V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovCalendarGalleryFAQHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» VSTROM CLUB SLOVAKIA: Jesenné stretnutie klubu
Ut 8 august 2017 - 22:45 pre Slavo

» VSTROMKLUB.CZ: Podzimní sraz 2017 Frýdštejn 15-17.09.2017
Ut 8 august 2017 - 21:55 pre Slavo

» Motoblúdenie 2017
Po 7 august 2017 - 11:28 pre eSCePalo

» Výjazd
So 22 júl 2017 - 14:49 pre Viator

» DL 1000 diely motora predane
Pi 21 júl 2017 - 15:51 pre Arto69

» Ukazovatel teploty
Ut 11 júl 2017 - 22:11 pre bajker

» spojkovy kôš
Ut 20 jún 2017 - 12:32 pre Arto69

» Kryt motora
Pi 16 jún 2017 - 20:35 pre quanto

» Jarný zraz V-Strom clubu 2017
Ut 30 máj 2017 - 15:36 pre Arto69

Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
augusta 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar

Share | 

HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Slavo

Počet príspevkov : 3697
Reputácia Reputácia : 44
Mesto : Senec/Čertovica

OdoslaťPredmet: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   St 24 február 2010 - 20:15

Rád by som Vám predstavil predajcu Suzuki spol. HP Moto, Matúškovo pri Galante.
Táto firma je ve?mi flexibilná, dokážu sa s Vami dohodnú?, majú výborné ceny nových motocyklov, robia kvalitný servis moto a môžete by? pri tom a dokážu Vám
zohna? ?o len budete chcie? na moto.
Ja, ako aj Mirco a Zolike tu servisujeme motorky a sme naozaj ve?mi spokojní.

Ke? pomôc? a podpori? obchodníka, tak táto firma ur?ite stojí za to.

Obchodné meno : HPmoto s.r.o.
Obchodné
údaje :
I?O: 36290122
I?DPH:
SK2022159590
Sídlo : Hlavná 110
925 01 Matúškovo
Telefonické
spojenie :
Tel. : 031 782 6288
GSM: 0905
521 793
GSM: 0911 621 793
Internet : Email: suzuki@hpmoto.sk
Web:
http://www.hpmoto.sk

Naposledy upravil Slavo dňa Št 14 júl 2011 - 16:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
apa

Počet príspevkov : 7
Reputácia Reputácia : 0
Mesto : Šaľa

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   Ut 5 október 2010 - 15:08

100% suhlas, velmi dobre skusenosti s firmou a prikladna ochota servisneho mechanika.
Návrat hore Goto down
bogy

Počet príspevkov : 104
Reputácia Reputácia : 4
Mesto : Bratislava/Sala

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   St 6 október 2010 - 12:27

ja mam tiez dobre skusenosti, uz budem chodit len tam!
Návrat hore Goto down
Slavo

Počet príspevkov : 3697
Reputácia Reputácia : 44
Mesto : Senec/Čertovica

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   St 6 október 2010 - 19:38

spravne rozhodnutie yeah

nehovoriac o skvelych cenach pre nasich clenov t.j. zlta nalepka vpredu na stite...

Návrat hore Goto down
bruno75

Počet príspevkov : 262
Reputácia Reputácia : 2
Mesto : Trnava, SK

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   St 6 október 2010 - 20:59

Tak tak...HP moto ma obrovsku vyhodu, ze je mozne byt pri motorke a to hoooodne pomoze. Clovek vidi co sa mu s motorkou robi, nemusi spekulovat, ze ci urcite vymenil olej, filter, vzduchac a pod.

Slavo...ja mam nalepku vzadu na blatniku. Dopredu som ju nedal, predok ukazujem len zene ale zadok ukazem komukolvek :D
Návrat hore Goto down
mode

Počet príspevkov : 215
Mesto : Martin

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   Št 7 október 2010 - 8:12

Zaujímavé...keď som vyberal kde kúpim stromček, pri mojej návšteve v "HP" nepohli ani brvou...za 30 sekúnd som bol vybavený a "šel sem dál" (asi mali dobré predaje :?: :shock: ) :shock:
Návrat hore Goto down
Easyrider

Počet príspevkov : 1660
Reputácia Reputácia : 36
Mesto : Dunajská Streda

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   Pi 13 máj 2011 - 9:35

Vo štvrtok som sa zastavil v HP moto aby som objednal motorku na servis pri 48tisíc km. Neviem komu treba spomenúť tú klubovú zľavu ale tá príjemná blondínka s kým som sa rozprával, o ničom nevedela.
Dal som si vyrátať cenu a za výmenu oleja, olejového filtra, vzduchového filtra a sviečok mi vyrátala cca 110,-eur + 20,-eur za robotu/hodina. Pre zvedavosť som sa opýtal v servise koľko to bude trvať, keďže sa tam chystám sám a nechcem tam nechať motorku, tak mi odpovedal že 2 hodiny určite. Takže mi to vychádza na cca. 150,-eur. Pri 24tisíc km v Styxe, túto istú prácu stihli za hodinu a to tak že sme si dali ešte aj kávičku s Pištom v dielni . Stálo ma to 120,-eur (nie káva ale servis). Ale aby som nekrivdil, bol to len ich odhad. Možno keď tam budem sedieť či stáť nad nimi, tak to aj oni stihnú za hodinu. V skutočnosti sa presvedčím v pondelok.

mode

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   Pi 13 máj 2011 - 12:14

ja vyberám poľa týchto priorít
1.či môžem byť pri moto
2.či si môžem doniesť vlasný materiál (vždy je lacnejší ako ti dá servis)
3.cena
Zaplatíš všade +- rovnako. Keď si pri servise vieš čo si zaplatil a to je neoceniteľná vec!!!
(to isté aj s autom)

Dovolia v HP Moto byť pri servise?
Návrat hore Goto down
lubo

Počet príspevkov : 305
Reputácia Reputácia : 7
Mesto : Piešťany

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   Pi 13 máj 2011 - 12:33

Či dovolia material som sa nepýtal, ale pri servise som mohol byť celý čas, čo som ocenil. Vo Vrábloch mi to nedovolili.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Počet príspevkov : 1660
Reputácia Reputácia : 36
Mesto : Dunajská Streda

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   Ut 7 jún 2011 - 17:26

S prístupom a s prácou som bol spokojný. Akurát tá rýchlosť toho mladého. Hýbal sa ako 80 ročný dedo. Keby takým tempom robil v OCC, tak starý Teutul by dostal z neho infarkt skôr než by ho stihol vyraziť.
Ale žiaľ na Slovensku v servisoch mechanici sú platený na hodinu a nie za vykonanú prácu a zneužívajú to. To čo by sa dalo spraviť za hodinu, prečo by to nerobili dve hodiny.

lubo

Počet príspevkov : 305
Reputácia Reputácia : 7
Mesto : Piešťany

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   Ut 7 jún 2011 - 21:19

Ešte je velký problém mobil. Mládenec pri oprave minimálne 50% času pretelefonoval.
Návrat hore Goto down
radovanbagacka

Počet príspevkov : 44
Reputácia Reputácia : 0
Mesto : Banská Bystrica

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   St 8 jún 2011 - 16:57

po skúsenostiach s moto a auto servismi si robím základnú údržbu a opravy na ktoré si trúfnem sám.... do konca záruky mám ešte mesiac a pol, ale kašlem na ňu... servis pri 12tis. si idem robiť sám, a pri tej príležitosti vymením chladiacu, predné struny za progresívne, olej v tlmičoch a ak sa podarí, rovno by som dal aj pancierové hadice
Návrat hore Goto down
mode

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   Št 9 jún 2011 - 21:14

len pre info nemenovaný pneuservis
prezutie donesených kolies + dynamické vyváženie: 15€
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki   

Návrat hore Goto down

HP Moto, Matúškovo - predajca a servis Suzuki, Kawasaki
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Moto shopy, servis - preferencie členov-
Prejdi na: