V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Prvý klubový výjazd.

Goto down 
+2
MartinM
Tolan
6 posters
AutorSpráva
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimePi 28 február 2014 - 10:01

Dovolujem si Vás pozvat na 1 tohtorocny vyjazd. Pojazdenie po rakuskych cestach okolo jazera Neusiedler, kavicka atd....
Sobota 1.3.2014
predpoved jasno 11 st.
cas stretnutia 11.00
miesto: Garaz u Marecka na Rovniankovej 12, BA
kontakt: Tolan 0903202075
Návrat hore Goto down
MartinM

MartinM


Počet príspevkov : 169
Mesto : Bratislava

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimePi 28 február 2014 - 18:46

Ahoj Tomas..
Velmi rad by som sa pridal..No ja si len zajtra 1.3. idem do Styxu pre novu motorku..Ale pevne dufam ze sa uvidime na motosalone alebo inokedy na nejakom vyjazde...Kazdopadne si to vsetci zucastneny uzite..
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeSo 1 marec 2014 - 16:01

Počasie vám praje, tak dúfam že si to užívate. Ak budú nejaké fotky, tak sem s nimi.

Tohtoročná zima-nezima so mnou riadne vybabrala. Myslel som že ešte mám čas lebo zima ešte len príde, a tak moja motorka stojí nepripravená v garáži. Nutne ju čaká výmena pneumatík a reťaze. To je hlavný dôvod prečo som sa nemohol pridať. Tak len tíško závidím.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeSo 1 marec 2014 - 21:52

Tak dnes uplbe paradne pojazdenie, priblizne 300km.
7 statočných:
Marecek, Zuza, Kixo, Ľuboš, Lukáš, Milanko, Tucho...
Dakujem vsetkym za prijemny den.
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeSt 5 marec 2014 - 21:46

ale vazne bolo skvelo.. musime zopakovat  club
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 8:25

jarne vyjazdy su pre mna vzdy tie najkrajsie, cloveku to je nove a vzacne po zime, so slnka nacerpat energiu...nikto sa zbytocne nenahana...taka pohodka, kavicka, cigarko....
Návrat hore Goto down
Milankodl

Milankodl


Počet príspevkov : 339
Mesto : Bratislava

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 17:15

Okrem tých pohodových vecí som včera po tom našom prvom výjazde našiel v zadnej 
pneumatike 1 vrut, ešte to budem musieť riešiť,pneu drží, mám ultrasel.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 18:59

No a co s tym teraz?
Vyberies vrut a nehas to tak nech ultraseal drzi dieru? Spolahnes na na to? Lebo vraj v pneuservise sa to uz neda spravit ak tam raz je ultraseal.
To je jeden z dovodou preco to nemam, tak daj vediet ako si to vyriesil.
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 22:08

No pravdu povediac dobra otazka :)


Kazdopadne si myslim ze pokial je US robeny tak ze dieru zalepi - to jest ked prejdes po niecom co neostane v gume - a ty si to ani nevsimnes a bohviekolko na tom jazdis - tak toto ked vytiahne bude to iste - akurat bude o tom vediet :D
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimePi 7 marec 2014 - 7:22

Milanko, mne sa v Nórsku zavŕtal zlomený šroub do zadnej pneu. Mal som tam ultraseal ale ešte som nemal odskúšaný. Začal som vyťahovať šroub. Bol to starý hrdzavý šroub bez hlavy. Spravila sa mi tam celkom pekná dierka. Ale čo je hlavné, pod vnútorným tlakom z pneu mi začal ultraseal prskať smerom von. Našťastie som rýchlo zareagoval a roztočil koleso na 1-ke. Vďaka odstredivej sile k dierke sa dostalo iba toľko ultrasealu, koľko bolo treba a  dieru pekne zalepil. 
Viem, je to iba laicky napísané, lepšie neviem vysvetliť ale takto to fungovalo. Bolo treba dohustiť lebo pri tom vyťahovaní s ultraseal unikol aj vzduch. Ale po tomto defekte som na to zadné pneu najazdil cez 4.000 km domov.
Toto sa mi stalo ešte vlani v júli. Doteraz mám nahodenú tú pneu ale tú dieru by som už ani nenašiel.
Návrat hore Goto down
Milankodl

Milankodl


Počet príspevkov : 339
Mesto : Bratislava

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimePi 7 marec 2014 - 9:24

Easy, verím že to tak bude fungovať,zatial som dohodnutý z mechanikom na menší servis niekedy na budúci týždeň a pri tej príležitosti vytiahneme ten vrut, keby to náhodou nefungovalo,tak by to opravil knotom. wave
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimePi 7 marec 2014 - 9:43

No praveze v diskusiach som aj ja cital ze je problem lepit knotom pneumatiku ktora je alebo bola naplnena US. Ten vraj nechava povlak na ktory sa nechyta vulkanizacne lepidlo..

Tiez som trosku na vazkach ci dat do novych gum US ( zatial som mal na starej moto duse - az teraz idem prezuvat Stroma) - ale asi ho dam.
Lebo co som cital ze im defekt neudrzal US tak uz bola taka velka diera ze sa to nedalo zalepit ani knotom.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimePi 7 marec 2014 - 10:07

Mne to povedal mechanik v pneuservise, ze pneu kde uz niekto nastriekal nejaky sajrajt sa uz opravit neda.(mozno da ale asi je s tym riadna babracka a nechce sa im to).
Dokonca mi povedal, ze u rychlostnych pneu index nad 200km/h by sa uz defekty nemali vobec opravovat (akoze kupit novu pneu).  Takisto oprava tymi knotmi je len dojazdova. Motopneu sa na rozdiel od auta vyradne deformuje pri vyssich rychstiach a tie knoty by vraj casom vystrelilo. Jedina akotak pripustna oprava je ten hribik zvnutra ale je to najdrahsie a najdlhsie to trva.
Mne sa stala tak zvlastnost, ze som jazdil s dierou asi 5mm priemer. Na trase priblizne 5km a isiel som okolo 170-190km/h...trosku to plavalo na vyjazdoch ale inak pohoda. Akonahle som zastavil okamzite to vyfucalo a motorka sadla na rafik. Podla mechanika v pneuservise je to vraj normalne, ze tvar pneu drzala odstrediva sila a nie tlak v nej....zaujimave...
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitimePi 7 marec 2014 - 11:11

Off: No veď to. Práve preto chcem vymeniť pneu lebo psychika nepustí. Aj keď to pravidelne kontrolujem a je to v poriadku, už len ten pocit že je tam diera zalepená s US mi nedá pokoj. Pneu už je aj tak v koncoch tak našťastie to nebolo ťažké rozhodovanie kúpiť nové. Neviem ale ako by som to riešil keby pne bolo nové, či dojazdiť na nej tisíce km alebo kúpiť nové. 

Ale to už je iná téma. Pre defekty je tu topic: click
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prvý klubový výjazd. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvý klubový výjazd.   Prvý klubový výjazd. I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prvý klubový výjazd.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jarný zraz V-Strom clubu 2017
» Výjazd
» Trochu prevetrat kosti...
» Veľkonočný výjazd
» jednodnový vyjazd do alp

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Navrhni výjazd TU!-
Prejdi na: