V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
deflektor I_icon_minitimeSt 20 marec 2024 - 14:56 pre Easyrider

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
deflektor I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
deflektor I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
deflektor I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
deflektor I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
deflektor I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
deflektor I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
deflektor I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
deflektor I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 deflektor

Goto down 
+11
marecek
rikardo-123
Cliford
Petzo
hoffman
Tibi
Zolike
bajker
Slavo
radovanbagacka
sanyo1
15 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: deflektor   deflektor I_icon_minitimeNe 20 marec 2011 - 19:56

môžte mi nietko poradiť ohľadne kúpi deflektora,prípadne nejaké skúsenosti,už som si niečo prečítal a chcem ísť do toho aj keď sa mi to osobne moc nepáči na moto,tak ohladne funkčnosti,si to musím asi zabezpečiť. Moja výška je 185cm a hučí mi v prilbe,pokiaľ som nemal interkom tak mi to až tak nevadilo,ale teraz s tým musím niečo spraviť .Pritom mi nefúka na prilbu,lebo nemám na štíte žiadnu háved,skôr si myslím že ide o bočné turbulencie. :D
Návrat hore Goto down
radovanbagacka

radovanbagacka


Počet príspevkov : 44
Mesto : Banská Bystrica

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeNe 20 marec 2011 - 20:21

Ahoj, ja mám 193cm, štít asi na strednej pozícii a na ňom deflektor. V prilbe mi hučí tiež, tak isto mi hádže hlavu zo strany na stranu keď fúka bočný vietor. Myslím, že ak ti takto nefúka na hlavu, tvoj problém to nevyrieši. Na to pomôže asi len tichšia prilba. Schuberth C3 a podobne... Ja mám prilbu z Lidla, vyklápačku, kupoval som ju ešte pred rokom keď som nemal Stromček, len som sa chcel ísť previezť na Pionierovi. Počujem hukot vetra, aj výfuk a motor, ale nie je to až také hrozné. Necítim potrebu dať si štople alebo vatu do uší.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeNe 20 marec 2011 - 21:55

sanyo aku mas prilbu?

ak ti huci v prilbe, problem je v nej o tom som presvedceny.

ja mam schubertu s1 pro integralu - nikdy mi nehucalo v prilbe.
teraz som presiel na šiltovku uvex enduro, tiez nemam problem.

testovali sme scalu az do rychlosti 160km/h kde sme sa ešte dokázali
rozumieť..

ja mam deflektor a svoju pracu odvadza dobre, kedze som tiez z tych
vyssich - 189cm. Vrelo odporucam.
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeNe 20 marec 2011 - 22:45

Ahoj Sanyo,
kedze aj ja som si kupil plexi s deflektorom, tak sa podelim o skusenosti.

O kusok som potreboval zvysit plexi pretoze prave v urovni hlavy mi obtekal vzduch. Stacilo sa len pokrcit o 5 cm a vsetko bolo fajn. Logicky som to chcel vyriesit deflektorom. Bohuzial sklamal som sa, pretoze som kupil original deflektorove Suzuki plexi. Toto plexi je nizsie ako origo + deflektor, co vo finale je to iste.

Napr Slavo ma origo a este si dorobil deflektor a tam je to uplne perfektne (jazdil som na jeho moto - vyskusane). Preto radsej kup samostatny deflektor a dorob ho na origo. Nekupuj origo Suzuki deklekt. plexi lebo v podstate budes mas stale rovnaky efekt.
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 21 marec 2011 - 18:30

Ďakujem Vám všetkým za rady,možno by nebolo od veci,kým niečo kúpim vyskúšať sa previezť na moto s deflektorom a tak zistiť či je chyba v prilbe alebo v štíte.Zatiaľ díki.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 21 marec 2011 - 18:43

Sanyo určite ako píšeš, najlepšie by bolo vyskúšat, kým sa rozhodneš investovat..podla mna s tým nebude problém, hocikto s nás ti na chvílku požičia moto si to vyskúšat a porovnat...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 21 marec 2011 - 19:31

ako píše Zoli, súhlas yeah

stačí si dohodnúť nejaký výjazd... na moto vzdialenosť nehrá rolu..
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeUt 22 marec 2011 - 12:11

Sanyo, ak si z BA (alebo budes mat cestu) tak ti ten Suzuki s deflektorom poziciam - myslim to vazne.
Ja ho mam odlozeny v skrinke a aj tak pouzivam ten origo.
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeUt 22 marec 2011 - 16:37

Ďakujem všetkým za ochotu a teším sa na stretnutie.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeSo 30 apríl 2011 - 10:47

Chalani nejdete niekto do Styxu chcel by som tento deflektor
http://www.eshopstyx.sk/product/mra-deflektor-universal-2115/
viem ze vy tam mate aj zlavu :oops: moze mi ho niekto kupit ?
dajte mi vediet dik 0903 804680
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeSo 30 apríl 2011 - 11:40

neviem kolko by to vyšlo so zlavou ale tu to máš lacnejšie a pošle ti ho aj domov
http://www.td-moto.sk/index.php?main_page=index&cPath=589_952_1129
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeSo 30 apríl 2011 - 16:23

to čo dal Hoffman ponuku, to je obchod mojho dobreho kamosa.
Cena by bola samozrejme nizsia a do Bojnic by som ti to vedel
priniest....

Inak majitel sa vola Tomáš, tu je na neho číslo 0903-903038.

Je to fajnový človiečik, rád u neho nakupujem yeah


Slavo
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeSo 30 apríl 2011 - 16:32

Slavo prosim ta ty mas aky je tam toho dost na vyber :D
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeSo 30 apríl 2011 - 17:26

pojdem za nim cez tyzden a od neho ti poslem email.

on ti vyberie priamo na pegaska co sa hodi...


salute Slavo
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeNe 1 máj 2011 - 19:25

Tak ja mam na vyber iba toto
NÁSTAVEC NA PLEXI
dĺžka : 31cm
rozostup dier : 20,5cm (koli mojmu plexi )
farba : číre
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 16 apríl 2012 - 10:27

Zdravim pani,

neviete nahodou ktory presny typ od MRA je deflektor na maleho stromceka (k9)? Myslim, ze sa oznacuju VTA a nejake cislo.... Mam pritom na mysli deflektor na origo plexi Suzuki

vdaka!
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 16 apríl 2012 - 15:27

Myslim si, ze na to plexi su vsetky deflektory. Ten deflektor sa rozlisuje iba vo velkosti a farbe.

Pozri tu:

http://www.motoraptor.sk/507-mra-windscreen-deflektor-plexi?orderby=name&orderway=desc

Je jedno, ktory tam das.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 16 apríl 2012 - 16:22

ja si tiez myslim, ze je to jedno, vsetky by mali pasovat....
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 16 apríl 2012 - 16:34

Uz je to objednané u Rapťáka VTA2 :-)
Návrat hore Goto down
Cliford

Cliford


Počet príspevkov : 28
Mesto : Hlohovec - Šulekovo

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeUt 17 apríl 2012 - 17:39

Mám doma aj s origo štítom (K9), ja som si dal turistický od GIVI pretože deflektor aj so šítom mi robil v zornom poli 3 hrany a vadilo mi to vo výhľade.
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeNe 27 január 2013 - 23:57

chlapi kde zozeniem tento zazrak?????? deflektor 216381 deflektor 216381 deflektor 216381 http://www.iz.jupiter5.rkr.pl/Deflektor/index.htm popripade poprosim odborne rady deflektor 903524 deflektor 1916953969
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 28 január 2013 - 7:37

Kup si deflektor MRA napr. od http://www.motoraptor.sk/
Myslim, ze teraz je tam do konca februara zlava 15% na cely sortiment okrem pneumatik a origo nahr.dielov. Napis Raptorovi, on ti poradi ktory typ je pre teba vhodny.....
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 28 január 2013 - 9:09

deflektor 1916953969 vdaka za typ....
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 28 január 2013 - 22:27

inak zozenies aj ten co si nasiel.. napis sem.. darkojak@interia.pl

marek..


ps: ved to je cisty polsky vyrobok kde inde ho chces hladat?
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 28 január 2013 - 23:03

to mi neva ze to je polske vyzera to zaujimavo a hlavne netreba to vrtat.....aj ked ten tvar je jak pokrivka z hrnca ale to by som si upravil...........a myslim ze to nebude za nejake horybilne sumy ked to je made in poland...........
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeUt 29 január 2013 - 9:18

nepochybujem o kvalite.. asi tam nemaju ine plasty ako u nas.. ale tazko najdes "zastupenie" pre polsku domacu vyrobu na slovensku.. z toho bolo uplne jasne ze to je domaci kutil.. a vymyslel celkom prakticku vec..

marek.. wave

Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeSt 30 január 2013 - 14:35

hehe.ale uznaj suhaj polsky sa posnazil a tusim ich navyrabal hodne.............par evri by som mu dal za to.xixi deflektor 364988687 deflektor 364988687 deflektor 364988687 deflektor 585999 deflektor 585999 deflektor 585999........
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeSt 30 január 2013 - 17:45

myslim ze tymto vyrobkom by si nemusel nic pokazit... ak vezmes viac aj z toho urobis biznis.. len bacha na v strom klube si nesmies prihadzovat club

marek wave
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimeSt 30 január 2013 - 17:49

ha ......no dik za upozornenie..ale to ma ani nenapadlo...tak inak dik za typ..........hahahaha........... deflektor 364988687 deflektor 364988687 deflektor 364988687 deflektor 3630314092 deflektor 3630314092
Návrat hore Goto down
brummko

brummko


Počet príspevkov : 8
Mesto : Banská Bystrica

deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitimePo 6 máj 2013 - 20:16

Ahoj chlapi, téma "plexi" je asi nekonečná a prečítal som snáď všetky dostupné fóra na nete ale stále neviem ako ďalej.
Mám 185 cm a na DL-1000-ke origo plexi + MRA deflektor, ktorý som krátko po kúpe motorky domontoval. Pomohlo to ale napriek tomu počas cestovania rýchlosťou okolo 110-120 km/h mi po hodine hučí v hlave ako po poriadnej opici + vibrácie. Skúšal som rôzne sklony, výšku a dokonca aj Givi turistické plexi, ktoré mám v zálohe ale výsledok nič moc.
Zvažujem teda ešte iné možnosti a rád by som sa opýtal na skúsenosti s Airflow plexi od Givi http://www.twistedthrottle.com/givi-airflow-windscreen-suzuki-dl650-dl1000-04-09 prípadne tiež na Madstad.
Máte s tým niekto skúsenosti?? Má význam do toho ísť??
Návrat hore Goto down
Sponsored content





deflektor Empty
OdoslaťPredmet: Re: deflektor   deflektor I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
deflektor
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Deflektor

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: