
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar

Share | 

Styx Vrable

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
MartinM

Počet príspevkov : 169
Reputácia Reputácia : 1
Mesto : Bratislava

OdoslaťPredmet: Styx Vrable   Po 20 január 2014 - 18:41

Ahojte stromaci.
Na jesen minuleho roku som sa tu zaregistroval a s niektorymi ludmi uz aj komunikoval.Kedze sa blizi cas kupy mojeho noveho stromika rad by som vas poziadal o pomoc ak to bude mozne.Vsetci vieme ze kazda masina ci uz moto alebo auto nieco stoji a niesu to zrovna male peniaze.Preto vas chcem poziadat, ak niekto poznate niekoho z majitelov alebo zamestnancov v Styxe vo Vrabloch, ci by ste mi nevedeli pomoct trochu so zjednanim priaznivejsej ceny novej moto s nejakymi doplnkami.A pripadne mi poradit kedy by bolo najlepsie kupovat novu moto..Ci teraz pred sezonou ale pockat prave na zaciatok sezony, pripadne skusit na motosalone..Vopred vam vsetkym dakujem za rady a reakcie.A ak sa niekto najde kto by sa za mna prihovoril v styxe aj za pomoc pri vybavenie lepsej ceny...Este raz vdaka
Návrat hore Goto down
Easyrider

Počet príspevkov : 1660
Reputácia Reputácia : 36
Mesto : Dunajská Streda

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Ut 21 január 2014 - 16:29

Martin, vždy sa dá niečo zjednať. Nie je to inak ani v STYX-e vo Vrábloch. Ak si seriózny kupujúci, vieš čo chceš, tak stačí si len otvoriť ústa a predajňa ti vyjde v ústrety. Veď nakoniec vo Vrábloch nie je iba predajňa ale aj servis. To znamená, že si vážia každého potencionálneho kupujúceho, lebo aspoň na dva roky (záručné obdobie) si pre nich aj klientom v servise. 
Ale ako si písal, môžeš to skúsiť aj na výstave motocyklov, kde vždy dostaneš zľavu na vystavené kusy a dokonca ich máš v plnej výbave. 
Niekedy to robia takým štýlom, že z ceny motocykla nepustia ale ponúknu ti grátis doplnky, ktoré tiež stoja nemalé peniaze. 
Ver mi, nepotrebuješ sprostredkovateľa. Buď rozhodný a nemaj obavy zjednávať.

Zolike

Počet príspevkov : 1341
Reputácia Reputácia : 30
Mesto : Galanta, Slovakia

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Ut 21 január 2014 - 18:20

Martin ked príde čas na kúpu tvojej moto, kludne zájdi do Styxu, vyber si farbu, doplnky ktoré by si ku svojej moto chcel a ako Easy písal, stačí si otvorit ústa a určite sa niečo bude dat s cenou urobit..Easy okrem iného nespomenul ešte jednu doležitú informáciu, že ak si kúpiš novú moto v Styxe, tak sa automaticky stávaš verným zákazníkom a obdržíš vernostnú kartu, na ktorej máš pri kúpe akéhokolvek doplnku,oblečka a pod automaticky pri jej preukázaní zlavu 10%..a čo je najlepšie, karta má neobmedzenú platnost... yeah .

život je krátky , svet je velký
SK CZ A H PL DE HR RO BIH MNE AL MD UA SRB BG TR GR MK ITA SLO
Návrat hore Goto down
Easyrider

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   St 22 január 2014 - 9:29

Tak, tak..., navyše tú zľavu z tej karty si môžeš uplatniť aj na tovar v akcii alebo vo výpredaji. A to sú už pekné ušetrené peniaze.
Martin, smelo do toho. Pýtaj sa na Jána Balogha. Ak ho tam zastihneš, on je tam šéfom, jednaj s ním.

MartinM

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Št 23 január 2014 - 10:45

Ahojte chlapi.
Dakujem za informacie a podporu.Vcera po kratkej konverzacii formou emailu a nasledne po telefonate mam rezervovanu moto.Biela farba + doplny - bocne kufre givi V35 s bielymi krytmy a nosicom,Kryt motora a padaci ram od givi, original kryty ruk, 12V zasuvka a tankvak givi ( taka mala 4L skrupina) s upinacou podkovou za cenu 8200€.Co na to poviete ???? Myslite ze je to dostatocna zlava alebo by sa dalo este aj viacej zjednat.
A este jedna prosba..Nechem zakladat dalsiu temu.Mam este dilemu ohladom padacieho ramu a krytu motora.Ktory ram a ktory kryt je lepsi a preco.Givi alebo SW Motech.Radsej uprednostnim lepsiu ochranu pred cenou..Ide mi hlavne o to ze ktory ram ma lepsi a tuhsi material..Ktory pri eventualnom pade motorky ju ochrani a nezohne sa alebo sa nejako zdeformuje.A to iste plati aj pre kryt motora..Vdaka za vase skusenosti a rady...
Návrat hore Goto down
Easyrider

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Št 23 január 2014 - 11:46

Milan, Gratulujem. Tá cena s tými doplnkami je viac než priaznivá. 
Čo sa týka padacieho rámu, ja som mal GIVI ale časom som to vymenil na SW-Motech. Motív som mal prostý. Na motorke (ja mám ale K7) som mal plno doplnkov SW-Motech, tak som chcel mať aj padací rám od nich. Až pri výmene som zistil, že padací rám SW-Motech je hrubší, pevnejší. Motorka mi už padla (za jazdy ešte našťastie nie) aj s padacím rámom GIVI aj od SW-Motech a oba rámy plnili svoj účel. Napriek tomu, padací rám GIVI mi zostal mierne ohnutý.
Čo sa týka ochrany motora, tam veľké rozdieli nemáš, ak vôbec. Akurát môžeš mať problém pri spájaní krytu k rámu ale aj to sa dá jednoducho  vyriešiť. Ja mám originál Suzuki (hliníkový) kryt a ako som už písal, SW-Motech rám. Ale v každom prípade ti odporúčam hliníkový kryt a nie plastový.

MartinM

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Št 23 január 2014 - 11:50

Takze podla teba atvojich skusenosti je padaci ram sw motech pevnejsi ako givi..Otazka je ci givi aj napriek tomu motorku dostatocne chrani alebo nie..a po pravde kryt motora sa mi dizajnovo paci prave skor sw motech ako givi...Ale to je iba vec vkusu...Aj tak vdaha za nazor.
Návrat hore Goto down
Zolike

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Št 23 január 2014 - 18:22

Martin tiež mám padací rám od sw motech a tiež mi už padla moto zo stojana a možem povedat, že plasty ochránil dobre.. yeah . ak sa nemýlim, tak sw-motech má tu ochranu resp tie trubky po boku vyššie ako od giwi...a tiež sa mi dizajnovo viac páčili....čo sa týka krytu motora tak tie materialy su všetky dostatočne pevné,ale určite ti dobre poradia aj v styxe ak sa opýtaš, nakolko aj sám majitel má prejdeného toho vela po cestách - necestách...
Gratulujem k výberu moto a teším sa, ked sa vidíme na cestách.. yeah

Návrat hore Goto down
Mirco

Počet príspevkov : 302
Reputácia Reputácia : 0

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Št 23 január 2014 - 18:44

Skús ešte HP-moto v Matúškove pri Galante, ja som kupoval tam a dali mi dobrú cenu.

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Pi 24 január 2014 - 15:54

Caute chlapy.
Dakujem za vsetky postrehy, skusenosti a rady.Motorka je odlozena, zaloha zaplatena a uz len naplanovat nejaku cestu smerom na Vrable nech tam nemusim ist len kvoli moto.Predsa len z BA to je nejaky ten km.No ako pozeram tak vacsina z vas ma asi padaci ram sw motech.No predsa ale mam este otazku.Je givi dostatocne tuhy a odolny natolko aby motorku ochranil ak by ju clovek neudrzal pri manipulacii a polozil alebo keby mu padla zo stojanu????
Vopred vdaka za postrehy a skusenosti.
Návrat hore Goto down
Zolike

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Pi 24 január 2014 - 17:20

Martin odolný určite je o tom niet pochýb...ale ako som ti písal, ja som si vybral sw-motech hlavne preto, že je po boku vyššia ochrana plastov a dizajnovo sa mi páčil viac...je teda na tebe čo si vyberieš...

Návrat hore Goto down
MartinM

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Pi 24 január 2014 - 18:21

Zolike.
Vdaka za nazor skusenosti a rady.Pevne dufam ze ked zacne sezona sa aj niekde stretneme ci uz s tebou pripadne aj s inymi clenmi v strom klubu.Rad spoznam novych ludi.
Návrat hore Goto down
Easyrider

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Pi 24 január 2014 - 19:27

Keď mi padla motorka zo stojanu, tak padací rám GIVI síce ochránil plasty pred poškodením, došlo však k jeho ohnutiu, a to až natoľko, že sa mi prsty nezmestili medzi plast a padací rám. Stále však to bolo v pohode. Napriek tomu som to vymenil na SW-Motech.

Jano

Počet príspevkov : 45
Mesto : Kostolište

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Pi 16 máj 2014 - 16:03

Ahojte všetci! :D
MartinM - gratulujem k výberu motorky! Tiež ju mám teraz v pláne kúpiť, a takisto aj bielej farbe. Keď som bol v Styxe, tak tam mali aj takú snehobielu, aj takú "menej"-bielu, teda s tmavším odtieňom bielej (neviem ako tú farbu nazvať), no táto tmavšia sa mi viac páči, tak asi bude tá. Teraz ale už nemusím ísť do Vrábeľ, keďže už je Styx aj v BA, tak uvidím.
A takisto riešim dilemu doplnkov, lebo ten plastový kryt motora sa mi viac páči k moto, ako tie hliníkové... Ty si nakoniec aký kúpil?
Vďaka za rady ;-)
Návrat hore Goto down
MartinM

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Pi 16 máj 2014 - 20:07

Ahoj beginner1.
Co sa mna tyka tak neviem ze by bolo viac odtienov bielej.Mozno je mozno neje.Ja mam bielu perlet.Kupoval som kus ktory bol vystaveny minuly rok na predajni.Kupoval som aj s vela doplnkami.Vsetko co mam na moto mam uvedene v popise.Teda mam uz aj deflektor na plexi a predlzene blatnika.
Povodne som mal mat a moto kryt motora od givi ale nechal som si ho vymenit za sw motech nakolko sa mi pacil viac ako givi.A ty ak to myslis s ochranou motora od spodu vazne tak na ten plastovy zabudni.Urcite by som isiel do niecoho co aj nieco vydrzi.
A co sa tyka predajne v BA je to sucast Styxu vo Vrabloch ale nieje to priamo ich.Co sa tyka kupi moto urcite kupuj rovno aj s doplnkami a zjednas urcite aj lepsiu cenu ako aj ja..Preto odporucam napisat priamo p.Balogovi do Vrablov o co presne mas vazny zaujem-moto+doplnky a skus pripadne navrhnut nejaku cenu..Verim ze sa urcite dohodnete ku spokojnosti oboch.Ak budes chciet neco vediet kludne mi zavolaj.Cislo mam v profile.
Návrat hore Goto down
Jano

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Ne 18 máj 2014 - 9:45

Ahoj Martin! :) Vdaka za info, noo viem, ze tie kovove jryty su ucinnejsie co sa tyka ochrany, ale ked mne sa moto viac paci s tym plastovym... :o) Uvidim, mozno yo zmenim este. A s tou predajnou si to ako myslel, ze to nie je priamo ich? Myslis tym to, ze su len v "cudzej" budove ci? Tak doplnky chcem kupit hned, len asi nie vsetko hned...kufre asi neskor, uvifim podla cenovej ponuky. Ved na zraz to sj tento rok nestihnem, tak je casu este...
Návrat hore Goto down
MartinM

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Ne 18 máj 2014 - 11:45

Ahoj Beginner1.
Co sa tyka tej predajne v BA.Bavil som sa o tom s chalanmi vo Vrabloch.Oni vraveli nieco take ak som to spravne pochopil, ze ano ta pobocka patri pod nich ale ze to ma nejaky sukromnik ako sro ci zivnost..neviem presne..proste to nepatri asi priamo p. Balogovi.Mozno som chalanov zle pochopil mozno nie...Ale ked zavolas do predajne vo Vrabloch oni ti to urcite vysvetlia.
A co sa tyka doplnkov urcite odporucam kupovat naraz s moto..Tak zjednas urcite lepsiu cenu celkovo...Ja som vykecal zlavu cca 800-900€...Ak budes chciet ako som pisal..Kludne mi zavolaj..Cislo mam v profile.
Návrat hore Goto down
Jano

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Ne 18 máj 2014 - 15:29

Aha...čiže lepšie bude zájsť do Vrábeľ asi, že? Ja som si myslel, že to je ten istý majiteľ, a preto som chcel ísť kúpiť moto do BA...som sa aj potešil, že to budem mať omnoho bližšie aj čo sa servisu bude týkať...ale keď píšeš, že to má niekto iný, asi radšej obetujem 300km a spravím si "výlet"... ;-) 
Ja som bol vo Vrábloch na jeseň, v novembri, a vtedy tam mali super akcie na doplnky, čo dávali k novej moto, len vtedy som ešte nemal pokope evri, tak sa nedalo kúpiť... A teraz mám zase dilemu, že kde mi dajú lepšiu cenu na všetky veci k moto, či v Styxe BA, alebo v Styxe Vráble... :o))
A keď som bol v Styxe pozerať na tú krásku, tak sa mi zdalo, že tam mali dva druhy bielej farby....alebo to bola len "hra" tieňa a svetla...? ;-)))
Inak sorry - ja som Jano...ok, tak ak Ti to nebude vadiť, niekedy sa ozvem, tiež mám číslo v profile...keď kúpim, môžme dať na PB kofolu ;-)
Návrat hore Goto down
MartinM

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   Ne 18 máj 2014 - 20:53

Jano.
Ako som vravel ze som mohol chalanou aj zle pochopit.Preto skus zavolat do predajne vo Vrabloch a spytat sa na predajnu v BA.Oni ti najlepsie povedia ako to je.A kludne volaj.
Návrat hore Goto down
peterPP

Počet príspevkov : 58
Reputácia Reputácia : 2
Mesto : Poprad

OdoslaťPredmet: Kúpa nového V-stromu.   Št 4 jún 2015 - 15:35

Priatelia Ahoj.Aj Ja som kúpil nvu moto v PO.Stála 7900Ečka.Ale doplnky si musim extra kupovať.Preto Martinov prispevok mi prišiel v hod.Otvoril tému doplnkov.Poradili ste ,že padací rám od SW-motech.Suhlasím.
A čO KUFRE?Existuje kufor z bzdovým svetlom.Možte mi poradiť,je to kufor GIVI?Alebo?Aká značka?Kupim sadu kufrov,centrál a dva bočné.Finančne kolko by to stálo?Vrátane držiakov? club
Návrat hore Goto down
Sataniak

Počet príspevkov : 20
Reputácia Reputácia : 2
Mesto : Brezno, Banská Bystrica, Polomka

OdoslaťPredmet: kufre   Pi 5 jún 2015 - 8:45

Ak chces len plastove kufre, tak najlacnejsie asi kupis v Prievidzi www.norcobikes.sk, aj ja som tam kupoval celu sadu bocnych GIVI V35 + vnutorna kapsa a mnoho inych doplnkov...
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Styx Vrable   

Návrat hore Goto down

Styx Vrable
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VÍTAJTE / WELCOME ! :: SK / CZ - Vaše správy a odkazy-
Prejdi na: