V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovCalendarGalleryFAQHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Výjazd
Today at 14:18 pre eSCePalo

» Ukazovatel teploty
Ut 11 júl 2017 - 22:11 pre bajker

» spojkovy kôš
Ut 20 jún 2017 - 12:32 pre Arto69

» Kryt motora
Pi 16 jún 2017 - 20:35 pre quanto

» DL 1000 diely motora predane
Št 8 jún 2017 - 16:46 pre buvar75

» Jarný zraz V-Strom clubu 2017
Ut 30 máj 2017 - 15:36 pre Arto69

» Jarných 500km - 2014
Ut 23 máj 2017 - 12:58 pre braho

» ABS
Pi 19 máj 2017 - 13:18 pre Tomas1975

» Posuvné plexi na stromček 2011+
St 17 máj 2017 - 11:46 pre braho

Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
júla 2017
PoUtStŠtPiSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar

Share | 

Vítajte na doméne vstromclub.sk !

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Migrifin

Počet príspevkov : 14
Reputácia Reputácia : 1
Mesto : Olomouc ČR

OdoslaťPredmet: Vítajte na doméne vstromclub.sk !    Ut 28 január 2014 - 20:41

Ahoj Strmáci.

Jsem tu novej tak se trochu představím.Jmenuji se Jarek je mi 50 let a pracuji jako řidič sanitky ve Fakultní nemocnici v Olomouci.Mám V Stroma650 rok 2007 a jsem rád že ji mám.Rád jezdím dálkové trasy,letos budu jezdit dost často na Slovrnsko,mám rodinu v Bardejově a Prešově.Jsem také členem VSTROMKLUBU.CZ.To je asi zatím vše,mnějte se všichni. wave
Návrat hore Goto down
Easyrider

Počet príspevkov : 1660
Reputácia Reputácia : 36
Mesto : Dunajská Streda

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 28 január 2014 - 21:32

Ahoj Jarek

Vítaj na tejto stránke, cíť sa tu dobre. A tešíme sa na osobné stretnutie na našich výjazdoch.

Migrifin

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 29 január 2014 - 11:31

Ahoj Easyrider.

Děkuji za přivítání,už se těším.
Návrat hore Goto down
Slavo

Počet príspevkov : 3691
Reputácia Reputácia : 44
Mesto : Senec/Čertovica

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 29 január 2014 - 14:56

Jarek vítaj  yeah 

Mal som rovnakého čierneho stromčeka  yeah 

Návrat hore Goto down
Migrifin

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 29 január 2014 - 16:23

Ahoj Slavo,díky za přivítání,jsem rád že ho mám a jsem s nim moc spokojenej.
Návrat hore Goto down
Zolike

Počet príspevkov : 1336
Reputácia Reputácia : 30
Mesto : Galanta, Slovakia

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 29 január 2014 - 18:20

Ahoj Jarek,
vítaj na vstromclub.sk  yeah

život je krátky , svet je velký
SK CZ A H PL DE HR RO BIH MNE AL MD UA SRB BG TR GR MK ITA SLO
Návrat hore Goto down
miNo

Počet príspevkov : 4
Mesto : Ziar nad Hronom

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Po 7 apríl 2014 - 22:07

Ahoj vsetkym som tu nový, teda nie len tu ale celkove v motorkarskych kruhoch. Klasicky pribeh, mam 41 rokov, posledna motorka pred takmer 20 rokmi MZ 150 a teraz je konecne na dvore novy STROM 650ka v sedej farbe. Po toľkých rokoch by mi asi akákoľvek motorka bola viac než dobrá ale okrem technických vlastnosti pre vstrom hovorí aj komunita ludi ktorá ich osedlava...takže teším sa a ešte raz všetkých pozdravujem...
Návrat hore Goto down
Easyrider

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 8 apríl 2014 - 8:56

miNo, vítaj na stránke, vítaj v klube. Ak by si mal záujem si s nami pojazdiť, zoznámiť sa, 23.-25. mája máme klubové stretnutie pri Novej Bani. 
O tejto téme sa viac dozvieš tu: click a tu: click

miNo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 8 apríl 2014 - 9:12

Diky za privitanie, to stretko uz som pozeral predtym. Akehokolvek vyjazdu sa rad zucastnim, bohuzial 24.5. odchadzam na tyzden do zahranicia a asi to bude den predtym trosku hekticke doma:-( Mrzi ma to, lebo Nova bana je od nas 15 minut cesty, ale ak to pojde, pridem aspon na otocku sa previezt.
Návrat hore Goto down
Easyrider

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 8 apríl 2014 - 10:49

Kľudne môžeš prísť aj na otočku. Samozrejme okrem tohto klubového stretnutia budú aj iné víkendové, či jednodňové výjazdy. O všetkých sa dozvieš tu na klubovej stránke.

miNo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 8 apríl 2014 - 11:30

Super, tesim sa, urcite sa vidime...pozeram ako forum funguje, notifikacie atd, budem v strehu ked sa cosi vyskytne:-)
Návrat hore Goto down
MartinM

Počet príspevkov : 168
Mesto : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 8 apríl 2014 - 14:17

miNO.
Aj ja ta vitam v klube a medzi nadsencami 2 kolies..
Návrat hore Goto down
Slavo

Počet príspevkov : 3691
Reputácia Reputácia : 44
Mesto : Senec/Čertovica

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 8 apríl 2014 - 17:54

vitaj miNo  wave 

Slavo

Návrat hore Goto down
miNo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 8 apríl 2014 - 22:07

Vďaka chalani chcem sa opýtať niekto Z BB kraja sa tu nájde?
Návrat hore Goto down
BranoNM

Počet príspevkov : 20
Mesto : Podolie

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 18 júl 2014 - 12:35

Nazdar chalani, nedávno som sa zaregistroval a tak je treba trocha sa predstaviť. Volám sa Braňo, mám 41, bývam v Podolí okr. NM, asi pred mesiacom som si kúpil v-strom 2005 a keďže som začiatočník, tak zhľadúvam po nete všetky možné info a rady a nápady. Som rád že som natrafil na tento spolok. Celkom ma to jazdenie chytilo, síce zatiaľ iba nejakých 100 km od domu, ale veď sa ja niekedy aj na viac odhodlám  :) , tak toť vsio. Ahojte!
Návrat hore Goto down
Easyrider

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 18 júl 2014 - 18:28

Ahoj Braňo. Vítaj na tejto stránke, vítaj v klube. 
Čo sa týka výjazdov, v téme "Cestovanie" nájdeš všetko čo by ťa mohlo zaujímať. Napr. koncom augusta sa koná spoločný 3 dňový výjazd do Pienin, ale nájdeš tam aj jednodňové kratšie výjazdy.
Ale nájdeš tu aj rady a odporúčania k technickým problémom.

Zolike

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 18 júl 2014 - 20:21

Ahoj Brano, vítaj medzi nami...

Návrat hore Goto down
BranoNM

Počet príspevkov : 20
Mesto : Podolie

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 18 júl 2014 - 20:31

Ďakujem, chalani.
Návrat hore Goto down
Permonik

Počet príspevkov : 1
Mesto : ZH

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 2 september 2014 - 21:36

Ahojte chalani,

volam sa Rado, som cerstvo schvaleny clen, mam 42 a po rokoch skutocne moto - noveho, takmer cierneho stromceka a velmi sa z toho tesim. Dufam ze tu budem aspon trochu prinosom. Zameranim som turista/cestovatel - s moto aj bez.

@miNO: som z BB kraja ;)
Návrat hore Goto down
turista

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 2
Mesto : Žabokreky pri Martine

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 2 september 2014 - 22:06

No tak ta zdravim aj ja. Mozme dat niekedy,ked sa zadari cas nejake stretko niekde kafco kava ukazes masinku a tak  hm?
Návrat hore Goto down
Ondrej T

Počet príspevkov : 1
Mesto : Sereď

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 3 september 2014 - 16:52

Ahoj všetkým.
Ospravedlňujem sa za "nevhodné správanie", pozabudol som na dobré mravy a slušnosť a ako novoschválený člen som sa nepredstavil. Volám sa Ondrej, mám 40 rokov a som zo Serede. Zatiaľ som bez moto. Robím ale všetko preto, aby som bol + - asi takto za rok plnohodnotným členom tohoto klubu. Nikdy som síce na "Strome" nesedel, ale po hodinách a hodinách študovania na nete je to nad slnko jasné. Iná voľba proste neexistuje. Bude to s najväčšou pravdepodobnosťou staršia a jazdená a zatiaľ neznáma nádhera. S novou to nepôjde. Zatiaľ budem tichúčko prizerať a tešiť sa, že som jeden z Vás. Aj tak mám takmer celý klub už prečítaný, ako anonym. Pripadal som si ale ako voyer a keďže smiem byť členom aj "nekompletný" tak som tu. AHOJTE...
Návrat hore Goto down
Zolike

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 3 september 2014 - 17:46

Ahojte chalani, som rád, že ste sa registrovali a verím, že si na tejto stránke čo - to užitočného prečítate, dozviete sa a tiež prispejete svojimi postrehmi, skúsenostami a v neposlednom rade aj svojou účastou na niektorom našom vstromáckom stretnutí... yeah yeah yeah .
club

Návrat hore Goto down
Easyrider

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 3 september 2014 - 18:55

Ondrej, Rado, vítajte na tejto stránke, vítajte v klube  club

marecek

Počet príspevkov : 592
Reputácia Reputácia : 19

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 3 september 2014 - 20:30

taktiez vas vitam v klube pani a tesim sa ze budete nasimi clenmi  prsty_hore club
Návrat hore Goto down
Kopaničiar

Počet príspevkov : 2
Mesto : Malé Karpaty/Biele Karpaty

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Po 23 marec 2015 - 21:52

Ahojte, V-Stromkári. Som tu nový tak Vás chcem všetkých pozdraviť. Volám sa Lubo - Kopaničiar, som od Trnavy spod M. Karpát, mám skoro 50 - až v máji winkle , momentálne bývam na MY Kopaniciach. Stal som sa majiteľom jazdeného čierneho V-stroma r. 2009 s tromi kuframi a túto sobotu som už aj pojazdil asi 50 km. Adrenalín to bol veľký, lebo však po viac ako 30 rokoch na dvojkoleske sad  Trocha prekvapenia z kopania pri radení aj pridaní plynu. Chcem poprosiť o radu čím to môže byť - voľnejšou reťazou alebo ?
Prajem Všetkým motorkárom veľa šťastných kilometrov a hlavne zdravia.
Keď sa trocha zabehnem, tak sa dúfam niekde stretneme.

S pozdravom
                         Lubo - Kopaničiar.
Návrat hore Goto down
Zolike

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Po 23 marec 2015 - 22:51

Ahoj Lubo, vítam ta medzi vstrom-pozitívnymi ludmi a prajem vela štastných a bezpečných km na svojej kráske...snád sa niekde stretneme, pozdravíme, prípadne ak sa ti bude dat a chciet, možeš si urobit výlet na naše vstromácke stretnutie, kde spoznáš určite kopec fajn ludí z tejto stránky...viac o nom sa dočítaš v inej časti fora...
Ahoj

Návrat hore Goto down
Maco

Mesto : Senica

OdoslaťPredmet: Zdravím    Ut 7 apríl 2015 - 20:36

Zdravím

V prvom rade by som sa chcel predstaviť volám sa Martin ale všetci my hovoria Macko (bohužiaľ nick už obsadení) na najbližšom stretnutí s vami dúfam že čoskoro prezývku pochopíte som vyštudovaný agronóm SPU a pracujem ako agronóm a manažér na jednom podniku.

Som začiatočník a môj bieli stromeček je prvá vlastná motorka pokiaľ nepočítam Pioniera bez papierov v rannom veku u babky, nasledovala 350 (634) neskôr od kamarátov sem tam požičaný Bandit a Kawina koniec bol GSX-R 750 ale to bolo už dávno asi 8 rokov.

Od vtedy som na motorke nesedel iba sporadicky preto budem rád za každú radu či už ohľadom jazdenia alebo techniky aby som sa do toho znova dostal, týmto vás chcem všetkých zároveň poďakovať za túto stránku pretože som sa toho veľa dozvedel a pozvať vás k nám na Záhorie krásny kraj, super ľudia a krásne ženy ako všade na Slovensku a dúfam že niekto na blízku sa ozve aby som poznal svoju vysnívanú mašinu ktorá pre mňa bola už strašne dávno jediná a vyvolená.

Ďakujem
Návrat hore Goto down
Zolike

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 7 apríl 2015 - 20:55

Ahoj Maco, vítam Ta medzi vstrom pozitívnymi ludmi, verím, že sa niekde stretneme, pokecáme a svojou troškou tiež prispeješ k chodu a fungovaniu tejto stránky svojimi príspevkami... yeah . Ešte raz, vitaj medzi nami... club .

Návrat hore Goto down
Maco

Mesto : Senica

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 7 apríl 2015 - 21:13

Ďakujem za privítanie a dúfam že nijako prispejem k fungovaniu stránky len sa v tom musím naučiť fungovať. Minimálne sa budem snažiť zmapovať Záhorie a Moravu lebo k ním mám kladný vzťah. A pohrával som sa z myšlienkou spraviť nijaké stretnutie v tomto kraji pretože tu poznám dosť ľudí bohužiaľ zatiaľ nikoho na dvoch kolesách.
Návrat hore Goto down
marecek

Počet príspevkov : 592
Reputácia Reputácia : 19

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 8 apríl 2015 - 15:23

vitaj maco a pridaj sa na zraz  club

marek  wave
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   

Návrat hore Goto down

Vítajte na doméne vstromclub.sk !
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VÍTAJTE / WELCOME ! :: SK / CZ - Vaše správy a odkazy-
Prejdi na: