V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Výdrž baterky  I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Výdrž baterky  I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Výdrž baterky  I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Výdrž baterky  I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Výdrž baterky  I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Výdrž baterky  I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Výdrž baterky  I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Výdrž baterky  I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Výdrž baterky  I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Výdrž baterky

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Lubos

Lubos


Počet príspevkov : 20
Mesto : Bratislava

Výdrž baterky  Empty
OdoslaťPredmet: Výdrž baterky    Výdrž baterky  I_icon_minitimeSo 25 júl 2015 - 4:34

Ahojte
Chcem sa opýtať. Väčšina z vás máte na stromčeku prídavné svetlá,12v zásuvku, vyhrievané hefty, navigáciu ako to zvláda vaša baterka? Ja mám V podstate všetko hore vypísané okrem navigácie ale tu chcem v najbližšej dobe poriešiť, ale už teraz si musím vyberať či chcem ruky v teple alebo väčšiu viditeľnosť čiže buď zapnuté svetlá alebo rúčky a neviem si predstaviť že na tú baterku hodím ešte navigáciu...
Ako to teda máte nastavené na svojich mašinách. Diky L
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Výdrž baterky  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výdrž baterky    Výdrž baterky  I_icon_minitimeSt 29 júl 2015 - 13:32

Lubos nie baterka ale alternator je na vine. Na kazdu motorku je dimenzovany na nejaky vykon. Na strome je taky, ze zvladne pridane spotrebice tak odhadom okolo 100W. Takze sa musis rozhodnut ci pouzijes vyhrievane rucky (60W) alebo pridavne 2x50W svetla. Vsetko spolu ti neutiahne. Bud si tam daj nejake LEDkove svetla z ciny ked uz musis alebo sa na ne vykasli, ved stromcek svieti vynimocne dobre a okrem toho kolko toho najazdis v noci?
Návrat hore Goto down
Lubos

Lubos


Počet príspevkov : 20
Mesto : Bratislava

Výdrž baterky  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výdrž baterky    Výdrž baterky  I_icon_minitimeŠt 30 júl 2015 - 16:31

Diky Tolan za vysvetlenie, ohladom tych svetiel mi nejde o to vidiet v noci ale o to hlavne byt videny...
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

Výdrž baterky  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výdrž baterky    Výdrž baterky  I_icon_minitimePi 31 júl 2015 - 7:55

To si teda kúp vyraznú reflexnú vestu, budeš to mať lacnejšie ;-)
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Výdrž baterky  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výdrž baterky    Výdrž baterky  I_icon_minitimePi 31 júl 2015 - 8:46

"Byt videny"...to je len dalsi mýtus. Uvedom si, ze ked niekto dokaze nevidiet autobus ci kamion tak to asi neni o tom, ze "ho nevidel" ale je to o tom, ze "sa nepozeral" ale to pri nehode nikto neprizna, ze cumel do mobilu alebo do kabelky. V tom pripade mozes mat aj svetelnu rampu a 3 majaky a nepomoze. V 1 rade jazdi tak aby ta nikto nemohol prekvapit a aby si mu dal moznost vidiet ta. S tou vestou ma Petzo pravdu, ta funguje v tomto smere urcite lepsie ako nejake svetielka.
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

Výdrž baterky  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výdrž baterky    Výdrž baterky  I_icon_minitimePi 31 júl 2015 - 8:57

S tou vestou to podla mna ozaj funguje....Sam som skusal a pozoroval okolie (ostatnych ucastnikov premavky) ako reaguju ked som si dal vestu a ked som ju nemal. Ked som ju dal dole, jebali vsetci na mna, ba ma dokonca niekedy az ohrozovali. Ked som mal vestu, vsetci spozorneli, na krizovatkach cakali, nepchali sa predomna, uhinali sa mi (samozrejme nie vsetci)....Hold ta zelena vesta evokuje v prvom momente palicajta, to hned kazdy spozornie
Návrat hore Goto down
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

Výdrž baterky  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výdrž baterky    Výdrž baterky  I_icon_minitimePi 31 júl 2015 - 13:38

yeah Ano, Ano yeah
Pripajam sa.
Taktiez odvtedy co som zeleny tak vecsi respekt.
 Ludia skor reaguju.
Okrem svetiel medzi autami myslim ze som ovela viditelnejsi,ked mam vestu. 
Sledujem to aj ked som za volantom.wave
Návrat hore Goto down
Lubos

Lubos


Počet príspevkov : 20
Mesto : Bratislava

Výdrž baterky  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výdrž baterky    Výdrž baterky  I_icon_minitimeSo 1 august 2015 - 13:50

Diky chalani za rady... Vestu mam... Co sa tyka pozornosti vodicov nieco o tom viem som totiz zachranar viem co to je ked za niekym trubis a jebe na teba ale aj tak si myslim a hovorim z vlastnej skusenosti lepsie rychlejsie rozoznam motorkara so zapnutymi pridavnymi svetlami ako bez nich
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výdrž baterky  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výdrž baterky    Výdrž baterky  I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Výdrž baterky
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Technická pomoc-
Prejdi na: