V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE

Goto down 
+19
Leon.nr
matax
MILANM
robob
hoffman
roman
zmizik
lubo
Lajos
Tibi
hltac
Easyrider
Tolan
Milankodl
sanyo1
hope
genius
Zolike
Slavo
23 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Milankodl

Milankodl


Počet príspevkov : 339
Mesto : Bratislava

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 15 máj 2011 - 15:33

Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 15 máj 2011 - 15:47

My sme dorazily okolo 11.00, zmoknutý a vyzimeny ale velmi scastny po perfektnom vikende. Pocasie vyslo presne ako som predpokladal, len ma prekvapil brutalny vietor pri Topolcanoch, prsalo vodorovne... miestami som nemohol ist viac ako 80 aby nas nesfuklo z cesty. Inak este raz dakujem Slavovi a vsetkym co to maju na svedomi a tesim sa na dalsiu spolocnu akciu. :D cheers chlast
Návrat hore Goto down
hope

hope


Počet príspevkov : 114
Mesto : se

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 15 máj 2011 - 17:08

Som doma.
Dorazil som zhruba okolo 13,00 a po obede som tak tvrdo zaspal, že....

Slavo, Zoli, Mirec a ostatný, chcem Vám poďakovať za veľmi dobre zorganizovanú akciu. Úsmevy na tvárach a poďakovania od všetkých účastníkov svedčí o tom, že to nebola zbytočná snaha.

Ďakujeme.

Fotografie zavesím neskôr.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 15 máj 2011 - 17:49

Hope dakujeme a tešíme sa na fotky prípadne videjko.. (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 134616
Návrat hore Goto down
Radko

Radko


Počet príspevkov : 21
Mesto : Nové Město nad Metují, ČR

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 15 máj 2011 - 18:50

Všem chlapcům ze slovenského VStromclubu a hlavně Slavovi děkujeme za nádherný
víkend. Skvělá organizace, kemp, vyjížďka, zámek......skvělé.
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 55179 Chlapci děkujeme (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 55179 Chlapci děkujeme
Těšíme se na další společné akce.
Ivča a Radko
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 15 máj 2011 - 20:40

Zdravim vas vsetkych aj my sme dorazili domov v pohode aj ked zena uplne premocena do nitky :lol: celou cestou prsalo ale pod klakom nas zastihol krupec a tak husty dazd ze som musel ist 20km/h a po pameti asi 5 km potom zas pohodicka dazd :(
Ale hlavne Sobota zazitok a super partia, pekny zamok .
Dorazili sme domov a ja som zaspal a vstal az teraz :twisted:
Dakujeme V-stromakom za super sobotu. Slavo aj tebe osobitne velka vdaka (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 111974
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 15 máj 2011 - 21:25

Akcia bola velmi vydarena a dobre zmaknuta za co dakujem Slavovi a vsetkym co sa podielali na priprave.

Uz sa tesim na dalsie stretnutia
Návrat hore Goto down
hope

hope


Počet príspevkov : 114
Mesto : se

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 15 máj 2011 - 22:57

Takže dámi a páni, príjemnú zábavu.
Slavo - pošli prosím link na Českú Vstrom stránku.
Easyrider alebo Zolike - pošlite link na Maďarskú Vstrom stránku.
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 6529 (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 6529 (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 6529 (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 6529 (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 6529 (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 6529 (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 6529 (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 6529 (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 6529 (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 6529 (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 6529
http://hope-peter.rajce.idnes.cz/Bojnice_2011_-_foto/
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 16 máj 2011 - 6:38

paradne fotky, hned to davam aj na ceske forum yeah

diky Peto
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 16 máj 2011 - 7:17

Díky hope. Fotky som už dal aj na stránku VSCH.
Návrat hore Goto down
genius

genius


Počet príspevkov : 104
Mesto : levice

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 16 máj 2011 - 8:29

hope super fotky (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 31063
už sa teším na ďalšie
Návrat hore Goto down
hope

hope


Počet príspevkov : 114
Mesto : se

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 16 máj 2011 - 8:54

Som rád, že sa Vám fotoše páčia.
Fotky sú jedna vec a možno sú skutočne pekné, ale nik sa nezmienil o
našich krásnych "ladvinkách", ktoré na tých fotkách sú a často to nemajú s nami "postihnutými" motorkármi ľahké.
"Sánka dole šéfe" affraid affraid affraid -máme nádherné "ladvinky".
Fotky venujem hlavne im. ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

P.S.: Prosím preložiť do Maďarčiny a Češtiny. Ď
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 16 máj 2011 - 9:31

Hope, Hope, trochu anonymity by nezaškodilo. Niekto bol aj tajne, ty šivák. Ale fotečky naozaj sánka dole Hope. :twisted:
Návrat hore Goto down
hope

hope


Počet príspevkov : 114
Mesto : se

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 16 máj 2011 - 9:42

Sorry brácho. Ku..va to ma nenapadlo.
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 16 máj 2011 - 10:05

Kua, kua nevadí to len tak som zaševelil. Ešte raz super foto. :bounce:
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 16 máj 2011 - 10:23

hupssss :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Návrat hore Goto down
Milan

Milan


Počet príspevkov : 2
Mesto : Sadská ČR

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 16 máj 2011 - 20:02

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 55179Slavo, super sraz, skvělý lidi na motorkách. Děkujeme!!!!! Rádi jsme vás poznali. Milan a Šárka
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 16 máj 2011 - 22:36

Za celý organizačný tím ĎAKUJEME club

Hreje to na duši, dáva silu pokračovať, stmeluje ľudí.

Moc dík ešte raz za účasť a podporu.
Užili sme si to naozaj parádne blob


Slavo
Návrat hore Goto down
JAKUB

JAKUB


Počet príspevkov : 2
Mesto : Zálesie

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 18 máj 2011 - 1:25

....Páni mne sa to velmo velmo " páčilo AKCIA paradna , vyjazd , prostredie,super ludia , adventure... good ! SLAVO " ten dážd nas pekne chytil bola to paráda :D /m/
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 18 máj 2011 - 16:41

Jakub yeah
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 19 máj 2011 - 21:19

priatelia, natacal este niekto kamerou?

zatial mam svoje data a Tom.KH data. Budem to strihat a robit
videjko tak kvoli tomu sa pytam, dikes za odpoved.


Slavo
Návrat hore Goto down
hope

hope


Počet príspevkov : 114
Mesto : se

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 22 máj 2011 - 18:38

Ja mám hotové video, ale mám obavy, že kôli autorským právam (hudba) mi neprejde cez Youtube.
Návrat hore Goto down
hope

hope


Počet príspevkov : 114
Mesto : se

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 23 máj 2011 - 16:36

Tu je video, ale bez zvuku.
Už nemám nervy na stále prerábanie.

https://www.youtube.com/watch?v=C0GMmWrtVs8
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimePo 23 máj 2011 - 17:56

Zablokované...škoda
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeUt 24 máj 2011 - 9:22

Ale zdá sa že aj bez obrazu. Úplne anonymné. :shock:
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitimeUt 24 máj 2011 - 21:09

Jej Slavo, aj ja mam videa z kamery na prilbe.
V piatok, alebo cez vikend ti ich mozem dat ak chces
Návrat hore Goto down
Sponsored content





(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE   (Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
(Z)BOJNICKÉ STROMÁCKE STRETNUTIE
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Klubové Československé V-Stromácke Stretnutie na Orave
» Bojnické kolečko
» Slovensko-České V-Stromácke Stretko ORAVA 2012
» 7. letne stretnutie GTX
» Jesenne stretnutie vstromklubu CZ

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Zrazy a klubové stretká-
Prejdi na: