V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
vynechávanie motora I_icon_minitimeSt 20 marec 2024 - 14:56 pre Easyrider

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
vynechávanie motora I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
vynechávanie motora I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
vynechávanie motora I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
vynechávanie motora I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
vynechávanie motora I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
vynechávanie motora I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
vynechávanie motora I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
vynechávanie motora I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 vynechávanie motora

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Mifo

Mifo


Počet príspevkov : 5
Mesto : Modra

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimePi 24 júl 2015 - 14:58

Nevie niekto poradiť. Mám DL 1000 a v rozmedzí otáčok 3600-3900 vynecháva motor pri plynulom pridaní plynu. Predtým a potom sa správa normálne. Mal som to v servise u moto Mirec a nevedel si s tým radi. Vymenil tam neviem či to poviem správne TPCE snímač, urobil synchronizáciu, nastavenie softu a nič. Do paliva dávam stále aditívum Wif, nové sviečky, fiter Pipecross.


Naposledy upravil Mifo dňa Pi 24 júl 2015 - 18:55, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimePi 24 júl 2015 - 15:29

fastbikes v Hlohovci, zavolaj, zanes, urobia ti to...
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimeSo 25 júl 2015 - 10:10

Tiež možem doporučit fastbikes v HC, chalanisko sa vyzná a verím, že ti odstráni závadu...
Návrat hore Goto down
Mifo

Mifo


Počet príspevkov : 5
Mesto : Modra

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimeŠt 6 august 2015 - 15:44

Páni ďakujem za radu. Včera som tam bol. Vyhodil škrtiace klapky, nastavil vyšší výkon o 20 koní a motorka ide tak ako sa na liter patrí. Už žiadne trhanie.
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimeŠt 6 august 2015 - 18:11

Mifo napísal:
Páni ďakujem za radu. Včera som tam bol. Vyhodil škrtiace klapky, nastavil vyšší výkon o 20 koní a motorka ide tak ako sa na liter patrí. Už žiadne trhanie.

v zdraví uži! pozor na ten výkon! ☺
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimePo 10 august 2015 - 13:17

tym vykonom si myslel, ze o 20k vyssi ako si mal ked to netahalo? takze teraz mas +-papierovy, ci?
Návrat hore Goto down
Mifo

Mifo


Počet príspevkov : 5
Mesto : Modra

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimePo 10 august 2015 - 20:22

Teraz mám o 20k +- papierový. Motorka predtým ťahala v pohode. Len v uvedenom rozsahu otáčok kašlala.
Návrat hore Goto down
huncut

huncut


Počet príspevkov : 6
Mesto : Myjava

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimeŠt 20 august 2015 - 10:51

Zdar Mifo, ak sa mozem opytat, kolko ojro ta to vo FB vyslo? Ja mojho Stromika tiez chcem dat vyladit ohladom palivovej mapy bo mam po vymene vzduchoveho filtru a ladakov take mensie zavahanie okolo 3500-4000 ot. Dííík:)
Návrat hore Goto down
Mifo

Mifo


Počet príspevkov : 5
Mesto : Modra

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimePi 21 august 2015 - 13:49

Ahoj.
Stálo to 150.- euro a že keby bol nejaký problém, tak mi to bezplatne odstráni. Maximálna spokojnosť yeah winkle
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimePi 4 september 2015 - 11:31

+20k takze teraz mas 118k??? tomu vazne veris? za 150€?
Návrat hore Goto down
Mifo

Mifo


Počet príspevkov : 5
Mesto : Modra

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimePi 4 september 2015 - 12:57

Vide som výkonové grafy pred úpravou, počas úpravy a po úprave. Jazdím od 15r. teraz mám 41 a či ťahá inak motorka ako ťahala je evidentné. Má úplne iný záber od začiatku rozsahu otáčok a motor ide úplne kultivovane.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitimePi 4 september 2015 - 13:07

verim, ze taha lepsie a ze je plynulejsi chod atd, ked si to mal rozladene a spajky Ti to vsetko nastavil a naladil na povodny vykon....ale +20k je rozpravka...narast 20% u atmosferickeho motora je nemozny bez mechanickych zasahov do samotného motora (casovanie ventilov, sanie, tlaky, vyfuk atd)  a aj keby tak by to stalo radovo viac ako cela motorka. Ale verim, ze si to mal dodrbkane a vykon bol o 20k nizsi od pôvodného.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





vynechávanie motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechávanie motora   vynechávanie motora I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
vynechávanie motora
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kryt motora
» Kryt motora
» KRYT MOTORA PRE DL650
» Predaj krytu motora
» DL 1000 diely motora predane

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Technická pomoc-
Prejdi na: