V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Aku kameru I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Aku kameru I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Aku kameru I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Aku kameru I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Aku kameru I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Aku kameru I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Aku kameru I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Aku kameru I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Aku kameru I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Aku kameru

Goto down 
+8
Mirco
Kulhán72
Barracuda740
Tibi
Slavo
Easyrider
Zolike
Captain
12 posters
AutorSpráva
Captain

Captain


Počet príspevkov : 28
Mesto : Vlasky

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeUt 29 apríl 2014 - 23:44

Caute partaci, vyberam nejaku dobru kameru a dufam, ze mi budete vediet poradit nejake pre a proti. Na trhu je nova Go Pro Hero 3+ Black (teda upgrade toho Hero 3 Black)
Asi je to prilis nove aby som sa pytal ci s tym uz niekto natocil nejake vyjazdy, ale predsa len mozno mi prezradite vase skusenosti s konkurencnymi produktami (napr Sony). Pomozu mi aj nejake tipy podla coho najlepsie vyberat a co je podstatne a co je druhorade.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeSt 30 apríl 2014 - 19:30

Ahoj, poniektorý z nás majú zakúpené kamery Contour HD, ja osobne tiež...je sice pravda, že ju až tak často nevyužívam,ale zopár kratších zostrihov a aj nejaký ten dlhší dokument som snou natočil..Nemám snou vyslovene zlé skúsenosti, ale keby som sa teraz rozhodoval, tiež by som išiel asi do GoPro...aj ked sa mi osobne nepáči jej tvar, na prilbe to trochu debilne vyzerá.. :-) . Skús si pozriet stránku nášho člena Tibi-ho, ponúka tiež na predaj nejaké kamery, stránka sa volá dmoto.sk a porovnaj jeho produkt s GoPro, prípadne mu cinkni, povypytuj sa a potom sa už musíš sám rozhodnút...
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeSt 30 apríl 2014 - 20:31

Pár dní dozadu sme so Slavom práve rozoberali to najnovšie GoPro Hero 3+Black. Slavo si to ide kúpiť. Ako poznám jeho nadšenie pre výrobu video cestopisov, je to určite vymakaná kamera ktorá ťa nesklame.
Ale Contour HD ťa tiež nesklame. V téme "cestopisy", "Výjazdy" nájdeš dostatok záberov pre predstavu. Sú väčšinou natočené práve Contour HD. Ak sa nemýlim, Slavo v minulosti aj vytvoril fórum pre túto tému.
Návrat hore Goto down
Captain

Captain


Počet príspevkov : 28
Mesto : Vlasky

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeSo 3 máj 2014 - 19:25

Dakujem za uzitocne usmernenie!
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimePo 5 máj 2014 - 19:04

Jarko, tu si kolega kúpil cez ebay tú najnovšiu gopro black edition. 
Skúšali sme s tým natáčať a je to fakt kvalita  yeah 
GoPro bola dakedy imidžová sračka ale za posledné obdobie a ich posledný rad kamier napreduje mílovými krokmi vpred... 

Budem ju aj ja kupovať v júni práve kvoli môjmu tripu ktorý plánujem
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeUt 6 máj 2014 - 20:42

Ako byvaly predajca Contour musim povedat ze Contour ide do sraciek distribucia servis aj s kvalitou niejeto co to bolo . Zato GoPro aj ked sa mi to zle pise  :-) v poslednom case ma naozaj kvalitku ale Black+ edicia , silver moc nie tam je konkurencia rovnaka a lacnejsia a podstatne. 
Ak teraz do kamery tak jedine GoPro 3+ Black edition

Inak ak by bolo viac kamier naraz vedel by som ich zohnat za velkoobchodnu cenu. Co by som prevas nespravil  :laught1:
Návrat hore Goto down
Captain

Captain


Počet príspevkov : 28
Mesto : Vlasky

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeSt 7 máj 2014 - 8:33

Nooo, tak to uz ano! Diky za zakulisny pohlad a ponuku.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimePo 27 október 2014 - 15:50

Chalani ak niekto bude chciet tak od 1.11.2014 budu skladom GoPro4 black edition
samozrejme moj nakup je 10% z predajnej ceny . To vam viem ponuknut +  naklady na postovne
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimePo 27 október 2014 - 18:13

Tibi vdaka za ponuku... yeah   club
Návrat hore Goto down
Barracuda740

Barracuda740


Počet príspevkov : 35
Mesto : BRATISLAVA

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimePi 31 október 2014 - 22:07

Ak môžem poradiť tak ja mám kameru MAGICAM S70..v podstate to isté čo gopro black ak oželieš videá v 4K rozlíšení.zbytočnosť.v tom magicamu máš v balení všetko čo potrebuješ a nemusíš dokupovať nič v porovnaní s gopro...a kryt ? nerozbitný :D  osobne otestované
Návrat hore Goto down
Kulhán72

avatar


Počet príspevkov : 3
Mesto : Holíč

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeNe 23 november 2014 - 19:42

Čaute . 
Ja používam SJ4000 natáča v HD kvalite a je to lacnejšia verzia GO PRO 3. 
Môžem len odporúčiť ozaj pekné a kvalitné videjka
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimePo 24 november 2014 - 16:12

hoši, som rád, že dávate aj iné alternatívy. Bolo by fajn, ak by ste zverejnili
aj nejaké Vaše vídea, máme na to tu sekciu. Ide zima, radi si pozrieme motovýlety
a hneď môžme vidieť aj kvalitu natáčania - dve muchy jednou ranou.

Sekcia - videa

Dík


salute  S.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimePo 24 november 2014 - 16:39

porovnavaci test z jari 2014, vitaz gopro 3+ black ed.

http://gizmodo.com/the-best-action-camera-spring-2014-edition-1547049331

Návrat hore Goto down
Mirco

Mirco


Počet príspevkov : 302
Mesto : Galanta, Slovakia

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeUt 25 november 2014 - 17:52

Predsedo, zrazu máš čas ???    CHA CHA CHA.
Návrat hore Goto down
sojuz16

sojuz16


Počet príspevkov : 207
Mesto : Čataj

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeSt 3 december 2014 - 20:37

Ahoj chalani.
Práve pracujeme na filme z Balkánu, ako náhle bude hotový, už aj ho sem dám.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeŠt 4 december 2014 - 18:25

Ahoj Sojuz, fajn, tešíme sa...trochu zaspomíname na leto.. yeah
Návrat hore Goto down
Jano

Jano


Počet príspevkov : 45
Mesto : Kostolište

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeŠt 7 január 2016 - 19:54

Ahojte chlapi,

rozmýšľam nad nejakou kamerou a chcem sa s vami poradiť, čo by bolo také najvhodnejšie...Čítal som tu príspevky, ale sú ešte z roku 2014, tak by som vás chcel poprosiť, či to niekto riešil teraz niekedy...Keďže ich je na trhu veľa, neviem sa rozhodnúť, či investovať do GoPro, alebo do niečoho lacnejšieho, len aby to zase nebolo na úkor kvality videa (ako 4K osobne nepotrebujem...) Rozmýšľal som aj nad Veho Muvi K2 NPNG WiFi Full HD s LCD...
Vďaka za každú radu! worshippy
Návrat hore Goto down
Pavol

Pavol


Počet príspevkov : 7
Mesto : Bratislava

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimePo 25 január 2016 - 15:08

Ahoj , ja riesim podobny problem a to bud ,, gopro hero silver 4 alebo tom tom bandit. Rozdiel asi 100 EUR a mam z toho hokej
Návrat hore Goto down
MartinM

MartinM


Počet príspevkov : 169
Mesto : Bratislava

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimePo 25 január 2016 - 19:43

Caute chalani. Ja som kupil Garmin Virb XE.
Zaujala ma parametrami, ktore su pre mna dolezite a vyzera ze by to mohol byt dobry konkurent GoPro. Takze uvidim ked zacne sezona ake budu videa v skutocnosti. Zatial par skusobnych v aute vyzera velmi dobre. Tak stastnu ruku prajem.
Návrat hore Goto down
Jano

Jano


Počet príspevkov : 45
Mesto : Kostolište

Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitimeUt 26 január 2016 - 10:00

Martin ešte raz vďaka za tip! winkle  Rozmýšľam aj nad ňou (teda Garmin Virb XE), pretože je teda sama o sebe vodotesná a netreba ju dávať do nejakého obalu...čo pri GoPro treba...takže asi určite kúpim tú Garmin Virb XE :) ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aku kameru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aku kameru   Aku kameru I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Aku kameru
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Poraďte kameru
» Externy mikrofon pre kameru Contour HD 1080p

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: