V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Pneumatiky na DLko

Goto down 
+13
hooopy
mode
Zeiss
dreamer
bajker
Lajos
pfilipe
milo
bruno75
Mirco
MILANM
Easyrider
Slavo
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 14 apríl 2010 - 18:14

Slavo každý vie ,že to myslíš dobre,ale nikomu sa nechce dávať viac ako musí a gumu Z6 Interact mám z tej prvej adresy a tiež sú 2010 a tak aj Mataxove.Keď sa Ti nechce na výlet do ČR, do SR ich posielajú tuším za 300kč a je jedno kolko kusov.A nemusíš sa doprošovať.Je isté,že máš pravdu v tých objemoch nákupov.
Návrat hore Goto down
marek

marek


Počet príspevkov : 45
Mesto : Trnava

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 14 apríl 2010 - 20:16

slavo, ja si zoberiem jednu sadu, este ma prezuvanie nesuri, lebo na tych bridgestonoch mam najazdene 11tis, tak tipujem ze este 3 tis vydrzia, ale s brachom som sa zhodol na tom, ze tak ci tak budem musiet cez sezonu prezuvat, a ze ked je dobra cena, tak si mam gumy kupit, mam ti poslat cash na ucet, lebo neviem ako to tu chodi, tak daj vediet co a ako, diky
Návrat hore Goto down
Lubenko

Lubenko


Počet príspevkov : 102
Mesto : Detva

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 14 apríl 2010 - 21:04

MILANM: A kolko si prosim Ta najazdil km na Z6 ty?
Návrat hore Goto down
matax

matax


Počet príspevkov : 64
Mesto : Nové Mesto nad Váhom

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 14 apríl 2010 - 21:24

Slavo nechcem hovorit...ale uz od zaciatku bola chyba ze ta natahoval ten STYX a dlho ste cakali len na neho a ked sa vyjadril, ste vsetci zistili ze vlastne ziadna velka zlava to nie je...tak tuna kolegovia uz prestali dufat a zacali asi zhanat na vlastnu past no a s tym druhym kontaktom uz si prisiel pravdepodobne dost neskoro...aj teba by to prestalo bavit, keby ti furt niekto sluboval ze uz to bude a stale nic a na gume uz vidis vyplet...
Druha vec, nie vsetci maju zaujem o Tourance-ky
Tretia vec, vy tam z dola to mate napr. do CR o dost dalej ako my tu z okolia TN a pod (hlavne ked to ma kolega po ceste pri navsteve svokry :-)))
Najviac to natahoval ten STYX...
Ja to vidim tak, ze minimalne ti, co ti slubovali ze budu brat u teba, tak ako mierne odskodne na styroch po sebe iducich vyjazdoch 2 piva (samozrejme nealko)
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 14 apríl 2010 - 22:03

Slavo, nemohol som sa skor dostat k odpisaniu, ak vychadza sada 195 €,. tak berem,... Metzeler Tourance

Ako by sme sa dohodli s vyzdvihnutim? Ak to je v bratioslave, tak sa mozme nejak dohodnut ze by sme sa stretli,... Ak by bola sada aj pre mna, tak mi nic nebrani zucastnit sa otvorenia sezony na Certovici,.. :)
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 4:46

Priatelia, dakujem za odpovede. Prvdupovediac, bol som trochu sklamany ked som
konecne po 15 emaily a 20 telefonate a 10 navsteve u M.F. v Petrzalke dosiahol cenu,
zrazu tu ziadna odpoved a vyzeralo to tak ze nakup urobim len pre seba a Mirca.

Aj Matax aj MilanM mate uplnu pravdu, proste cakame, cakame a zrazu bum a cena
vysoka. Bol som velmi milo prekvapeny cenou M.F. - toho som navrhoval ako prveho
dodavatela tu v BA a cenu som dostal az teraz, az po cene Styx...

Tato tema by mala vykrystalizovat lepsiu organizovanost a pripravenost nas pre dalsiu
sezonu ci nakupy. Dobry postreh je ozaj, sa podelit a zgrupit. Ked okolo TN mate blizsie
do Ciech, tak Vam je samozrejme najlepsie spolu nakupit v cechach.
Tu zas dole od TT po BA doporucujem sa zgrupit do buducna a objednat pneu spolu
pre dalsiu sezonu a tak.
Ale ako som pisal, robime to prvy krat tento rok tak nejak spolocne a verte mi, ze mnozstvo
vie pomoct k lepsej cene..
Este raz dakujem za odpovede a zaujem.

Pre SLAVO, MIRCO, MAREK, HLTAC:
========================
V Piatok nakupim pneumatiky. Tym, ze som pracovne kazdy den v Petrzalke mi nerobi
problem odbehnut k obchodnikovi.
Obchod je:
FMOTO Bawaria s.r.o. - kontakt.osoba Mišo Fraňo alebo brat Rado.
Vyšehradská, BA.
Keď idete po Panónskej smerom na Tesco a Carrefour tak za hypermarketmi treba vyliezt
hore na vyjazd a potom do prava. Po pravej ruke budete minat "NBÚ" (bezp.úrad), veľkú
pekáreň a tam je veľká zákruta, hlavná sa vracia naspäť na Panonskú. V tej zákrute sa
odbočuje od areálu kde sídli FMOTO aj KTM, BBmoto a plno iných auto-moto firiem.
Ľahko to najdete...


Zväčšiť mapu

MAREK - mam ten isty problem. Ja budem brat sady ale prezuvat budem az koncom maja. Este chcem nejakych 3tis spravit.

Čo sa týka prezuvania, je tam v tom areali aj Pneuservis ale vezmu len kolesa. Nevedia
dat dole koleso z moto, preto je to problem. FMoto predava baworaky preto nemaju na ine
typy motoriek stojany na odmontovanie kolies. Udajne robili pred tyzdnom nejaku hajabusu a mali s tym vazne problemy preto to nechcu robit. A druha vec, ich technik by to robil vlasne zadarmo... kedze oni predaju len gumy..

Samotny nakup chcem spravit v piatok v rozmedzi od 10:00 do 14:00 - v tomto case sa
skusme dohodnut HLTAC. Cash na mieste...

MAREK, ja budem brat sadu Mircovi. Mozem vziat aj Tebe aby si nemusel utekat do BA. Ja to vykešujem všetko. Mirco si pride pre pneumatiky ku mne do Senca a budeme prezuvat v Matúškove pri Galante v suzuki servise HP Moto obidvaja
lebo nam tam napustia aj Ultraseal do pneumatik. Tebe by som doporucoval to iste - tam
prezut. Ak by si teda suhlasil odo mna by poputovali pneumatiky k Mircovi. Mirco byva v Galante. Alebo mozu u mna zostat v Senci. Ako sa rozhodnes. Aby mi peniaze nestali tak
po realizacii nakupu ti poslem svoje cislo uctu...
Návrat hore Goto down
marek

marek


Počet príspevkov : 45
Mesto : Trnava

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 10:41

ok, suhlasim, pneu posli po mircovi do GA, lebo bracho by mal ist s frajerkou do galanty do himmoto pre bundu, takze by sa zastavili, peniaze ti poslem, ked budu pneu kupene dik slavo a s mircom sa este dohodnem, teda ked mu to nevadi, ze bude mat starost navyse s mojimi pneu
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 11:44

OK Marek.

Zajtra sa ide nakupovat pre:

SLAVO -------- ja zaplatim
MIRCO --------- ja zaplatim
MAREK --------- ja zaplatim
HLTAC ---------- osobny odber
MILANKODL ------- osobny odber. Uz si nahlaseny, budu ta cakat okolo 16tej... Volal som s Radom (blondak mlady chalan - brat majitela).


Slavo
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 12:15

Dakujem slavo, v piatok mi to vyhovuje, mas na mna kontakt tak sa este blizsie dohodneme, lebo momentalne mam fukoty
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 16:34

Lubenko napísal:
MILANM: A kolko si prosim Ta najazdil km na Z6 ty?
Ešte mám stále obuté,zatiaľ as10-11000km.
Návrat hore Goto down
marek

marek


Počet príspevkov : 45
Mesto : Trnava

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 17:11

slavo kedy sa chystate prezuvat? teda kedy by asi boli pneu v GA? lebo zajtra aj pozajtra idem cez GA, cas si viem prisposobit, tak ze by som sa hned aj zastavil
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 18:55

Slavo...sorry ,ze tak neskoro ale predsa len :) Jednu sadu pre moju bielu krasku by som poprosil. Tie moje origo mozno este nejaku porciu km znesu ale tak ci tak budu musiet ist zachvilu dolu. Takto budem pripraveny a prezuvanie prisposobim podla potrieb a stavu terajsich pneu. Predpokladam, ze niekedy koncom maja alebo zaciatkom juna uz budu nahodene tourance.

Daj vediet ako s peniazmi. Pripadne si pridem cez vikend pre ne a aj pre mikinu co mi skladujes uz dlhsi cas. Dufam, ze mi nenauctujes stojne :D
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 19:54

OK BRUNO. To bolo za 5 min. dvanast...

Kedže nesúložím s majetnou dcérenkou tak Vás poprosím MAREK, BRUNO
radšej zajtra o vklad na môj účet lebo už 4 sady idem zajtra kupovať zo svojich
úspor :laught_:

moje cislo uctu je:

400 620 3974 / 7500 Je to ČSOB Bratislava

nazov uctu: Jaroslav Katreniak


Pneumatiky uskladnim u seba a utekam do ciech konecne pre bocne kufre.
Vratim sa az v noci a v sobotu som doma. MIRCO si pravdepodobne pride
po pneumatiky v sobotu ku mne. Ja mu dam aj moje lebo prezuvat budem
tiez koncom maja a to v MATUSKOVE pri Galante.
Doporucoval by som vam tento isty servis, mozno nam spravia lepsiu cenu
pri viacerich motorkach ale hlavne tam idem aj preto lebo si dam napustit
AIRSEAL do pneumatik. Je to vraj lepsie ako UltraSeal...

Slavo
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 20:03

CERSTVE INFO:

Prave som sa dohodol s MIRCOM na nasledovnom.

MIRCO je ochotny uslkadnit u seba doma sady pneumatik moje, marekove aj brunove,
nieje problem.
Ked sa rozhodneme prezuvat, treba dat vediet Mircovi a on zavezie pneumatiky do servisu
v Matuskove, co ma naskok a my uz len prideme pekne do servisu prezut.
MAREK, BRUNO je to na Vas ci chcete teda prezuvat v Matuskove alebo si vezmete pneu a
prezujete podla svojho zvazenia.
V Matuskove podla infa uctuju 26 Eur + cena zavazia. Ale da sa s nim dohodnut aby neuctoval
dph a pod. takze vysledna suma moze byt celkom ina, nizsia...

MIRCO si pride pre gumy ku mne pravdepodobne v sobotu...


Slavo
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 20:09

Slavo,
prave sa stalo mas peniaze prevedene na ucet.
Daj vediet ked ich budes mat.
Bruno
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 20:13

Zajtra presne o 12tej naobed som dohodnuty ze ich pridem zobrat do predajne
a potom ich uskladnim u seba v garazi v Senci.

Chces ich poslat Mircovi do GA alebo si ich budes chciet zobrat odo mna zo Senca?
Lebo vravim, ja tiez budem prezuvat az v maji...
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 20:17

Pridem si pre ne k tebe aj tak uz musim vybavit tu mikinu tak spojim dve veci do jednej :D
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 20:18

OK, dohodneme sa, volame si yeah
Návrat hore Goto down
marek

marek


Počet príspevkov : 45
Mesto : Trnava

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 20:46

ok, peniazky poslem zajtra rano, a pneu mozu zostat u mirca,lebo mam zaujem aj o ten airseal a ked to tam robia, tak to uz dam spravit tam, ved od TT to mame na skok, a servis co mi prezuval motorku, tak zrusili asi 2 roky dozadu, takze nemam namietky, dik mirco za skladovanie, predpokladam ze v juni to prezujem, ale ked by ti zavadzali, tak povedz dobehnem si pre ne, dik
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 20:48

Marek pripadne ti ich mozem dotiahnut do TT. Ja si pre tie moje skocim k Slavovi zrejme tuto nedelu.
Návrat hore Goto down
matax

matax


Počet príspevkov : 64
Mesto : Nové Mesto nad Váhom

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 15 apríl 2010 - 22:36

No vidis Slavo, kolky sa zrazu spamatali... a ja reku ze uz kazdy mal kupene...
Nakoniec ich budes brat este viac ako si planoval na zaciatku :-))
Treba im poriadne vyhubovat a ono to potom ide :-)))))
Návrat hore Goto down
marek

marek


Počet príspevkov : 45
Mesto : Trnava

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimePi 16 apríl 2010 - 1:02

ked to mas bruno po ceste, tak to bude najlepsie, dik, ked budu tak si pridem pre ne, dohodneme sa,dikes este raz
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimePi 16 apríl 2010 - 21:06

gumy su u mna doma, vsetko dnes prebehlo v poradecku, yeah
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 18 apríl 2010 - 19:31

Marek...dnes som bol u Slava pre gumy a zobral som do TT aj tvoje gumy. Cinkni mi kludne niekedy cez tyzden a mozeme ist pre ne do garaze. Dnes som uz nestihal.
Bruno75

P.S.: telefon na mna najdes v mojich kontaktoch.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 29 apríl 2010 - 22:22

Za chvilu budem musiet ist prezuvat tak len tak pre zaujimavost, ma niekto
skusenosti s AIRSEALom? Je to obdobne ako ultraseal, tiez tekute...

Proste toto mi tam napustia, tak ak niekto ma skusenosti, prosim o odpoved.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pneumatiky na DLko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pneumatiky na DLko
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: