V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovCalendarGalleryFAQHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» ake pridavne ?
Yesterday at 21:38 pre radik

» Administrativna STK
Ne 11 február 2018 - 22:54 pre Viator

» Letné klubové stretnutie 2018 Nemecká
Po 15 január 2018 - 12:07 pre Slavo

» Scottoiler inštalácia
Ne 7 január 2018 - 9:10 pre radik

» Montáž interkomu SENA 20s
Št 4 január 2018 - 22:55 pre Viator

» Rozsireny stojan bocny.
St 27 december 2017 - 14:43 pre vladom

» Ake pruziny?
Po 4 december 2017 - 15:12 pre rikardo-123

» predaj V-strom 650
So 2 december 2017 - 17:19 pre persi

» Výjazd
Ne 19 november 2017 - 19:49 pre eSCePalo

Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
februára 2018
PoUtStŠtPiSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
CalendarCalendar

Share | 

Vítajte na doméne vstromclub.sk !

Goto down 
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Slavo

Počet príspevkov : 3715
Reputácia Reputácia : 44
Mesto : Krupina/Čertovica

OdoslaťPredmet: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 22 júl 2009 - 8:33

Sme banda priateľov a majiteľov Suzuki VSTROM, ktorím ide o priateľstvo, zážitky a spoločné jazdenie.
Nezáleží akú máš motorku a či vôbec nejakú máš ale aký si človek.
Radi tu uvidíme aj majiteľov iných mašín či ladvinky a pod.

Keď ťa tieto riadky charakterizujú, budeme radi keď sa pridáš k tejto V-Strom rodinke..
Urobíš tak keď sa zaregistruješ - budeš mať zároveň prístup na fórum.
(pri registrácii prosím uvádzaj dátum narodenia a aj typ motorky ak vlastníš. je to samozrejme
dobrovoľné ale budeme radi keď to spravíš...)

Houk,

SLAVO

Naposledy upravil UKsLaVo dňa Po 28 september 2009 - 12:23, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Počet príspevkov : 1660
Reputácia Reputácia : 36
Mesto : Dunajská Streda

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 23 júl 2009 - 19:15

Ahoj
Volám sa Fero a som z Dunajskej Stredy. Na túto stránku a k tomuto klubu som sa dostal cez Zolike a čítal som aj príspevok na fóre vstromclub.hu kde som registrovaný pod identickým nickom.
Gratulujem k tejto stránke ako aj k založeniu tohto klubu a teším sa na spoluprácu. Nech nás spájajú spoločné výjazdy, posedenia a láska k tejto značke.
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 23 júl 2009 - 19:18

Ahoj FERI

velmi pekne dakujeme a pekne sa citaju taketo spravy. Dakujeme ze nam fandis
a budeme velmi radi ked si spolu zajazdime a stanes sa nasim clenom.

Som na chat-e ak mas nejake otazky a tak, naloguj sa na chat.

Slavo

Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 23 júl 2009 - 19:26

ahoj Feri, mas silne preferencie od Zoli, s radostou ti oznamujem, ze si sa stal u nas Strieborny clen, to znamena, uvidis aj klubové forum, mozes hlasovat a pod.

Návrat hore Goto down
erino

Počet príspevkov : 9
Reputácia Reputácia : 0
Mesto : Pezinok PÍČO

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 30 júl 2009 - 21:47

nazdaaarek BAHNIACI !!! 🐷

uz ma tu teda mate. netreba ma aspon v riti hladat. affraid

vas Los Banditos. BANDIT PIIIIICOOOO !!!! :twisted:
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 30 júl 2009 - 21:52

Bandit píííčo !!!!

Sevas Erik!! Túto nedeľu ideme jazdiť, pozri si Moto-turistiku časť "Návrhy výjazdov" ..

Návrat hore Goto down
bruno75

Počet príspevkov : 262
Reputácia Reputácia : 2
Mesto : Trnava, SK

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 31 júl 2009 - 7:01

Jeee vidim, ze ste/sme tu skoro cela particka z vyjazdu 7-statocnych len kurna mne chybaju frcky pod menom , aj ja chceeem :bounce:

Pre poriadok, som Bruno (teda do kelu vlastne Brano ale to mas jedno a to iste staci ked pozries do kalendara kedy ma meniny Bruno ci Brano :) ) som z maleho Rima - Trnava sama kur.a samy kmin.
Na vyjazdy chodim hlavne single tak dufam, ze sa casom pridam k nejakemu dalsiemu podobne dobremu ako napriklad 7-statocnych ale nie tak naprd zoorganizovanemu ako bol posledny vyjazd na Donovaly (cez v-strom klub) z toho som nemal vobec dobry dojem a povedal som, ze na nieco podobne uz nejdem ale .... nikdy nehovor nikdy...

No a teraz moja kraska moj bonsai. Slavo, ty si mi ju nazval biela ladova kraska ale kurna v tomto teple by sa mi to aj celkom hodilo :) skoda no, je horuca az az a niekedy sa necha schladit sviznejsou jazdou. Zatial ma na svojom sedle vozi bez problemov a nechcenych vystupovani za jazdy za co jej velmi dakujem. Celkom sme sa dobre zoznamili kedze som mal dlhsiu moto pauzu ale neublizil som jej a dufam, ze si to zapamata a neublizi ona mne.

A pre lepsiu identifikovatelnost mimo motorky... ako som pisal som z TT, robim v GA a speeeztku mam BA :) tak mate tolko indicii ze uz som vam viacej nemohol povadat.
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 31 júl 2009 - 9:41

Ahoj BRUNO!!
Vítam ťa tu. Frčky ti nabehnú každú chvílu v striebornej farbe :) Boli sme spolu,
poznáme sa a teším sa na spoločné akcie čo ešte zažijeme. Stačí sledovať a najlepšie
aj byť aktívny v sekci Mototuristika/Chceš ísť jazdiť - každý víkend niekam jazdíme a
tam sa dozvieš aktuálne kam sa ide alebo môžeš navrhnúť výlet a pridajú sa aj ostatní,,,

Ano, boli sme spolu na vyjazde po Krasach Záhorí, je to v našich cestopisoch :)

Čo sa týka výjazdu na Donovaly, len pre upresnenie Brunových slov...
To nebola aktivita tohto klubu v-Strom Club Slovakia ale "iného" klubu..
A chápem tvoje pocity Bruno, tú tému na fore "iného" klubu som si prečítal
takže viem čo myslíš... Mne nenáleži a ani nechcem hodnotiť iný klub... ale
v prvom rade, keď budeme organizovať plánované stretnutie členov a priateľov
v-strom Club Slovakia tak JA prípadne iNÝ ČLEN so zakladateľov BUDE určite prítomný...
A keď niekto mešká, zavoláme ho a počkáme :)

Slavo

Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 4 august 2009 - 16:48

Vítam medzi nami nového člena wave ANDREJA z Dubnice a jeho oranžovú krásku K9!!!
Takú tu ešte nik nemá, super yeah

Návrat hore Goto down
andrej

Počet príspevkov : 8
Mesto : Dubnica nad Váhom

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 5 august 2009 - 11:10

Slavo, ďakujem za privítanie. Dúfam, že sa čoskoro stretneme na nejakom tom výjazde.

Ešte raz ďakujem za privítanie.

Andrej
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ne 13 september 2009 - 22:13

Noví registrovaní užívatelia nám pribúdajú ale nejak sa nám asi hanbia predstaviť???
Hmm.. niet sa čoho hanbiť páni a dámy, sme tu jedna veľká rodina tak len do toho..

Návrat hore Goto down
robob

Počet príspevkov : 332
Reputácia Reputácia : 4
Mesto : Rakovice pri Piešťanoch

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 17 september 2009 - 22:01

Zdravím vás všetkých,
moje meno je Robo, práve teraz som sa registroval, hneď potom, ako som zistil, že táto stránka existuje. Zbadal som jej názov pri Slavovom nicku na jednom fóre, nick UKsLaVo je mi známy zasa z inej v-stromáckej stránky, ktorú som čítaval, ale veď to je jedno, hlavne, že som vás našiel.
Ja študujem na stavebnej v Ba, mám 21 rokov a bývam v jednej dedinke pri Piešťanoch- toľko v skratke o mne.
A teraz to hlavné, k úžasnému V-stromu som sa dostal na začiatku tohto leta, kedy sme sa s otcom dohodli, že je to ten správny motocykel
Po celkom krátkom prehováraní mojej mamy, sme sa teda v jeden pekný deň vybrali do mestečka Vráble a Strom bol onedlho v garáži, čomu sa strašne teším doterz, pretože to bol môj sen odmalička, mať raz ,,veľkú" motorku.
Keď som bol menší, cca 12 rokov som mal, som začal jazdiť na pionieri, resp. otec ma začal učiť, potom asi o dva roky neskôr to bol simoson, na tom som jazdil asi do 17 rokov.
Odvtedy až do mojich 21 som mal menšiu pauzu, jazda na motorke bola len sporadická, a aj práve preto radosť, keď toto leto som strávil na ,,veľkej" bola o to väčšia
Takže asi tak, som rád, že ju máme, som rád, že som sa dostal sem, a pevne verím, že sa budem môcť zúčastniť čo najviac stretnutí na dvoch kolesách s vami, a takisto byť účastný rôznych diskusií tu na fóre.
Skladám zakladajúcim pánom obdiv, skvelý nápad s týmto tu, nech sa darí

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 17 september 2009 - 22:08

Vítaj v rodine, Robi!!!

Cez Piešťany často jazdíme, čoskoro sa uvidíme.
Tá oranžovo-červená farba na K9 je moc zaujímava,
tuším len Adnrej a TY také stromčeky máááte :)

Super a ďakujem že si sa nám predstavil yeah

Slavo :)

Návrat hore Goto down
Zolike

Počet príspevkov : 1343
Reputácia Reputácia : 31
Mesto : Galanta, Slovakia

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 17 september 2009 - 22:14

Ahoj Robo, vítam ta tu medzi nami, dúfam, že sa vidíme na nejakom výjazde a aj osobne spoznáme....

život je krátky , svet je velký
SK CZ A H PL DE HR RO BIH MNE AL MD UA SRB BG TR GR MK ITA SLO
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 17 september 2009 - 22:19

Robi, a nad forom a pod logom klubu je take CHATovacie okno, tam v pravom hornom
rohu je tlacidlo "prihlasit" - tak sa dostanes na chat a mozes nazivo pokecat s nami ak
sme prave tam pripojeni...

Návrat hore Goto down
robob

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 17 september 2009 - 22:24

Ďakujem pekne za privítanie UKsLaVo a Zolike,
Zolike budem sa tešiť na zoznámenie na v nejakom výjazde,
Slavo, hej všimol som si chat, len ešte som moc nestihol všetko prejsť, ale aj k tomu sa dostanem :) vďaka na upozornenie

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 18 september 2009 - 7:32

ROBOB vitaj na stranke a zaroven gratulacia k dobremu vyberu "velkej" motorky. Mimochodom skoro pravidelne chodim okolo Piestan takze mozeme niekdy pojazdit spolu. Rad chodim z Hlohovca cez Radosinu a potom cez zmany PN kopec do Piestan nasledne dalej... takze budem mat oci na stopkach ci neuvidim niekde orange V-strom
Návrat hore Goto down
andrej

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 18 september 2009 - 12:37

Robob, pekný výber farby Tá orandžová je super. Zavolaj keď pôjdeš cez Dubnicu dáme nejaký výjazd po okolí 0915 237 909.
Návrat hore Goto down
robob

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 18 september 2009 - 14:27

Bruno75, aj ja Ta zdravim, no inak Trnava je celkom maly kusok od Rakovic, tak je velka pravdepodobnost, ze niekde na seba natrafime, ked sa budem chystat na nejaky vyjazd, urcite sa ozvem

Andrej, vdaka, vsak je ta oranzova krasna? ty mas taku istu, parada :)
ked pojdem cez Dubnicu ozvem sa

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 18 september 2009 - 14:30

ROBOB...ak mas zaujem pozri do vyjazdov, zajtra pojdem okolo tak sa kludne pridaj
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 18 september 2009 - 17:27

pre Andrej: doplnil som ti mobil do profilu.

pre vsetkych: Uz sa musime postretat nech sa vsetci pozname osobne :) Je nas uz celkom
aj za jedno parkovisko :-)))))))

Slavo

Návrat hore Goto down
andrej

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 18 september 2009 - 19:48

Ďakujem
Návrat hore Goto down
Romi
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Po 28 september 2009 - 12:42

Ahoj SlaVo, videl som Vas na slov.madarskom vyjazde. Chcel som sa s vami zoznamit
ale prave sa uz startovalo a potom sme sli do zvolena...

zaregistrujem sa a pokecame este 8)

Romi
Návrat hore Goto down
Zolike

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Po 28 september 2009 - 18:50

Romi, radi Ta vidíme medzi nami ak máš chut sa k nám pridat a spoločne si zajazdit, pokecat...

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 8 október 2009 - 21:39

Zdravím vás páni a dámy, dovolil som si zaregistrovať sa na vašej stránke ... tak pozerám ako sa vám to tu pekne rozbehlo , no gratulujem... a dokonca chystáte tento víkend aj stretko, len škoda že počasie asi prestáva zajtrajším dňom motorkárom priať....
Návrat hore Goto down
Zolike

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 8 október 2009 - 22:07

Ahoj Albert, vítame Ta na stránkach V-stromclub-u.sk. Vdaka, za gratuláciu a registráciu zároven...Nie je to len " naša " stránka, je to stránka všetkých, ktorý či už vlastnia, v budúcnosti chcú, alebo sa im iba páči tá úžastná motorka, ktorá má názov Suzuki V-strom.
Ano, chystáme tento víkend stretko na Duchonke, žial počasie už zariadit nedokážeme, ale veríme, že aspon nebude pršat, ked už na tie teplejšie dni možme asi zabudnút..Chata je vybavená slušne, tak v prípade nepriaznivého počasia vymyslíme nejaký program a bude zábava, ked sa náhodou nebude dat jazdit. Ak by si sa chcel zúčastnit, radi Ta vidíme medzi sebou...

Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 8 október 2009 - 22:20

Ahoj Albert. Ďakujeme za povzbudivé slová a rád ťa osobne vítam. Naposledy sme boli
spolu niekedy v máji ak si dobre pamätám... Proste hodne dávno. Dúfam, že sa ti darí
a biznis v reštike funguje.

Plánujeme rozšíriť fórum o zaujímavé body trás tak mile rád tam pridám potom tvoju
reštauráciu.

Od 13.júla, deň našeho oficiálneho založenia, sa spravilo kusisko roboty. Nieje to
jednoduché ale keď niečomu veríme s chalanmi a máme okolo seba ľudí, ktorí nám
dôverujú a podporujú nás, tak ťa to naozaj baví a ako sa povie "práca sa stáva hrou"
v našom prípade "hobby"...

Hlavná orientácia tohto klubu sa nám tiež darí - priateľstvo, cestovanie a nejaké to
dobrodružstvo. Stačí, že si len pozrieš klubové výjazdy a vydeliš to 2 a pol mesiacmi
tak je to obdivuhodné koľko sme toho spolu členovia už nabehali. A o to nám ide.
Užiť si motorky, zažiť dobrodružstá a spoznať priateľov...

Čo sa týka stretka, si vítaný. Robíme si v sobotu výjazd do moravského krasu (cz).
A počasia sa neboj. Už som sa rozprával s bohom a bude pekne tento víkend.
Pár kvapiek nám len pridá na kráse.

Ešte raz vítaj,

Slavo

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 9 október 2009 - 7:08

Páni, ďakujem za privítanie aj za pozvanie na stretko....trochu som to tu prelistoval a vidím že tých výjazdov bolo celkom slušné množstvo. Túto sezóna už sa toho už asi moc nestihne, ale dúfam, že na budúci rok sa vyberiete aj do týchto končín. Radi Vás tu všetkých uvidíme.

albert
Návrat hore Goto down
Lubenko

Počet príspevkov : 102
Mesto : Detva

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ne 11 október 2009 - 11:47

No vitaj nacelniku
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ne 11 október 2009 - 14:15

vďaka sused
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   

Návrat hore Goto down

Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VÍTAJTE / WELCOME ! :: SK / CZ - Vaše správy a odkazy-
Prejdi na: