V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Motofanatic Galanta I_icon_minitimeSt 20 marec 2024 - 14:56 pre Easyrider

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Motofanatic Galanta I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Motofanatic Galanta I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Motofanatic Galanta I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Motofanatic Galanta I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Motofanatic Galanta I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Motofanatic Galanta I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Motofanatic Galanta I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Motofanatic Galanta I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Motofanatic Galanta

Goto down 
+2
Zolike
sanyo1
6 posters
AutorSpráva
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimeŠt 14 október 2010 - 19:57

neviete o tejto predajni nejaké informácie.Píšu že majú sortiment ako u Louisa.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimeŠt 14 október 2010 - 21:06

ahoj Sanyo, predajna sa nachádza nedaleko centra mesta, pri starom cintoríne. Predajna rozlohou nie je velmi velká, ale tovaru je tam dostatok, neviem konkretne čo by si chcel si kúpit..Tým pádom, že je rozlohou menšia, tak možno s toho čo je u Luisa tam nemajú ani polovicu, ale ak aj niečo nemajú, tak ti to vedia objednat. Ja som si tam kupoval rukavice, priatelke motonohavice, viem že Mirco si tam tiež kúpil nejaké veci, tak možno aspon pozriet sa tam oplatí...a keby náhodou aj nič, tak o cca 500m dalej sa nachádza dalšia motopredajna HIM, dá sa pozriet aj tam..neviem či som ti aspon trochu pomohol...
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimePi 15 október 2010 - 17:29

Sanyo...uprimne ak na Sk niekto tvrdi, ze ma na predajni rovnaky sortiment a vyber ako u Louis-a alebo Hein Gericke tak tomu never. Na SK je nepomerne nizsia kupna sila a prakticky ziadny lokalny obchod si nemoze drzat take obrovske peniaze v tovare na predajni. Toto si moze dovolit len velka siet ktora prakticky prevalcuje vacsinu malickych predajcov cim si zabezpeci odbyt.

Vacsina nasich predajni maju "zakladny" sortiment a "zakladne" velkosti. Bohuzial casto sa stava, ze napriklad rovnaku velkost nohavic a bundy si z toho isteho modelu proste nezlozis a musis si to objednavat. Ja osobne sa ale bojim objednavania, kedze vacsinu veci si treba proste vyskusat, porovnat a az potom vies ci ti to sadne alebo nie. Dokonca ani prilbu by som si neobjednal bez toho aby som konkretny model a velkost nemal na hlave. Aj BSC je povazovany za velku moto predajnu (aspon na SK) ale vyber teda nic moc i ked v podstate maju jedno cele poschodie len na doplnky. Je ale aj pravda, ze polovica toho poschodia sa uz nepouziva a zrejme z dovodu, ze tak malo tovaru na velkej ploche posobilo velmi zle a zakaznici odchadzali znechuteni. Takze preto polovica predajnej plochy doplnkov sa "schovala" za stenu z krabic.

Ved popozeraj a uvidis sam. Kludne to sem napis ak zistis ze sa mylim :)

Bruno75
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimePi 15 október 2010 - 18:53

Dakujem Vám za odpovede Zolike aj Bruno,určite sa prídem pozrieť ,Bruno s tým BSC máš úplnú pravdu bol som tam osobne a odišiel som veľmi sklamaný.Ináč zhánňam nejakú dobrú motoobuv tak do 200eu
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimeSo 16 október 2010 - 18:09

Mozem odporucit.... http://www.eshopstyx.sk/product/w2-adventure-boots-green-569/
Mam ich osobne dve sezony a nemozem zatial povedat nic zle.
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimeSo 16 október 2010 - 19:53

díki bruno,skočím do styxu vyskúšať
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimeSo 16 október 2010 - 23:14

ten tip co ti dal Bruno tak tie iste kupoval aj MilankoDL v Styxe a tiez si ich velmi chvali yeah

ked pojdes do styxu, ziadaj si 5% zlavu. Nas klub tam ma bonus.kartu na moje meno (Jaroslav Katreniak).

Jano Balog o tom vie. Kludne im ukaz nasu nalepku co mame na ich kavovare nalepenu v predajni.


Návrat hore Goto down
genius

genius


Počet príspevkov : 104
Mesto : levice

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimeNe 17 október 2010 - 9:26

pre sanyo1 ja mam 10% zľavu keď budeš niečo potrebovať daj vedieť
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimeNe 17 október 2010 - 14:30

genius super yeah

tak potom to je 10%, pisal som z hlavy
Návrat hore Goto down
genius

genius


Počet príspevkov : 104
Mesto : levice

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimeNe 17 október 2010 - 16:49

to neviem slavo ja som tam kupoval moto a preto mám zľavu 10%
ale keď niekto bude niečo potrebovať tak mu ju požičiam len stačí prezvoniť
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimeNe 17 október 2010 - 18:54

dakujem Vám všetkým za pomoc .Bruno prosím ťa ako je to s odolnosťou proti vode,niekde som čítal,že nie sú moc odolné.Génius ,tá zľava je na hocijaký tovar .omlúvam sa za pravopis,mna učil Bernolák. hello
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimeNe 17 október 2010 - 19:14

Sanyo, ta 10%- ná zlava platí tuším na všetok tovar, okrem toho, ktorý je znížený, alebo je práve v akcii...
Návrat hore Goto down
genius

genius


Počet príspevkov : 104
Mesto : levice

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimeNe 17 október 2010 - 20:12

ano je presne tak ako to napísal zolike stačí keď zavoláš ale podla mňa sú dosť drahý vo Vrábloch
skús pozrieť v Leviciach
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimePo 18 október 2010 - 5:58

W2 mi zatial nikdy nepremokli aj napriek hodinovej jazde v lejaku a to dostavaju od predneho kolesa poriadny pridel vody. Myslim, ze ich aj Jano Balogh jazdi ked chodia kade tade po svete na V-stromoch.
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimePo 18 október 2010 - 7:10

K zlavam len tolko....
-10% ked si u nich kupil motorku a mas teda u nich STYX karticku na ktoru tu zlavu dostanes (tyka sa VSETKEHO tovaru, aj v akcii)
-3% dodatocne ak si clenom vstrom.sk, teda celkovo -13% ale toto nemam overene ci este funguje. Davnejsie som to pouzil a nebol problem (netyka sa akcioveho alebo zlacneneho tovaru)
-x% ak si clenom V-strom klubu Slovensko (Slavo ak tam mame zlavu tak by bolo dobre specifikovat kolko a na co konkretne, ci sa da zlava kombinovat so zlavou na STYX karticke.
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimePo 18 október 2010 - 8:15

Tá zľava 10% platí už aj na servis, jak materiál tak aj na prácu.
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitimePi 12 november 2010 - 18:16

tak skúšal som v Styxe W2 adventure ale potom mi padli do očí tieto http://www.eshopstyx.sk/product/sidi-adventure-gore-2133/ a odvtedy nemôžem spať.Čo na ne hovoríte?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Motofanatic Galanta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motofanatic Galanta   Motofanatic Galanta I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Motofanatic Galanta
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Moto shopy, servis - preferencie členov-
Prejdi na: