V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovCalendarGalleryFAQHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Ake pruziny?
Yesterday at 21:40 pre radik

» Výjazd
Ne 19 november 2017 - 19:49 pre eSCePalo

» Predaj V-Strom 650
Ne 12 november 2017 - 12:58 pre peterPP

» VSTROM CLUB SLOVAKIA: Jesenné stretnutie klubu
Št 12 október 2017 - 16:56 pre Leon.nr

» ˇKupim Ľ.P smerovku
Pi 6 október 2017 - 21:43 pre reno

» VSTROMKLUB.CZ: Podzimní sraz 2017 Frýdštejn 15-17.09.2017
Ut 19 september 2017 - 19:56 pre eSCePalo

» Vibrovanie celej motorky dl 650 2005
St 13 september 2017 - 19:06 pre reno

» Motoblúdenie 2017
Po 7 august 2017 - 11:28 pre eSCePalo

» DL 1000 diely motora predane
Pi 21 júl 2017 - 15:51 pre Arto69

Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
novembra 2017
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar

Share | 

Vítajte na doméne vstromclub.sk !

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
lubo

Počet príspevkov : 305
Reputácia Reputácia : 7
Mesto : Piešťany

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 13 október 2009 - 11:33

Páni som rád, že som medi Vami.

Stretol som z Vás iba pár chalanov ( UKsLaVo,Zolike ....na Motorak 09),a na základe toho som sa aj registroval. Zatial sa po stránke pohybujem iba druhý deň, ale môžem konštatovať, to tu vyzerá na dobrú partu. Teším sa na spoločné stretnutia. nakoľko som skôr spoločenský tvor ako samotár, ale doteraz som jazdil iba sólo.
Ospravedlňujem sa ale musím aj pracovať, tak zatím končím. Clubu a jeho spoločenstvu prajem veľa naj. Čaute!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
Mirco

Počet príspevkov : 302
Reputácia Reputácia : 0
Mesto : Galanta, Slovakia

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 13 október 2009 - 19:11

Lubo, na motoraku som bol aj ja, len som mal plnú hubu gulášu.
Ale budem rád ked sa stretneme na výjazde.

Počet príspevkov : 332
Reputácia Reputácia : 4
Mesto : Rakovice pri Piešťanoch

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 13 október 2009 - 23:34

Zdravim Miro,
presne to iste som si povedal aj ja, ze to tu vyzera na dobru partu, ked som sem prisiel prvy krat, a po prvom vyjazde sa mi to potvrdilo, a stale potvrdzuje (jesenne ukoncenie sezony, Motorak 2009)
tesim sa na novu sezonu, na dalsie stretnutia a vyjazdy
Tak nech sa ti dari a do skoreho videnia

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 14 október 2009 - 11:38

Mirco na niektorom výjazde sa určite stretneme. Že si mal plnú hubu gulášu, pri tej kvalite aká tam bola , to bolo úplne normálne. Ja som Ťa tam registroval,aj Roba i ďalších chalanov, ale v okamžiku môjho návratu (bol som sa prezliecť nakoľko som podcenil oblohu) nabehli na mňa UKsLaVo a Zolike, zahrnuli ma množstvom info o clube o ktorom som nemal vtedy ani paru. Tak som pri predstavovaní nestačil ani registrovať mená. Ale nakoľko som už vtedy vedel že to nie je posledné stretnutie, tak som to aj bral. Pozvali ma vtedy aj na Duchonku, ale pre dobro v rodine som výjazd vypustil. Takže teším sa niekedy nabudúce. Čaute!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
mode

Počet príspevkov : 215
Mesto : Martin

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 21 október 2009 - 11:45

No patrí sa predstaviť aj mne. Neviem či mám už nárok, lebo stromček bude až o týždeň ale teším sa naň. Bude žiaľ iba strieborný K9 (závidím "andrejovi" ale YME sa už vraj nedá objednať ) .
Je to môj prvý japonec (možno aj posledný) takže spočiatku budem bojkotovať spoločné výjazdy, budem sa musieť najprv rozjazdiť aby som nebol brzda. Moj všeobecný problém je málo času (...rodina...)
Veľmi by ma zaujímal "druhý" vstrom klub prečo vznikol tento atď.
(Do tohto som sa prihlásil kôli mne príjemnejším stanovám...)
Teším sa na spoločné stretnutie - mám pocit "dobrej "atmosféry z príspevkov...
Návrat hore Goto down
milo

Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 21 október 2009 - 11:54

tož vitaj,viacerí tu bojujú na oboch frontoch,ja vtom problém nejako nevidím,bojujem dokonca na troch(v r.2007 som sa registroval v CZ),v tých časoch tu nebol žiaden klub ,je to o ľuďoch ...... a spoločného výjazdu sa neboj:"Karavána ide tak rýchlo,ako najpomalšia ťava!"
Návrat hore Goto down
Slavo

Počet príspevkov : 3703
Reputácia Reputácia : 43
Mesto : Senec/Čertovica

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 21 október 2009 - 13:32

Ahoj MODE

vitam ta v klube. Mohol by si hodit fotky tvojej novej motorky na forum ked ju
budes mat...

Na tvoju otazku som odpovedal vo vseobecnom pokeci/pokec...o hocicom

Slavo

Návrat hore Goto down
dreamer

Počet príspevkov : 14
Mesto : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   So 24 október 2009 - 13:29

Zdravim vsetkych zahradnikov

Kedze sa slusi co to o sebe na zaciatok povedat, tak snad len tolko, ze Stromceka mam uz dve sezony a za ten cas sme spolu najazdili bez poruchy uz 39 tisic km. Vacsinou jazdim sam, s manzelkou, alebo v mensich skupinkach. Hromadnych vyjazdov sa zucastnujem naozaj len "ked to na mna pride". Ale verim, ze ak uz nie tuto tak buducu sezonu budeme mat moznost sa viaceri spoznat aj osobne a zazit nejake pekne vylety na nasich strojoch.

Bojovym pokrikom: "BANZAI!" vas vsetkych zdravi Dreamer
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   So 24 október 2009 - 13:37

Ahoj Dreamer a som velmi rad, ze si sa k nam pridal. Uz nas tu je celkom pekna hora :)
V zime sa chystame "opat" klubovo stretnut na nejakej chate (lyzovacka, sankovacka a tak).
Proste bude Zimne stretnutie V-Strom Clubu Slovakia :) Tak sa dufam uvidime :)

Vdaka za stromakov za velmi dobry prispevok na motoride dna 22.10.2009 19:58 v teme Alpska porovnavacka 4 cast... Ja som uz nemal sil citat tie kraviny co tam vypisuju...

Návrat hore Goto down
bruno75

Počet príspevkov : 262
Reputácia Reputácia : 2
Mesto : Trnava, SK

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   So 24 október 2009 - 16:43

Jej Ivan zdravim ta. Som rad, ze si sa :az sem doviezol na stromceku :)
Tesim sa dalsie spolocne vyjazdy.
Vela zdaru a pozdravuj polovicku :)

Bruno75
Návrat hore Goto down
Mirco

Počet príspevkov : 302

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   So 24 október 2009 - 19:02

vitaj dreamer

Anonymný

OdoslaťPredmet: pozdrav   St 10 február 2010 - 20:03

Ahoj kluci, zdravim vas vsechny. Preji vam mnoho uspechu a hlavne klidnou stopu. Jen tak mimochodem, docela me zarazilo proc pri registraci potvrzuji, ze jsem starsi 13 let? Dik. Daja
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 10 február 2010 - 20:09

Ahoj Daja a vitaj :)

Na tu registraciu sa pozriem, vdaka za upozornenie.

Návrat hore Goto down
Zolike

Počet príspevkov : 1341
Reputácia Reputácia : 30

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 10 február 2010 - 20:37

Ahoj Daja, vítame Ta na stránkach vstromclub-u sk ...

život je krátky , svet je velký
SK CZ A H PL DE HR RO BIH MNE AL MD UA SRB BG TR GR MK ITA SLO
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 10 február 2010 - 20:47

Dikec kluci, zitra budu studovat vasi historii a pak se treba zapojim ....
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Počet príspevkov : 126
Reputácia Reputácia : 2
Mesto : Beroun (Czech Republic)

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 11 február 2010 - 14:26

Ahoj. Jsem tu asi tak jako Daja. Takže chvilku. Ikdyž on mě předběhl :-).
Chtěl jsem poděkovat za schválení registrace a až se tu trochu porozhlédnu, tak se třeba i zapojím.
A protože maminka pochází z Rožňavského Bystrého, tak věřím, že se tu budu brzy cítit jako doma

Naposledy upravil Roman Jakub dňa Št 11 február 2010 - 14:28, celkom upravené 2 krát. (Reason for editing : Ta poslední věta se mi nějak nepovedla, tak jsem jí musel předělat :-))
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 11 február 2010 - 14:36

Vitaj ROMAN

a som rad, ze si sa zaregistroval.

Návrat hore Goto down
Kokin.cz

Počet príspevkov : 4
Mesto : Brandýs n.L., CZ

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 12 február 2010 - 23:44

Ahoj chalani a případné bikerky sunny

Držím Vám palce, ať Vám to pěkně šlape s klubem a máte pohodičku a spoustu zážitků.
Doufám, že brzy taky potřeseme ploutví osobně, resp. možná jsme se s někým už viděli (třeba na Altreichenau loni v Německu na mezinárodním srazu 2009), nebo na nějakých cz akcích, či výstavách. music
Jak to jenom půjde, tak sem buď já, nebo další kluci od nás (z českýho Vstromklub.cz) budeme psát případné cz akce a stejně tak uvítáme od Slava (ale i dalších) pozvánky na Vaše akcičky a výlety cheers

Tak ať nám to už zase co nejdřív jezdí po jedný stopě santa
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   So 13 február 2010 - 0:00

Diky kokin za prispevok. Ano v Nemecku sme sa mohli vidiet a teraz tam opat
pojdeme v 06/2010..

Na leto by sme sa dohodli a spravili spolocnu ceskoslovensku stretavku a to by bolo prima. yeah

dohodneme sa potom cez spravy.

Este raz vitaj a nech sa nam spolupraca rozbehne co najlepsie.

Vela krasnych zazitkov aj vam zelame, celemu klubu vstromklub.cz !!!

Slavo :)

Návrat hore Goto down
hltac

Počet príspevkov : 330
Reputácia Reputácia : 1
Mesto : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ne 28 marec 2010 - 20:24

Ahojte vsetci,
moje meno je Miso, a dnes som tu po prvy krat, na pozvanie od slava, ktory mi dal tento link. :-) A som rad, ze som nasiel aj slovenske forum,...
Ja som momentalne zaciatocnik a nemam sa momentalne cim pochvalit, len ze sa pomaly ucim udrzat na dvoch kolesach :-) Mojho Stromceka som si kupil minuly rok v polke sezony v cechach a pri prihlaseni ma troska potrapil, je ciernej metalizi a povodom je z talianska.
Momentalne skor jazdim single, ale budem rad ak by som sa mohol niekedy pripojit a po zime sa prevetrat :-) Absolvolala kompletnu servisnu prehliadku pred sezonou a moj mechanik ma potesil, stromika rozobral do srobika a povedal ze som si velmi dobre kupil, lebo je v dobrom stave, co mi urobilo velku radost.

Takze este raz pozdravujem vsetych clenov a hadam sa stretneme,...
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ne 28 marec 2010 - 20:30

vitam ta Misko yeah

Návrat hore Goto down
Jano
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   So 24 apríl 2010 - 19:36

Ahojte borci, ja som Jano (čierny Dominator), tešim sa na dalšie výjazdy. 
Návrat hore Goto down
robob

Počet príspevkov : 332
Mesto : Rakovice pri Piešťanoch

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   So 24 apríl 2010 - 21:15

Zdravim Ta Jano a tesime sa spolocne vyjazdy

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ne 25 apríl 2010 - 19:24

Janko, super yeah Rad som ta spoznal na vyjazde aj tvojho tatka yeah skveli ludia

Návrat hore Goto down
Zuza

Počet príspevkov : 32
Reputácia Reputácia : 8
Mesto : Hlohovec

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 4 október 2011 - 9:48

Caute vsetci,
musim napisat ze sa uprimne tesim z registracie v tomto klube, nakolko ako Tolanova byvala ladvinka :lol: som mala moznost spoznat Slava, Milanka, Zoliho, Hltaca a par dalsich chalanov. Rozhodla som sa ze ladvinkovanie navzdy zavesim na klinec, urobila som si vodicak a obstarala si Kawu Versys. Som absolutny zaciatocnik, ale odkedy mam vodicak, jazdim kazdy den . Moj zivot ma vdaka motoke iny rozmer a ja som z toho dost happy. Budem sa snazit ochocit si kawu tak, aby som buduci rok mohla ist s Vami na nejaky fajny vyjazd... sunny
Návrat hore Goto down
Zolike

Počet príspevkov : 1341
Reputácia Reputácia : 30

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 4 október 2011 - 20:05

Ahoj Zuzka, tak Ti prajem vela štastných a hlavne bezpečných km na svojej novej laske a teším sa na nejaký spoločný výjazd na rok.

život je krátky , svet je velký
SK CZ A H PL DE HR RO BIH MNE AL MD UA SRB BG TR GR MK ITA SLO
Návrat hore Goto down
Zuza

Počet príspevkov : 32
Reputácia Reputácia : 8
Mesto : Hlohovec

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 4 október 2011 - 20:27

Dakujem Zoli .
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 5 október 2011 - 8:11

Zuzkaaaaaa vitaj

Tesim sa aj ja a vela krasnych a stastnych km na motorke. Vitaj v rodinke

Slavo

Návrat hore Goto down
MILANM

Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 5 október 2011 - 12:27

Vybrala si si veľmi dobre a hlavne opatrne.
Návrat hore Goto down
lubo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 5 október 2011 - 16:35

MILANM jeden pre teba:

Žena za volantom, to je ako hviezda na nebi! Ty ju vidíš, no ona teba nie.

salute
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   

Návrat hore Goto down

Vítajte na doméne vstromclub.sk !
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VÍTAJTE / WELCOME ! :: SK / CZ - Vaše správy a odkazy-
Prejdi na: