V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovGalleryHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
októbra 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar

Share

Deflektor

Goto down 
AutorSpráva
freedom5

freedom5

Počet príspevkov : 23
Reputácia Reputácia : 2
Mesto : Partizanske

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimeUt 21 október 2014 - 22:18

Kupim deflektor na v stroma 650 r.v.2005....
Návrat hore Goto down
turista

turista

Počet príspevkov : 93
Mesto : Žabokreky pri Martine

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimeSo 25 október 2014 - 11:52

Caves. Tiez chcem kupit,len neviem,ci chcem nove vyssie plexi,alebo spominany deflektor. Aku mas vysku? Mas problem s turbolenciou do prilby? wave
Návrat hore Goto down
freedom5

freedom5

Počet príspevkov : 23
Mesto : Partizanske

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimeSo 25 október 2014 - 20:20

Cau.Ja meriam 195 cm.Po precitani viacerých clankov som sa rozhodol pre origo stit + deflektor.... Ale rozmyslal som aj nad turistickym stitom..... hmm
Návrat hore Goto down
sojuz16

sojuz16

Počet príspevkov : 208
Reputácia Reputácia : 12
Mesto : Čataj

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimeSo 25 október 2014 - 23:24

ahojte chalani. jeden v senci predáva deflektory. mám od neho za 60eček.
Návrat hore Goto down
marecek

marecek

Počet príspevkov : 592
Reputácia Reputácia : 19
Mesto : Bratislava

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimePo 3 november 2014 - 18:30

ja mam z ktm bratislava cca 45 eur ma stal
Návrat hore Goto down
turista

turista

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimePo 3 november 2014 - 18:44

Cau Marecek. Nedal by si foto? Dik  wave
Návrat hore Goto down
marecek

marecek

Počet príspevkov : 592
Reputácia Reputácia : 19

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimePo 3 november 2014 - 19:16

v sobotu budem pri motorke ak nehori. ale v zasade uplne klasicky deflektor dako sa nerozslisuju a jednoducho nastavovatelny aj pocas jazdy... inak je to tento typ.. http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop-ctyrkolky-motorky/motocyklove-doplnky/bmw/bmw-r-1200-gs/plexi-variotouring-pro-r-1200-gs-409738.html

vsetko dobre :)
Návrat hore Goto down
turista

turista

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimeUt 4 november 2014 - 11:54

Diki moc.yeahwave
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimePi 7 november 2014 - 13:59

Turista ja mám plexi s deflektorom od MRA a je to pre mňa málo a to mám 183 cm.
Držiar plexi mám uchztené o jednu dieru nad hurnú polohu. Potrebujem ešte cca 5cm. Preto zvažujem aj ja turistické plexi do najnižšej polohy na držiaku a deflektor. Nechcem pozerať cez plexi ale ponad.
 Kolko cm má to tvoje plexi od hornej diery po hornú hranu?
hello
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo

Počet príspevkov : 89
Reputácia Reputácia : 4
Mesto : Hlohovec

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimePi 7 november 2014 - 14:15

Chalani, nesetrite a kupte si rovno V-stream polycarbonatove plexi a budete spokojni nad mieru! Ja som ho kupoval na DL650 a teraz ho mam na novej litrovici. Kto je zvedavy, nech dojde kuknut...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimePi 7 november 2014 - 14:48

Pettzo, gratulácia k novej moto. Mne sa zdalo to tvoje V-stream dosť vysoké. Pozeral si ponad  neho lebo cez neho? Ja stem čučať ponad
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimePi 7 november 2014 - 14:51

Palino, ja som ho mal - aj mam na strednej polohe....Ak sa ti to zdalo vysoke, staci dat plexi na najnizsiu polohu a malo by to byt allright....
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimePi 7 november 2014 - 15:22

Nóó asi sa ohlásim k tebe na kontrolu výšky. Neviem či to stihnem ešte tento rok, ale ak bude v nedelu pekne chystám ísť trošku povozkať cez Čachtice  a možno aj zachádzku cez Frašták dám.
Ešte sa ohlásim.
 Dá sa to kúpiť aj u nás alebo iba za moooorom.
 Ujo googel našie len velice dalekých predajcoF čo nevedia po slovensky  laught2
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike

Počet príspevkov : 1354
Reputácia Reputácia : 33
Mesto : Galanta, Slovakia

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimePi 7 november 2014 - 16:11

Pettzo, si kúpil novú litrovicu stroma ?..či niečo iné ?..aj tak gratulujem k novej moto.. yeah yeah yeah .

život je krátky , svet je velký
SK CZ A H PL DE HR RO BIH MNE AL MD UA SRB BG TR GR MK ITA SLO
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimePi 7 november 2014 - 16:32

Palino: ja som ho kupil odtialto: http://www.motops.sk/national-cycle-ztechnik-v-stream-plexi-stit-abe-ciry-115016b-suzuki-dl-650-v-strom-2011/
je to cesky obchod, platit sa da dobierkou aj na ucet, su overeny a v pohode. Kludne sa stav hocikedy ked pojdes okolo.

Zoli: Kupil som litroveho stroma, avsak nie toho noveho, rocknik K5, bolo to 50km od Blavy v Rakusku od panka, prveho majitela, ktory na nej nejazdil zo zdravotnych dovodov - stav a km vid:

Deflektor 34s2ruf

Deflektor 1i0cj5

Uz ju mam na SK znackach a tesim sa z nej :)
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike

Počet príspevkov : 1354
Reputácia Reputácia : 33
Mesto : Galanta, Slovakia

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimePi 7 november 2014 - 20:50

Taaak tomu sa povie dobrá kúpa.. yeah. Inak krásna uloženka, určite si ju budeš šanovat ako ten pánko, len viac jazdit.. :-) . Tak Ti na nej prajem vela štastných a pohodových km.

život je krátky , svet je velký
SK CZ A H PL DE HR RO BIH MNE AL MD UA SRB BG TR GR MK ITA SLO
Návrat hore Goto down
Stanleyrider

Stanleyrider

Počet príspevkov : 61
Reputácia Reputácia : 3

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimeNe 9 november 2014 - 13:46

Peto,gratulujem ku kupe velkeho stroma...uz ste dvaja "dvojvyvukovy " aj s Marekom yeah wave
Návrat hore Goto down
turista

turista

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimeNe 9 november 2014 - 21:30

prsty_hore Parada velmi pekna masinka.  Samozrejme gratulujem. v-strom
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimeNe 9 november 2014 - 21:31

ďakujem vám!
Návrat hore Goto down
turista

turista

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitimeNe 9 november 2014 - 21:35

Inac k tomu plexi. Na zraze vo V. Ruzbachoch som oskusal Petzove plexi. Mam 184 cm a naozaj velmi dobreee. yeah. Za jazdy ziadne vibracie do prilby,iba jemny sum a dival som sa ponad. Posetrim a asi veru aj ja pojdem do toho. wave
Návrat hore Goto down
Sponsored content

Deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deflektor   Deflektor I_icon_minitime

Návrat hore Goto down

Deflektor
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: Bazár - predám/kúpim-
Prejdi na: