V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana

Goto down 
+6
pebro
Roman Jakub
Easyrider
Zolike
hoffman
Slavo
10 posters
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimePi 22 apríl 2011 - 21:43

Hoffmanko, odkukane od clena z vstromklubu.cz

prosim si vyrobit :)

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana P1020593

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana P1020592q

smokin Slavo
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSo 23 apríl 2011 - 8:26

boli by dobré aj nejaké rozmery ,bez toho to tažko pojde ja nemám nosič nemám ako odmerať priestor
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSo 23 apríl 2011 - 8:29

Ati, hocikedy dobehni ku mne, odmeráme a možeš sa pustit do toho.. :D . Je to super vec na odkladanie drobností, napr. nepremoku a pod.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSo 23 apríl 2011 - 8:29

V Maďarsku som zas videl také riešenie že na ľavú stranu 650-ky namontovali akože ďalší výfuk, samozrejme slúži ako odkladací priestor. Takto na prvý pohľad vyzerá ako 1000-ka. Môžem hodiť link ak je záujem. Fotky sem neviem dať.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSo 23 apríl 2011 - 8:38

Tu je zopár fotiek, ak by niekto chcel takýmto spôsobom získať úložný priestor: click
Mne osobne sa to viac páči.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSo 23 apríl 2011 - 8:46

pekná práca čo si dal fotky feri.

ten český nápad je povedzme na spôsob trezora, z kovu na zámok.

tento maďarský nápad vyzerá luxusne, z diaľky by človek povedal
že je to naozaj výfuk. Pozerám, že je to z PVC, tiež vyzerá pekne
a je to uzamykateľné..
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSo 23 apríl 2011 - 18:20

to isté som vám hovoril aj ja včera ale báli ste sa že sa vám budú vysmievať zato že sa chcete podobať na 1000-ku
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimePi 13 máj 2011 - 15:24

Schránku teď taky řeším. Zadal jsem tchánovi rozměry, tak uvidíme, jak se to podaří. Nechci jí ale tak velikou, jako je v prvním příspěvku. Pokud se zadaří, tak to nafotím a dám sem.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeNe 14 august 2011 - 19:59

Roman, uz mas nejaky techn.vykres?
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimePo 15 august 2011 - 8:24

Bohužel se mi mezitím podařilo koupit novou motorku, tak z tohoto nějak sešlo :-(. Omlouvám se.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimePo 15 august 2011 - 8:46

A prezradíš nám, čo si kúpil? BMW? KTM?
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimePo 15 august 2011 - 12:18

Koupil jsem BMW R1200GS Adv. rok výroby 2008, ABS, ASC, ESA, TPC. Je to opravdu supr. Takhle nějak vypadá:
https://picasaweb.google.com/102534418893909287830/Bohous
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimePo 15 august 2011 - 13:04

Off...wow, gratulujem Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana 134616 . Na tie tvoje cesty som aj tipoval BMW GS alebo KTM.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimePo 15 august 2011 - 16:06

gratulujem Roman

Easy, a na VSCH nemaju nejaky vykres?
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimePo 15 august 2011 - 16:18

Mám iba tieto fotky: odkladací priestor . Aj na VSCH otvorili k tejto veci tému ale tam sa nedostanete ak nie ste registrovaný.
Návrat hore Goto down
pebro

pebro


Počet príspevkov : 15
Mesto : Hlohovec

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 3 apríl 2013 - 10:36

A co takto varianta C..? Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana 358932934 Tiez si chcem nieco take vyrobit, ako tu pridal Easyrider. Len sa mi zatial nepodarilo zohnat koncovku vyfuku. Ale MOTOKEG ako nahrada sa mi celkom pozdava..
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 3 apríl 2013 - 11:12

Vyzerá naozaj dobre a ani tá cena nie je zlá. Páči sa mi Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana 134616.
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 3 apríl 2013 - 12:56

Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 3 apríl 2013 - 13:02

Táto hranatá pokladnička už tu bola. Mne osobne sa to vôbec nepáči aj keď je praktická. To čo sem dal Pebro z rockway je mi oveľa sympatickejší a na náradie čo mám pod sedadlom by malo aj stačiť. Nie je to príjemné všetko skladať zo sedadla, čo som tak dôkladne upevňoval, len aby som sa dostal k náradiu.
Návrat hore Goto down
Henrich

Henrich


Počet príspevkov : 330
Mesto : Malinovo

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 3 apríl 2013 - 13:14

Ano tato hranata pokladnicka ako si to Feri nazval tu uz bola. Ale ak mam pravdu povedat asi by som siel skor do toho systemu ako nejaka imitacia vyfuku. Ta sa mi bohuzial bridi.
Ale to je moj nazor.

Heno club
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 3 apríl 2013 - 13:26

Heňo, je jasné že každému sa páči niečo iné Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana 358932934. Preto je vynikajúce, že sa takéto praktické vecičky vyrábajú v rôznych podobách.
Návrat hore Goto down
Sergej

Sergej


Počet príspevkov : 54
Mesto : Brezova pod Bradlom, Trencin

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 3 apríl 2013 - 21:39

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana 20130330122337 Ja budem riešiť to takto. Je to z Al zakružené, spravím spodok, zavarím a pripevníme k nosičom.
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 3 apríl 2013 - 21:40

aj ja chcem takeeee XD

marek wave
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 3 apríl 2013 - 21:46

Tebe stačí "vypitvať" ľavý výfuk Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana 650269930
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitimeSt 3 apríl 2013 - 21:47

tak dones krkovicku.. trochen ju vyudime laught2

marek.. wave
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana   Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Odkladaci priestor nad kolesom - lava strana
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: