V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
kupujem V-stroma I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
kupujem V-stroma I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
kupujem V-stroma I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
kupujem V-stroma I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
kupujem V-stroma I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 kupujem V-stroma

Goto down 
+9
Tomas1975
kamy10
yenkie
mode
Arto69
Požgy
Petzo
vladom
mirecpirec
13 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
mirecpirec

mirecpirec


Počet príspevkov : 5
Mesto : Zvolen

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimePi 25 apríl 2014 - 9:20

Ahoj v-stromaci, minuly rok padlo rozhodnutie, ze moj skuter vymenim za skutocnu motorku :-) a tak som skoncil pri v-strome. Bol som vyskusat nejake 650ky aj 1000ky a kedze chcem jazdit turistiku vo dvojici 1000ka to jednoznacne vyhrala, len by ma zaujimal nazor skusenejsich vlastnikov...
Jednym z adeptov je strom od chalana z brna, ktory ho meni za noveho trimpha. Je v peknej vybave za cenu porovnatelnu ponukam u nas, len ma drobne skrabance-vid foto a zaujimalo by ma co ich mohlo sposobit - ci iba nesikovnost niekde na parkovisku resp. v terene alebo seriozny pad.
Druha vec co ma zaujima je, ci je bezne, ze sa 1000ky vylepsuju narp. novymi brzdami (vpredu ma bremba), stupackami, kovovym krytom motora, vyfukmi... viem, ze ta predna brzda je original slabsia a original byva plastovy kryt dole, tak neviem ci som uz iba zbytocne paranoidny a povodny majitel postupne povylepsoval niektore detaily, alebo to moze naznacovat, ze motorka bola rozbita a ked sa uz menili veci tak sa tam dali lepsie.
Akykolvek nazor mi pomoze. pripadne ak by mi chcel niekto poradit na co si dat pozor, velmi by mi to pomohlo. dakujem
Miro

neviem ci som pridal fotky, lebo to vkladanie dako blbne tak su aj tu: http://uloz.to/x28eiybc/v-strom-zip
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimePi 25 apríl 2014 - 9:59

No je to este jeden z prvych modelov 2002-2003. Tie neskorsie mali rovnaku kapotaz s DL650 a aj vychytane nejake muchy. Ja osobne bys om siel radsej do novsieho modelu - ale samozrejme zalezi na cene.

Original nema tusim ziaden kryt pod motorm  - zalezi len na cloveku aky si tam da - ti co chodia aj nejaky OFFroad-  polnacky, sutolinky .. si radsej daju hlinikovy (ja by som si ho dal radsej aj kvoli vzhladu :)  ako plast. klin).
Zubate stupacky sa tiez davaju hlavne kvoli off jazdeniu - to jest ze majitel chodil alebo chcel jazdit aj vychodne zeme , kde je vela sotoliniek ale aj lesne cesty ... Aj na mierny OFF su zub. stupacky lepsie.
Vyssie riadidla, sirsie zrkadla tiez o tom napovedaju.
Tie ozgrenia nie su z padu na mieste,  kusok sa to suchalo - kazdopadne to nemusi byt nic vazne -  vyzera to ze to pobral padak a kufor.

Co sa tyka ceny, ja mam skusenost ze v CR su o dost lepsie ako v SR - uz aj s prihlasenim.
Mam odtial uz 3-tiu moto.
Návrat hore Goto down
mirecpirec

mirecpirec


Počet príspevkov : 5
Mesto : Zvolen

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimePi 25 apríl 2014 - 10:15

vladom dik za odpved, ved prave ze u nas za ne pytaju vela, a tiez som predchadzajuci stroj doniesol z CR. Chalan pise ze je to 2004 - ma aj povodny technicky tak si snad nevymysla :-), skusal som si to preventivne porovnat s obrazkami z netu (najma ci su tam tie iste nalepky na nadrzi), ale vela som toho nenasiel a na novsi zial nemam...
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimePi 25 apríl 2014 - 10:34

Ono moze byt ze je to predavane este 2004. niekde tam bol zlom.

Rozdiel je hned vidno na inom plexi a budikoch.
Ono hlavne zalezi na tom v akom to je stave. Kilometrov to pri spravnej udrzbe vydrzia vela.
Km na tachometri pokial to bolo povodne dovezene z vonku by som neveril vobec.
Návrat hore Goto down
Tomas1975

Tomas1975


Počet príspevkov : 47
Mesto : Trnava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeŠt 10 september 2015 - 11:22

Ahojte V-stromaci. Od vcera som clenom tohto klubu, lebo by som chcel co najviac vediet o tejto motorke. Konkretne myslim 650-ku. Ak vsetko dobre pojde, tak od buducej sezony budem patrit do rodiny v-stromakov aj ja. Uvidime.
Chcel by som vediet par veci o tom ci kupit novu motorku prip. jazdenku. Na co si treba dat pozor pri kupe jazdenky. Dost ma jazdenka odradza, cital som rozne hrozostrasne pribehy o zvaranych ramoch atd. a naslednych havariach. Ale zasa nakolko som zaciatocnik (alebo po dlhej dobe jazdiaci), bolo by skoda poskodit novy stroj pri pripadnych chybach z neskusenosti.
Co myslite vy? Uvitam kazdu odpoved, ktora by mi pomohla sa zorientovat.
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimePi 11 september 2015 - 8:46

Ahoj,
Ono to cele zalazi kolko mas na moto penazi, reps. kolko si ochotny za nu dat...Ak financna stranka nehra rolu, kup si novu motorku, o ktorej nebudes mat ziadne pochybnosti a budes jej verit. Stromy si stale drzia svoju cenu, t.z. aj keby si ju chcel casom predat, nestratis vela....Ak nemas na novu, musis hladat slusny kusok od slusneho majitela...Jednou z moznosti je kupit stroma zo Styx bazaru, ktory tam bol ako novy kupovany....Ak si na FB, pridaj sa do skupiny V-STROM CLUB SLOVAKIA, tam najdes kopec informacii a aj ponuky na predaj.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 16 september 2015 - 11:15

ako hovorí Petzo.Nová je nová...
Kúpil som v PO-suzuki ,nového V-stroma.Som spokojný... :)
Návrat hore Goto down
Požgy

Požgy


Počet príspevkov : 20
Mesto : Bratislava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 16 september 2015 - 15:01

Tomáš - ja som kupoval strom pred týždňom zo Styxu. kupoval som nového (a so múplný začiatočník), ak chceš používaný určite s niekym, kto ti motorku pozrie od hlavy po päty.  Ja som sa používanej bál presne z dôvodov, aké píšeš.
Návrat hore Goto down
Tomas1975

Tomas1975


Počet príspevkov : 47
Mesto : Trnava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 16 september 2015 - 19:35

Dakujem pekne chlapi. Asi pojdem do novej. Bol som len tak pozret v Styxe v BA. Boli celkom ochotny a davaju padky (givi) a chranice ruk v cene. Spravili mi aj celkom fajn ponuku na splatky. Neviete ako je to s prehliadkami ak kupim v BA a som z TT, musim asi chodit na servis do BA?
Som, da sa povedat tak isto skoro uplny zaciatocnik resp. dlho som nejazdil. Az tuto sezonu som sa do toho trosku dostal na mojom skutriku (125-ka asi 5000km). Myslite ze to bude velky skok sadnut na stromcek zo 125-ky??
Dik.
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 16 september 2015 - 19:38

bude to ok! stromček je veľmi dobre ovládateľná motorka a spolu so zdravým rozumom to bude tuti fruti!  winkle
Návrat hore Goto down
Požgy

Požgy


Počet príspevkov : 20
Mesto : Bratislava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeŠt 17 september 2015 - 8:10

Tomáš - ty si na tom rovnako ako ja. ja som na to šiel presne rovnako. na skútri tento rok cca 5 tisíc a teraz som bral Stroma. a Na servis, chalani sú šikovní keď as dohodneš, dobeneš, posedíš si na kávičke a spravia ti servis.
Návrat hore Goto down
Tomas1975

Tomas1975


Počet príspevkov : 47
Mesto : Trnava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimePi 18 september 2015 - 4:43

Požgy - a v pohodicke prechod na "vyssi level" zo skutra?
Návrat hore Goto down
Požgy

Požgy


Počet príspevkov : 20
Mesto : Bratislava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimePi 18 september 2015 - 6:48

tak zatiaľ sa len spoznávame, ale zatiaľ úplne v pohode a super. nemôžem sa sťažovať. Skôr naopak, keď som po pár km na stromčekovi sadol na skúter (do obchodu), tak som si pripadal ako na detskom bicykli :-DDDDD
Návrat hore Goto down
Tomas1975

Tomas1975


Počet príspevkov : 47
Mesto : Trnava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimePo 21 september 2015 - 19:10

A ty si kupoval novy, alebo jazdenku? Ja rozmyslam, ci ist do novej, alebo na zaciatok kupit jazdenku. Obe varianty maju plusy aj minusy. Nova je nova, ale drahsia, ale je tam ta istota. Jazdenka je lacnejsia, ale clovek nevie ako sa s nou zaobchadzalo.
Návrat hore Goto down
Požgy

Požgy


Počet príspevkov : 20
Mesto : Bratislava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeUt 22 september 2015 - 10:24

ja som kupoval úplne novú. a viac menej som bol od začiatku rozhodnutý. jadzenku jedine ak vieš, kto ju mal pred tým a poznáš majiteľa. inak používanú motorku neviem či by som kupoval.
Návrat hore Goto down
Arto69

Arto69


Počet príspevkov : 39
Mesto : Špačince

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 7 október 2015 - 12:00

Ahoh Tomáš.
Neviem či si tu moto už kupil alebo nie. Ja som na tom ako ty. Na konci júla som presedlal zo skútra 125ky na V-Stromček 1000ku roč. 2004. Kupoval som ju po druhom majiteľovi a som s ňou do dnes spokojný. Prvé čo je treba pozrieť, či moto nebola spadnutá a ako bola servisovaná. Ja jediné čo som na stromčeku urobil bolo to, že som na kufre doplnil nejaké reflexi a vyčistil reťaz. Od konca júla som na nej nabehal cca 6000 km (proti skutríku za päť rokov (5500 km)) a som na tuty spokojný
Návrat hore Goto down
Tomas1975

Tomas1975


Počet príspevkov : 47
Mesto : Trnava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 7 október 2015 - 21:53

Cauko, tak to je super ze si spokojny. Mne by stacila zatial aj 650-ka. Pozeram ze si z Trnavy. Ak by si mal cas, mohli by sme dat stretko a porozpravat. Uz si zazimoval? Ja este beham, zatial na skutriku. Najhorsie je to, ze keby som isiel do starsieho stromceka, neviem ako poznat buracku atd. Potreboval by som niekoho skuseneho, najlepsie majitela, ktory pozna tuto motorku.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeŠt 15 október 2015 - 20:29

Tomas ja som kupoval stroma cez chalanov zo Sobotištia, ja so si ho našiel v Česku a oni to mali na skok, tak sa ponúkli, že mi to pozrú spravia základný servis urobia KO, STK a privezú.
Spokojný som. Určite aj tu sa nájde niekto kto predáva, alebo niekoho pozná kto predáva. Máš tu trochu záruku, že by to nemal byť nejaký šrot.
Prajem štastný výber
Návrat hore Goto down
Tomas1975

Tomas1975


Počet príspevkov : 47
Mesto : Trnava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 25 november 2015 - 11:36

Caute po dlhsej dobe.

Uvazujem o kupe slusnej starsej masiny, tak maximalne 5-6 rocnu asi z Nemecka. Sam by som si ju doviezol prihlasil atd. Vie niekto nejake komplikacie alebo veci na ktore by som mal dat pozor co sa Nemecka tyka? Nemecky sa dohovorim, to neni problem, takisto formality co sa dovozu auta ovladam.

Myslim (dufam), ze tam nejake stacanie km a zvaranie ramu atd. neriesia. Ak by ste niekto mali skusenosti (dobre aj zle) dajte prosim vediet.
Este jedna vec (otazka): ABS, alebo bez ABS? Co by ste mi doporucili??

Dik moc za rady.
Návrat hore Goto down
Tomas1975

Tomas1975


Počet príspevkov : 47
Mesto : Trnava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimePi 4 december 2015 - 23:49

Ahojte vsetci,

Chcel by som sa opytat na to Abs-ko. Ci je to dobra vec. 

Moj sen je niekedy absolvovat Transfagarasan, Transalpinu, Alpy a ine chutovky. Ako je to tam s tym ABS-kom?? Cital som rozne nazory a mam s toho trochu zmatok. Jeden tvrdi ze super, druhy ze mu to napr. na hrboch skor uskodilo. Ake mate skusenosti vy??

Dik.
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeUt 8 december 2015 - 9:45

ak na cestu tak s ABS.
len sa treba s tým zoznámiť, vie privodiť pot na čele pri priečnej rolete winkle ale viac pomáha ako škodí
prsty_hore
Návrat hore Goto down
yenkie

yenkie


Počet príspevkov : 3
Mesto : Malacky

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeUt 8 december 2015 - 10:27

Za seba poviem tolko. Predtym som mal novu Hondu NC700X ktora nemala ABS. Moj nazor pri kupe bol, naco mi to je, skoda penazi. Pri jazdeni som sa dostal do necakanych situacii kde som prudko vzal za brzdy a sup ho, isiel som hned do smyku. Nebral som to nejak vazne, reku tak to ma byt, normalka, zbrklo stlacis brzdy, tak logicky nastane smyk. Lebo doteraz som nemal ABS tak nebolo s cim porovnavat. No a potom tento rok som kupil novu Suzuki V-Strom aj s ABS. A ajhla, aka zmena. Len pri ceste okolo Rumunska mi minimalne 5 krat zachranil moto. Tie iste situacie, necakane a rychle brzdenie a miesto smyku "nakopanie" do brzdovych pacok a islo sa dalej. Parada. Od vtedy som si povedal, ked moto a dasa tak len s ABS. Nie som az tak skuseny jazdec, a ABS vlastne vyrovnava motorkarove chybicky pri nahlom brzdeni a pod. Mozno ty skuseny ho nepotrebuju, ale ja som za ABS na mojej moto vdacny.
Návrat hore Goto down
kamy10

kamy10


Počet príspevkov : 19
Mesto : Bratislava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeUt 8 december 2015 - 16:19

S ABS na ceste ti to jedine pomôže a keď budeš chcieť isť v terene bez ABS stačí vyhodiť jednu poistku.
Návrat hore Goto down
Tomas1975

Tomas1975


Počet príspevkov : 47
Mesto : Trnava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeUt 8 december 2015 - 19:40

Diky, takze moja volba je jasna. Jednoznacne ABS.
Neviete mi este niekto poradit s tym dovozom masiny z Nemecka? Ceny su tam o nieco
nizsie ako u nas. Hlavne teda co sa tyka s ABS-kom.
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 9 december 2015 - 9:27

Tomas1975 napísal:
Diky, takze moja volba je jasna. Jednoznacne ABS.
Neviete mi este niekto poradit s tym dovozom masiny z Nemecka? Ceny su tam o nieco
nizsie ako u nas. Hlavne teda co sa tyka s ABS-kom.

Dovoz je rovnaky ako auto. - akurat je to o cosi lacnejsie lebo - sa nerobi EK, neplati recyklacny fond, a uz u policajtov sa plati logicky len jedna ECV.

Odporucam spravit dvojjazycnu kupno-predajnu zmluvu - usetris nejake eura za preklad zmluvy,
Návrat hore Goto down
Tomas1975

Tomas1975


Počet príspevkov : 47
Mesto : Trnava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 9 december 2015 - 12:32

vladom napísal:
Tomas1975 napísal:
Diky, takze moja volba je jasna. Jednoznacne ABS.
Neviete mi este niekto poradit s tym dovozom masiny z Nemecka? Ceny su tam o nieco
nizsie ako u nas. Hlavne teda co sa tyka s ABS-kom.

Dovoz je rovnaky ako auto. - akurat je to o cosi lacnejsie lebo - sa nerobi EK, neplati recyklacny fond, a uz u policajtov sa plati logicky len jedna ECV.

Odporucam spravit dvojjazycnu kupno-predajnu zmluvu - usetris nejake eura za preklad zmluvy,

Dik za radu. A nevies tak celkovo v akom stave sa v Nemecku nachadzaju motorky? Je to lepsie alebo horsie ako u nas? Mam na mysli starostlivost a udrzba a hlavne zatajene chyby, zvarane ramy a vidly po buracke, stacanie kilometrov a ine.

Dakujem vsetkym.
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 9 december 2015 - 13:53

To bohuzial neviem. Ale isto to nebude horsie ako u nas :)

Treba dobre popozerat pred kupou.
.
Návrat hore Goto down
Tomas1975

Tomas1975


Počet príspevkov : 47
Mesto : Trnava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 9 december 2015 - 14:28

Dik aj tak za info. Keby niekto mal nejake skusenosti, dajte vediet.

Dik moc.
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitimeNe 27 december 2015 - 15:54

Ahoj Tomas, ak ti to pomoze , nerob si tazku hlavu, ked si jazdil predtym na skutri. Ja ked som si kupoval stromceka, tak som nemal nic najazdene. Treba mat hlavne jasno v hlave a rozum a zapastie pod kontrolou. Samozrejme v neposlednom rade mat pri sebe rovnako zmyslajucich ludi a v tom pripade si tiez na dobrom mieste , lebo najviac mi dal nas klub, kedsom zacal jazdit a nasiel som tu vela kamaratov od ktorych som sa velmi vela naucil, ci ohladne servisu, alebo ako jazdit a spravat sa na cestach. 
Tento rok som jazdil uz siestu sezonu a mam za sebou 35000km a kazdym rokom ma to bavi viac. 
Ako aj Petzo pisal pokial mas na novu kludne chod do novej, ale pokial to je o peniazoch nebal by som sa uplne ani jazdenky, len treba byt opatrnejsi. Ja mam tiez jazdenku, povodom z talianska a nedam na nu dopustit, od prvej jazdy ma este ani jeden krat nenechala v srabe a to uz tento rok mala okruhlych 50000 km. 
Stromcek je moto ktora ti velmi vela odpusti a pomoze ti zistit co ta bude do buducna bavit. Vela ludi zistilo ze chce casom nieco sionejsie a chce jazdit teren a turistiku. U mna to bolo naopak. Skor ma to taha na cestu ale stale ostanem pri turistike. A nato je strom stvoreny, vies si na nom pojazdit vsetky styly a povrchy, bez problemov vies vybehnut off a aj zajazdit okruh , tam ale uz pocitis ze ti chyba sila a vykon ;)
Ak budes kupovat jazdenku , zober si urcite niekoho zosebou, ja som to rovnako spravil a kupoval som ju v jednom ceskom bazare. Bola ako cukrik. Kmarat sa previezol, netriasla nevlnila sa vsetko bolo ako malo byt. 
Ja som akurat vo faze kedy setrim na novu, ale neviem kedy presne sa mi to podari a kedy budem moju predavat , ale verim ze moja zvladne este vela km a bez problemov ako doteraz.

Tak drzim palce a hlavne vela stastnych kilometrov.
Návrat hore Goto down
peterPP

peterPP


Počet príspevkov : 71
Mesto : Poprad

kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: kupujem V-stroma...   kupujem V-stroma I_icon_minitimeSt 30 december 2015 - 16:26

S Hltačom plne súhlaím...,dobre napísal...
Peter.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





kupujem V-stroma Empty
OdoslaťPredmet: Re: kupujem V-stroma   kupujem V-stroma I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
kupujem V-stroma
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» kupim stroma
» Laďák na stroma
» kúpa nového V-STROMa
» Zapory V-Stroma
» vlnenie stroma

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Ostatné-
Prejdi na: