V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovCalendarGalleryFAQHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» ake pridavne ?
Yesterday at 21:38 pre radik

» Administrativna STK
Ne 11 február 2018 - 22:54 pre Viator

» Letné klubové stretnutie 2018 Nemecká
Po 15 január 2018 - 12:07 pre Slavo

» Scottoiler inštalácia
Ne 7 január 2018 - 9:10 pre radik

» Montáž interkomu SENA 20s
Št 4 január 2018 - 22:55 pre Viator

» Rozsireny stojan bocny.
St 27 december 2017 - 14:43 pre vladom

» Ake pruziny?
Po 4 december 2017 - 15:12 pre rikardo-123

» predaj V-strom 650
So 2 december 2017 - 17:19 pre persi

» Výjazd
Ne 19 november 2017 - 19:49 pre eSCePalo

Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
februára 2018
PoUtStŠtPiSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
CalendarCalendar

Share | 

Vítajte na doméne vstromclub.sk !

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
rikardo-123

Počet príspevkov : 211
Reputácia Reputácia : 3
Mesto : Šoporňa

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 9 január 2013 - 16:54

...chlapci chlapci chlapci......mna by zaujimalo kolko tych zastancov 650 sedelo na litri???......................a jasne ze aj naopak..........
Návrat hore Goto down
Slavo

Počet príspevkov : 3715
Reputácia Reputácia : 44
Mesto : Krupina/Čertovica

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 9 január 2013 - 19:10

mne slubil MARECEK ze sa mi da povozit na litriku, urcite to chcem vyskusat...

Návrat hore Goto down
rikardo-123

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 9 január 2013 - 20:39

nemam s tym problema ti pozicat aj ja.........tiez by som rad skusil maly strom...nech teda viem posudit co a jak.ked teda vela ich tvrdi ze je lepsi......snad niekedy ......
Návrat hore Goto down
Easyrider

Počet príspevkov : 1660
Reputácia Reputácia : 36
Mesto : Dunajská Streda

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 9 január 2013 - 21:00

Žena a motorka sa NEPOŽIČIAVA

rikardo-123

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 9 január 2013 - 21:03

nova doba.... ....musis dopriat aby bolo dopriate tebe
Návrat hore Goto down
robob

Počet príspevkov : 332
Reputácia Reputácia : 4
Mesto : Rakovice pri Piešťanoch

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 9 január 2013 - 21:07

Rikardo vitaj v veľa zábavy a pekných zážitkov prajem

a k ostatným komentom iba

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   St 9 január 2013 - 21:18

robob dakujem...snad raz ...
Návrat hore Goto down
marecek

Počet príspevkov : 592
Reputácia Reputácia : 19
Mesto : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 10 január 2013 - 8:36

slavovi pozicat mozem to je bracho a v rodine sa motorky poziciavaju laught2

marek wave
Návrat hore Goto down
JR.

Počet príspevkov : 12
Reputácia Reputácia : 2
Mesto : BA - Dunajská Lužná

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ne 17 február 2013 - 9:33

Ahojte,
registrovany som uz dlhsie, ale priznam sa ze sem moc nechodim, teda vobec (dufam ze sa polepsim).
Mam maly bonsaj druhou sezonou, zatial cca do 10tisic km a v podstate spokojnost. Zatial vsetko zvlada, ba dokonca urcite viac ako zvladnem ja, ale urcite to poznate... clovek furt spekuluje a vymysla, neva. Zatial to nevyzera realne na zmenu a tak sa spolu pustime do dalsej sezony.
Na nejakej akcii som sa zatial nezucastnil, ale predsa. Bol som na Mikulasskej jazde 2012 a pacilo sa mi. Den pred som zohnal kostym, nakupil sladkosti pre deti a islo sa. Parada, na takejto akcii urcite o rok znova.
K vasim vyjazdom... urcite sa raz pridam :-) neslubujem kedy, mne musi prepnut a ide sa.
Momentalne ma uz mrle zeru kedy sa roztopi sneh a ide sa von. Zatial tolko v kratkosti, snad sa casom spozname blizsie, s pozdravom JR.
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ne 17 február 2013 - 11:28

Vítam ta JR

každá motorka z tých lepších a známich niečim vyniká. V-Strom najmä svojou univerzálnosťou, pohodlím a ochranou voči vetru/dažďu/snehu, veľmi priateľským motorom a výkonom, nezávadnosťou, spoľahlivosťou a najmä obrovskou komunitou klubov majiteľov DL-ka či priaznivcov po celom svete, tak ako náš klub.
Treba dodať, že sme obyčajní ľudia, klub máme ako naše hobby, nemáme tu komerčné myslenie, nikto tu
nieje majster sveta a blbcov akí sú hafo na motoride nope tu nenájdeš. Všetko čo robíme, robíme z lásky k tejto mašine, spája nás priateľstvo a spoločné zážitky.

Tak ešte raz vítaj

Slavo

Návrat hore Goto down
DuriM

Mesto : Komárno

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Po 20 máj 2013 - 23:38

No čaute mládežníci.

Po dlhom, teda presne trojročnom živote v hlbokom utajení, opäť som sa rozhodol vrátiť medzi svojich. Volám sa Ďuro (pre lingvistov Juraj). Ja a môj tátoš už spolu hrdzavieme vyše 6 rokov. Verejne sme však spolu naposledy vystupovali v roku 2009 na zraze v Nemecku. Napriek tomu, že stále ešte nemám toľko času ako kedysi, opäť by som rád stretol "starých" aj nových "bratov v zbroji". Sám (v zmysle jeden jazdec, jedna motorka) toho už moc nenajazdím, moje pomaly staré kríže väčšinou ohrieva moja milá ľadvinka Sisi, ale dúfam, že z vypätím všetkých síl ešte vyrazíme na cesty len vo dvojici.

A ešte k tým hviezdam. Minulý rok pred letnou dovolenkou som zrazil v KN pred mostom starkú na bicykli. Úplne rovno pred nos my vošla z bočnej cesty na hlavnú. Keď som ju pozbieral zo zeme, pýtam sa jej "Starká a kam ste sa trepali s tým bicyklom?" mi odpovedala "keď ja som Vás nevidela." Keďže po meste chodím podľa predpisov skončilo to šťastne. Babku v špitáli pozošívali a nebolo to ani v správach. Tak je to s tým videním. A to Stroma a mňa na ňom nie je len tak ľahké prehliadnuť.

Ešte raz Vás tu všetkých zdravím a teším sa do skorého videnia.

Ďuro
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Po 20 máj 2013 - 23:56

Vitaj Duri, tak to som rad, ze to stastne dopadlo s tou babkou.
pokecame vo Vlaskach na zraze, tesim sa

Návrat hore Goto down
Easyrider

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 21 máj 2013 - 7:42

Ďuriii, vítaj kamarát môj . Som rád že si späť .

DuriM

Mesto : Komárno

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 21 máj 2013 - 7:57

Vďaka chalani. Už čoskoro!
Návrat hore Goto down
Zolike

Počet príspevkov : 1343
Reputácia Reputácia : 31
Mesto : Galanta, Slovakia

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Ut 21 máj 2013 - 16:40

Duri tiež Ta vítam medzi svojimi po dlhoooom čase...Teším sa na stretnutie vo Vlaškách, zatial ahoj..

život je krátky , svet je velký
SK CZ A H PL DE HR RO BIH MNE AL MD UA SRB BG TR GR MK ITA SLO
Návrat hore Goto down
Marosi

Počet príspevkov : 2
Reputácia Reputácia : 1
Mesto : Zvolen

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 18 júl 2013 - 18:35

Ahojte hello 
som cerstvym majitelom tejto super motorky a pri hladani nejakych informacii ohladom moto som natrafil na toto forum, tak som sa rovno aj registroval club. Pred V-stromom som mal aj Dominatora resp. este stale ho mam. Kedze jazdim vacsinou solo a uz ma to nejako nebavi rad by som sa pridal ked bude nejaky vyjazd (samozrejme ak ma zoberiete)
Návrat hore Goto down
Zolike

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 18 júl 2013 - 19:40

Ahoj Marosi, vítame Ta na našich stránkach...yeah . Pozerám, že si zo Zvolena alebo okolia, máme tam kamoša- člena, ktorý tiež vlastní stroma, tak ked sa skontaktujete si možte spolu zajazdit,kedže si písal, že jazdíš vačšinou solo..Nájdeš ho pod nickom Zolo...Prajem vela štastných km a ked budeme organizovat nejaké stretnutie, radi Ta na nom vidíme...info sa vždy dozvieš tu na stránkach...zatial ahoj.

Návrat hore Goto down
Easyrider

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 18 júl 2013 - 20:27

Ahoj Marosi
Vítaj na stránke, vítaj v klube.

Marosi

Počet príspevkov : 2
Mesto : Zvolen

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 19 júl 2013 - 11:25

Dakujem :)
Zolike presne toto som sa chcel opytat ci je tu niekto v okoli Zvolena, dakujem skusim mu napisat ked bude trosku viac casu :)
Návrat hore Goto down
Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   So 20 júl 2013 - 10:08

aj z BB máme členov, napr. RadovanBagacka atd...

vitaj Marosi a vela krasnych kilometrov club

Návrat hore Goto down
igor42

Počet príspevkov : 6
Mesto : Ružomberok

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 19 september 2013 - 20:38

Nazdar ,som tu nový kúpil som si svoju prvú motorku a volba padla práve na túto značku,vlastne je to moja prvá motorka a ja vo svojich 42 rokoch práve začinam::):
Návrat hore Goto down
Milankodl

Počet príspevkov : 338
Reputácia Reputácia : 5

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Št 19 september 2013 - 22:05

Igor vitaj medi nami, moj druhí začiatok bol presne na moje 52 narodeniny po30 rokoch,
takže si na tom celkom fajn.

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 20 september 2013 - 13:36

Ahoj Igor

Vítaj na stránke, vítaj v klube club . 
Každý rok máme aspoň jeden víkendový výjazd na severe, či na Liptove, či v Tatrách, či na Kysuciach, na Orave. Sleduj tému "zrazy a klubové stretká" a pridaj sa aj ty.

Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 20 september 2013 - 18:53

Vitaj Igor medzi nami club 

gitara  Orava Liptov Kysuce a jjjjjjaaaaaaj parada

Uzi si motorecku, zvolil si viac nez dobre :rider: 

eyes Slavo

Návrat hore Goto down
igor42

Počet príspevkov : 6
Mesto : Ružomberok

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   Pi 20 september 2013 - 20:20

Vdaka za privítanie,tak už sa len pomaly dostat čo najlepšie do sedla a užívat si to.A ak bude nejaké stredko určite sa rád pridám.
Návrat hore Goto down
MartinM

Počet príspevkov : 169

OdoslaťPredmet: Vítajte na doméne vstromclub.sk !    So 21 september 2013 - 17:14

Ahojte Stromaci.
Som tu novy.Volam sa Martin, mam 36 rokov.Momentalne mam maxika Aprilia SR 300 max, ale kedze ma to dost chytilo a maxik nieje na dlhsie cesty az tak pohodlny uvazujem prave nad kupou noveho stroma.Ked sa podari maxika predat tak sa stanem novym majitelom noveho stroma bud tento alebo buduci rok.Od mala som tuzil po motorke aj ked ineho zamerania, ale nejako nevidalo.Takze to boli len male moto ako pionier, simson a casom sem tam prevezenie sa na nejakej vacsej masine ak mi niekto pozical.Teraz ked uz to finacie dovolili a aj cas sa nejaky najde som si splnil sen a na zaciatok kupil aspon maxika.To myslim zatial na zaciatok o mne staci.Ved sa urcite casom spozname a dozvieme sa o sebe navtzajom vselico.Uz teraz sa tesim na spolocne stretnutia a vyjazdy.Samozrejme podla volneho casu a dostupnych financii.
Návrat hore Goto down
Zolike

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   So 21 september 2013 - 17:22

Ahoj Martin,
vitaj v našej " rodine " club.

Návrat hore Goto down
MartinM

Počet príspevkov : 169

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !    So 21 september 2013 - 17:30

Ahoj Zolike.
Dakujem za privitanie.worshippy
Návrat hore Goto down
Easyrider

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   So 21 september 2013 - 19:32

Martin, vítaj na stránke, vítaj v klube club

Slavo

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   So 21 september 2013 - 21:18

Vitaj Martin v club 

hello  Slavo

Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vítajte na doméne vstromclub.sk !   

Návrat hore Goto down

Vítajte na doméne vstromclub.sk !
Návrat hore 
Strana 4 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VÍTAJTE / WELCOME ! :: SK / CZ - Vaše správy a odkazy-
Prejdi na: