V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovGalleryHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
októbra 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar

Share

spomienky na ukrainu 2013

Goto down 
AutorSpráva
Slavo

Slavo

Počet príspevkov : 3741
Reputácia Reputácia : 45
Mesto : Krupina/Čertovica

spomienky na ukrainu 2013 Empty
OdoslaťPredmet: spomienky na ukrainu 2013   spomienky na ukrainu 2013 I_icon_minitimeSo 1 november 2014 - 17:43

:) Slavo

Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike

Počet príspevkov : 1354
Reputácia Reputácia : 33
Mesto : Galanta, Slovakia

OdoslaťPredmet: Re: spomienky na ukrainu 2013   spomienky na ukrainu 2013 I_icon_minitimeSo 1 november 2014 - 20:10

aaaach jáááj....super spomienky...vdaka Slavo za ich oživenie, vidím, že tie videjká máš zachované.. yeah

život je krátky , svet je velký
SK CZ A H PL DE HR RO BIH MNE AL MD UA SRB BG TR GR MK ITA SLO
Návrat hore Goto down
marecek

marecek

Počet príspevkov : 592
Reputácia Reputácia : 19
Mesto : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: spomienky na ukrainu 2013   spomienky na ukrainu 2013 I_icon_minitimePo 3 november 2014 - 17:57

pekne slavo :) pekne videjka aj ked som tam nebol nacerpal som pocit ako by som tam sedel s vami  prsty_hore

vsetko dobre
Návrat hore Goto down
vladom

vladom

Počet príspevkov : 118
Reputácia Reputácia : 8
Mesto : PUCHOV

OdoslaťPredmet: Re: spomienky na ukrainu 2013   spomienky na ukrainu 2013 I_icon_minitimePo 3 november 2014 - 22:02

Nadhera. Mna to tiez laka cim dalej viac na vychod.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike

Počet príspevkov : 1354
Reputácia Reputácia : 33
Mesto : Galanta, Slovakia

OdoslaťPredmet: Re: spomienky na ukrainu 2013   spomienky na ukrainu 2013 I_icon_minitimeUt 4 november 2014 - 18:19

Vlado východ je fajn, su tam ovela priatelskejší ludia, krásna príroda - miestami aj ako nedotknutá a za dalšie, čo tiež nie je nepodstatné, že cenovo je všetko velmi výhodné...dokonca na niektoré tripy ani netreba vláčit stan, lebo ubytká su za málo penez.. :-) . Osobne tiež radšej idem ten smer... yeah

život je krátky , svet je velký
SK CZ A H PL DE HR RO BIH MNE AL MD UA SRB BG TR GR MK ITA SLO
Návrat hore Goto down
vladom

vladom

Počet príspevkov : 118
Reputácia Reputácia : 8
Mesto : PUCHOV

OdoslaťPredmet: Re: spomienky na ukrainu 2013   spomienky na ukrainu 2013 I_icon_minitimeUt 4 november 2014 - 20:53

Zolike napísal:
Vlado východ je fajn, su tam ovela priatelskejší ludia, krásna príroda - miestami aj ako nedotknutá a za dalšie, čo tiež nie je nepodstatné, že cenovo je všetko velmi výhodné...dokonca na niektoré tripy ani netreba vláčit stan, lebo ubytká su za málo penez.. :-) . Osobne tiež radšej idem ten smer... yeah

JJ uz viem - som bol tento rok v Rumunsku 2x na Strome (z toho raz na 10-dni aj s manzelkou az k moru)  a 2x s terennou moto :)

A lubi sa mi tam moc - akurat je tam uz poznat cim dalej viac uniu - na jednej strane fasa ze sa robia cesty - ale je to poznat aj na mentalite ludi ... - radsej tam mam hory a male dediny - mesta ma nikdy nelakali.

Bud. rok (mimo ine :) ) chcem skusit Ciernu horu a okolie - bulharsko, srbsko ... :) a potom uz mozno aj nieco dalej - mimo unie ... Akurat tam mam trosku problem ze neviem po rusky (to uz ma v skole minulo :) ) - Ale zase skusenost je taka ze ked aj nevedia po anglicky - ked sa chce - dohovori sa clovek aj rukami nohami :)
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: spomienky na ukrainu 2013   spomienky na ukrainu 2013 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down

spomienky na ukrainu 2013
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Vídea-
Prejdi na: