V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» MilankoDL odpočívaj v pokoji
ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

» budíky teploty a voltmeter na palubovke
ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimePo 8 február 2021 - 13:42 pre hruso25

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 ContourHD - Full HD helmet camera

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimePo 19 apríl 2010 - 20:45

ContourHD - Full HD helmet camera 01-062-0001-0_I_01

Už čoskoro pridám svoje poznatky a skúsenosti.
Cena 349,-Eur + doplnky cca ďalsích 30 až 80 Eur približne...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeŠt 22 apríl 2010 - 11:32

Takze kameru uz mam doma, skusal som prve videa po byte.
Obsluha je jednoducha.

Len som uplny amater co sa tyka videa takze este sa s tym
ucim, najma rozlisenia..

ale viac sa dozviem od Tibora z DMoto, ktory pride na Certovicu v sobotu s nami
pojazdit a podebatit o kamerach a pod. Takze sa moc tesim.
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeŠt 22 apríl 2010 - 11:38

Prajem samé skvelé zábery. Tiež ma to trochu láka, nakoľko fotím aj filmujem ako amatér.
Trochu to tam okukáme.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeŠt 22 apríl 2010 - 22:18

moje prve video:

je to natacane na low resolution
http://vholdr.com/node/83104
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimePo 26 apríl 2010 - 7:31

pre Bubak99:

Tibor, prosim ta, ake rozlisenie si mam nastavit v Easy Edit Software pre High a Low?
Momentalne mam nastaveve:
HIGH: full HD (1920x1080/30fps)
LOW: Contour HD 720p (1280x720/30fps)

Certovicu som natacal na 60fps takze to pustam 1/2 rychlostou.

Jedna sa mi o dlhe natacanie ciest, ktore je idealne riesenie nastavit?


Dakujem za odpoved


Slavo
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeUt 4 máj 2010 - 22:20

Slavo sorry nevsimol som si tvoju otazku Dobre mas nastavene High a na Low daj Contour HD 720p.(1280x720/60fps)
A najlepsie je dat Bitrate / High . Je tam viac dat cize menej videa nahras ale zas omnoho kvalitnejsieho (ostrejsieho, sitejsie farby ...) Vidno to aj pri mojich videach na vasom stretku na certovici co som tocil ja .
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeUt 4 máj 2010 - 22:30

Slavo zajtra mi pridu kamery (nova zasielka) dostanem v zasielke 2 kusy o
20€ lacnejsie . Kedze som vas spoznal ako dobru partiu mozem to
ponuknut
na vasom fore . Cize cena kamery 329€ . Ak chces mozes to dat
do
fora. Len ich musim predat do 12.5. a vykazat do ameriky, potom budem
musiet zaplatit normalnu cenu.
Cau

Chlapi ak mate zaujem o kameru Contour HD 1080p. napiste mi tu na fore Sukromnu spravu
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeSt 5 máj 2010 - 12:01

bubak99, tá kamera ma oslovila okamžite ako ju Slavo spomenul a já ju beriem. Mohol by si ešte nejakých 10% spustiť alebo pridať ešte náhradnú baterku a spokojnosť by bola absolutná . Ďakujem.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeSt 5 máj 2010 - 22:46

Lubo poslal som ti SS
Návrat hore Goto down
hope

hope


Počet príspevkov : 114
Mesto : se

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeSt 5 máj 2010 - 23:29

Ahoj bubak99.
Daj mi ponuku na scala rider pre dvoch na moto. Kúpil som Tom Tom Rider 2 a v sade je len solo Cargo. Chcel by som niečo na komunikáciu s ladvinkou a zároveň aj počúvanie MP3 atď.
Ďakujem
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeŠt 6 máj 2010 - 14:42

Ked mi TIBI volal na Certovicu, nechapal som ze ako rychlo sa k nam dostal.
Potom mi povedal ze volal pocas jazdy cez scala rider. Zvuk bol uplne cisty,
nechcel som verit ze volal pocas jazdy yeah Je to pecka.
Myslim ze scala rider ma aj Jozobab, ja by som tiez chcel
ale ked si na to nasetrim...
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeŠt 6 máj 2010 - 14:51

scala rider bude ďalšia vec po kamere, zdá sa mi to super a už sme to s bubakom aj predebatovali. Zatialk to brzdia iba financie, aby ma doma nezdrbali.
Návrat hore Goto down
mutant88

avatar


Počet príspevkov : 3
Mesto : Vráble

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeŠt 6 máj 2010 - 17:33

ked to porovnas s kamerou GOPRO tak zistis ze contourHD nieje az taka dobra... gopro ma v baleni vsetky drziaky, a nahravanie zvuku je uplne ine, obrazovo su podobne
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeŠt 6 máj 2010 - 19:13

Mutant88 Gopro sa na Contour nechyta obrazom ani spracovanim !!!
Gopro nema v baleni ziadnu kartu a ani soft na spracovanie videa !
Z drziakov ma navyse akurat pricucku ktora je u Contour masivnejsia a kvalitnejsia i ked za doplatok.
Zvuk na Contourke je horsi akurat ked je na kameru priami napor vetra ale je to aj tym ze Gopro je schovana vo vodotesnom obale bez ktoreho je kamera neuchititelna nikde ! . Pri natacani bez naporu priameho vetra je zvuk omnoho kvalitnejsi na Contourke neni ako v sude a utlmeny. Ti co boli na Certovici videli ako Contour vyzera je to kamera a tak aj vyzera. Velka vyhoda je aj v otocnej optike o 180° ktoru si prisposobis aj bez dalsich zbytocnych drziakov ktorymi sa Gopro chvali a Contour nepotrebuje. Gopro je ako hracka a clovek vyzera ako ujo elektron alebo Telebabies
A videa uz mali moznost s Contourky vidiet clenovia klubu a aj porovnania co tu daval Slavo. Myslim ze Slavo ti povie svoj nazor a od zajtra aj Lubo
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeŠt 6 máj 2010 - 20:26

MUTANT88: dakujem za prispevok.
Co sa tyka rozsiahlej temy GoPRO vs Contour, precital som si ju na motoride.sk
a pozrel niekolko desiatok videi urobene kamerou GoPro.

Prvy a zakladny problem:

GoPRO vstupuje/vstupil na SK trh a nepride sem s holou ritou ale s peniazmi a peniaze
dokazu menit ludom nazory aj preferencie... Mne ako zakaznikovi nie lebo ja sa pozeram
na to inymi ocami.

Po druhe. Ja chcem realny obraz a ten GoPRO nevie spravit. Pozrel som asi 50 videi
cez gopro vratane videi ktore robili redaktori MOTORIDE a obraz je ako keby som to
pozeral cez gulu nejakej vestkyne, proste gulaty obraz.
Dalsich mnoho videi je kde sa uzivatelia stazuju na vlnenie obrazu...

Po tretie vzhlad. Tak radsej by som nemal kameru ako mat to čudo na hlave pardon na prilbe.

Po štvrté zvuk. Pokial nieje mikrofon nejak chraneny vzdy tam bude silný šum od vetra.
Stačí že telefonujes vo vetre a skoro nic nepocujes v mobile... to je to iste. Preto mi to
nevadi. Robil som video s kamerou v aute a zvuk motora bol perfektny..

Po piate - OBCHODNIK. Riadim sa uz dlho heslom, ked si ma obchodnik vazi, vie co mi
predava, ma o mna zaujem, kupim radsej u neho aj ked to bude mat mozno o par korun
drahsie. A tu som naozaj trafil do cierneho.

Takze mozem ti uprimne povedat ze som stastny ze som kupil Countur-ku full HD 1080p.
Prisla mi vo svrtok a v piatok som s nou uz natocil prvy diel certovica. Mozes si to pozriet,
v sobotu zas druhy diel certovice...

Píšem ti to ako zákazník. Mal som prachy a dilemu ktorú kameru kúpiť a ako som spominal
tie faktory vyssie popisane + preferencie od Alberta a Modeho (neviem teraz presne) a po
rozhovore s obchodnikom som sa pevne rozhodol.

Ver mi, ze v mojom pripade to bolo vazne rozhodnutie, kedze planujem touto kamerou
natocit naš s bajkerom výlet do ruska a norska a s tým filmom chceme poriadne zabojovať v Ružomberku na festivale moto-filmov...

Na zaver len tolko. Kto chce kupit kameru, nech sa sam rozhodne. Ja som opisal svoje
pocity ktore mna presvedcili minut 350 Eur za kameru ale nikoho do nicoho nenutim. Niekomu bude vyhovovat kamera za 30 Eur a bude spokojny, niekto mozno by nebol spokojny ani s kamerou co by mala rozlisenie velkosti billboardu... Je to vec zakaznika
nech si vyberie...


Moje videa si mozes pozriet na youtube (meno UKsLaVo) alebo tu v casti videa...


Slavo


Naposledy upravil Slavo dňa Št 6 máj 2010 - 20:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimeŠt 6 máj 2010 - 20:26

ty jo, ja asi fakt neviem pisat strucne prispevky... okay okay uz som ticho :D
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimePi 7 máj 2010 - 18:00

Slavo píš takto stručne. Už ju mám a bubakovi ďakujem.
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimePi 7 máj 2010 - 21:41

bubak99 to video je super. Moc Ti ďakujem. Dúfam, že aj mne sa také podarí v blízkej dobe.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimePi 7 máj 2010 - 21:50

pche... konkurent :)

tesim sa s tebou Lubo :D
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitimePi 7 máj 2010 - 22:24

Chlapi este je 1ks kamery Contour HD1080p. za 329€ vylucne pre VStrom klub plati pri objednavke do 12.5.2010 a 14,00 hod.
1 akcnu ma uz lubo doma ContourHD - Full HD helmet camera Icon_bounce
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ContourHD - Full HD helmet camera Empty
OdoslaťPredmet: Re: ContourHD - Full HD helmet camera   ContourHD - Full HD helmet camera I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ContourHD - Full HD helmet camera
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: