V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Administrativna STK I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Administrativna STK I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Administrativna STK I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Administrativna STK I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Administrativna STK I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Administrativna STK I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Administrativna STK I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Administrativna STK I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

» budíky teploty a voltmeter na palubovke
Administrativna STK I_icon_minitimePo 8 február 2021 - 13:42 pre hruso25

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Administrativna STK

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Administrativna STK Empty
OdoslaťPredmet: Administrativna STK   Administrativna STK I_icon_minitimePo 5 február 2018 - 21:51

Ahojte, vybavoval si niekto z vas administrativnu STK na motorke mladsej ako 4 roky kvôli ceste do zahranicia? Pytal som sa na stk a tvrdili mi, ze ak nemam potvrdenie o technickej kontrole, v zahranici mozem dostat pokutu. Viete o tom, alebo to nejako neriesite?
Diky
Návrat hore Goto down
sojuz16

sojuz16


Počet príspevkov : 207
Mesto : Čataj

Administrativna STK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Administrativna STK   Administrativna STK I_icon_minitimeSo 10 február 2018 - 19:49

ahoj. 
Ak sú kontroly vykonávané v termínoch a intervaloch podľa našej vyhlášky, všetko je v poriadku. Polícia iného štátu síce môže kontrolovať technický stav všetkých vozidiel, ktoré jazdia na jeho území, no vyžadovať splnenie prísnejších predpisov daného štátu nesmie.

Čítajte viac: https://auto.sme.sk/c/5071827/kedy-je-potrebna-technicka-kontrola.html#ixzz56jVd4Lnn


Sojuz
Návrat hore Goto down
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Administrativna STK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Administrativna STK   Administrativna STK I_icon_minitimeSo 10 február 2018 - 21:00

Super, diky za info.
A platí to, aj keď motorka bola dovezená, teda prvýkrát bola uvedená do prevádzky v zahraničí? Snáď ano? Lebo keď som sa informoval na STK-čke, tak tvrdili že treba. Asi len vidina peňazí sa zbytočný úkon..
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

Administrativna STK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Administrativna STK   Administrativna STK I_icon_minitimeNe 11 február 2018 - 21:00

Viator napísal:
Super, diky za info.
A platí to, aj keď motorka bola dovezená, teda prvýkrát bola uvedená do prevádzky v zahraničí? Snáď ano? Lebo keď som sa informoval na STK-čke, tak tvrdili že treba. Asi len vidina peňazí sa zbytočný úkon..
 Ved ak bola dovezena - tak sa u nas musela pri prihlasovani robit STK aj KO ?
Návrat hore Goto down
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Administrativna STK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Administrativna STK   Administrativna STK I_icon_minitimeNe 11 február 2018 - 21:07

Áno, predošlý majitel ju doviezol, urobil KO aj admin. STK, ale na kontrole urobili chybu a na kartičku napísali nesprávny dátum platnosti STK (ano, aj to sa stáva :( ) a namiesto roku 2019 tam dali rok 2018 (motorka je r.v.2015). Takze na motorke je štítok s vyznačeným rokom 2019, ale podľa kartičky je STK vypršaná.. Tak či to riešiť kvôli ceste do zahraničia, alebo nie, to som chcel vedieť..
Díky!
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

Administrativna STK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Administrativna STK   Administrativna STK I_icon_minitimeNe 11 február 2018 - 21:14

Viator napísal:
Áno, predošlý majitel ju doviezol, urobil KO aj admin. STK, ale na kontrole urobili chybu a na kartičku napísali nesprávny dátum platnosti STK (ano, aj to sa stáva :( ) a namiesto roku 2019 tam dali rok 2018 (motorka je r.v.2015). Takze na motorke je štítok s vyznačeným rokom 2019, ale podľa kartičky je STK vypršaná.. Tak či to riešiť kvôli ceste do zahraničia, alebo nie, to som chcel vedieť..
Díky!
Tak kvoli tym par eur a kludu by som urcite radsej spravil administrativnu STK.

Ale pokial nemas daleko tu stanicu STK kde sa to robilo a mas povodny velky protokol aj s datumom 2019 - tak by som sa isiel k nim opytat co s tym - oni tiez nebudu radi ked v tom maju bordel.

( Mne tak na terennu KTM dali zlu kategoriu a STK na dalsie 4 roky - namiesto 2-och - ked som potom za nimi prisiel - zadarmo mi to spravili znova este som aj flasku vina ako ospravedlnenie dostal - ze som tam musel ist znova .... :) )
Návrat hore Goto down
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Administrativna STK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Administrativna STK   Administrativna STK I_icon_minitimeNe 11 február 2018 - 22:54

Práveže pôvodný protokol som od predošlého majiteľa nedostal (nenapadlo ma to vtedy) a už je to skoro dva roky. Volal som s danou stanicou STK (mám to ďaleko) a chcel som novú kartičku, ale vraj to takto nejde. Moc sa mi na dalšiu kontrolu nechce, ak nemusím, totiž mám vymenené plexi a namontované prídavné svetlá, ktoré by som asi musel dávať dole. Ozaj, vie niekto zo skúsenosti, či s tým robia problémy? Moto môže mať max. tri svetlá (1+2) a stromček má dve vlastné plus dve prídavné.. Je ich možné mať len ako denné svietenie, ale vtedy hlavné svetlá (min. jedno) musia byť vypnuté, a to sa mi vypnúť nedá, aspoň o tom neviem..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Administrativna STK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Administrativna STK   Administrativna STK I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Administrativna STK
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Technická pomoc-
Prejdi na: