V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovCalendarGalleryFAQHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
júla 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar

Share

Nastavenie ventilov

Goto down 
AutorSpráva
Barracuda740

Barracuda740

Počet príspevkov : 35
Reputácia Reputácia : 4
Mesto : BRATISLAVA

Nastavenie ventilov Empty
OdoslaťPredmet: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitimeUt 9 september 2014 - 16:15

zdravim vsetkych :)  chcem sa spytat,najde sa niekto v blave alebo okoli ba co by mi dobehol skontrolovat,popripade nastavit ventily? Samozrejme zaplatim,motorku pripravim na kontrolu( rozoberem plasty,nadrz atd.. ) mam ju  dubravke vo velkej garazi takze nieje problem,naradie je,okrem mierok.. bol by som velmi vdacny.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan

Počet príspevkov : 577
Reputácia Reputácia : 17
Mesto : Hlohovec

OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitimeSt 10 september 2014 - 14:22

Ahoj
na strome sa ventily nesteluju. Tam sa menia podlozky po stotinach mm. Takze to treba rozobrat zmerat a vymenit patricne podlozky. Takze ak take podlozky nemas k dispozicii musis objednavat a motorka stoji nepojazdna. Asi najlepsie dat spravit do servisu.

Barracuda740

OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitimeSt 10 september 2014 - 17:28

tak ide o to ze v servise mi povedali ze motorka tam bude cca 10 hodin,priblizna cena bude 300e + material...to sa mi teda nechce davat..volal som do hlohovca a tam mi povedal ze kontrola a pripadne nastavenie a tak nepresiahne 80e. takze neni o com.ja som len chcel vediet ci sa tu nenajde neaky majster co by bol ochotny
Návrat hore Goto down
mode

mode

Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitimePi 12 september 2014 - 9:11

za 80€ to zober... je to dosť "presnej" roboty, samozrejme ak to neodflaknu, čo však nezistíš ak nie si pri nich...
Návrat hore Goto down
Barracuda740

Barracuda740

OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitimeUt 16 september 2014 - 22:00

jasne ze to vezmem,necham to spravit len momentalne stale pracujem.. dufam ze to pojde buduci tyzden :)
Návrat hore Goto down
Barracuda740

Barracuda740

OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitimeSt 24 september 2014 - 14:36

a inak vadi to moc ked trochu cvakaju ventily? mozem vlastne jazdit? alebo sa poskodia neako..
Návrat hore Goto down
marecek

marecek

Počet príspevkov : 592
Reputácia Reputácia : 19
Mesto : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitimeSt 24 september 2014 - 16:49

neboj neposkodia sa len maju vole.. keby ti zacalo strielat vtedy netreba jazdit aby si neposkodil tlmic vo vyfuku
Návrat hore Goto down
Barracuda740

Barracuda740

OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitimeSt 24 september 2014 - 19:34

tak sem tam mi to streli do vyfuku ale len ked brzdim motorom ale to len malokedy ..
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123

Počet príspevkov : 211
Reputácia Reputácia : 3
Mesto : Šoporňa

OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitimeSt 25 marec 2015 - 16:27

Jardo   daval si to v tom HC robit?........mne tiez trosku nieco cinka akoby v zadnom valci a  trosku ma to znepokojuje laicky to tiez sudim na ventily,(snad nic nieco vaznejsie)....olej spotreba tak max 2-3 dcl na 6000km...... a sem tam si odstreli do vyfuku....mam 27000km ,nejak ma to znepokojuje
Návrat hore Goto down
Barracuda740

Barracuda740

OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitimeSt 25 marec 2015 - 17:05

zdravim,no ja pocujem vsetko mozne a preto som siel do fastbiku a tam mi nastavil podtlaky a synchrony,a to ze motor kadejako klepoce je normalne u stromov,je to dvojval...pocuval motor a kadeco a vravel ze sa neboji nicoho,ze ide normalne,pokial nepapa vela oleja,nestraca vykon a nedymi tak je to ok.ked bude papat vela oleja tak uz je problem..ale na 6 tisic km je 2-3 deci vpohode
Návrat hore Goto down
Miklosxxx

Miklosxxx

Počet príspevkov : 38
Reputácia Reputácia : 1
Mesto : Dolný Kubín

OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitimePi 10 apríl 2015 - 15:35

Tiez sa chystam na kontrolu ventilov a vymenu podloziek sam doma. Pocujem jemne cvakanie pri zohriati.
Ventile mi starosti nerobia len tie vymedzovacie podlozky a cas ktory bude rozobrata kym podlozky dojdu.
Keby bola nejaka sada za par eur alebo nieco take zeby som to mal hned po ruke.
Nema z tym niekto skusenost? Bol by som povdacny za kazdu malicku radu.Niekedy aj z malej rady je velka pomoc:worshippy:
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Nastavenie ventilov   Nastavenie ventilov I_icon_minitime

Návrat hore Goto down

Nastavenie ventilov
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Motor-
Prejdi na: