V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

» budíky teploty a voltmeter na palubovke
Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimePo 8 február 2021 - 13:42 pre hruso25

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Henrich

Henrich


Počet príspevkov : 330
Mesto : Malinovo

Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa Empty
OdoslaťPredmet: Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa   Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimePo 2 január 2012 - 19:30

Zdravim pani
Vzdy ked som pomyslel na ukazovatel zaradenej rychlosti tak som si povedal ze 100 E za to nedam.
Ale teraz som nasiel toto link
Co vy na to?? Mate niekdo skusenost s montovanim takejto srandy??
club
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa   Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimePo 2 január 2012 - 21:07

Ja by som do toho nesiel. Mam ten (zabudol som nazov) co sa pripaja do pristrojovej dosky priamo konektorom. Tento co je na tej stranke iba porovnava rychlost s otackami cez snimac.

Dal som za neho sice 90€ aj s namontovanim, ale za to mi ukazuje zaradeny stupen aj ked je vypnuty motor a iba otocis klucikom. Jazdim so stromom aj hobby enduro a je to na nezaplatenie ked ides napr v terene a spadnes. Vtedy zdvohnes moto a presne vies co mas zaradene. Alebo vyhodu to ma aj ked rychlo musis zastavit a nechas si zaradenu rychlost. Aj na krizovatke si ju pomaly vysvakas do neutralu a vies aky kvalt tam zrovna mas.

Viem, ze je to o komforte, ale naozaj to stoji za to.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa   Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimePo 2 január 2012 - 21:22

pali vies mi prosim ta napisat aky model to mas? presne taky potrebujem. lebo napr. gipro ds je uplne na prd... je to opozdene a ukazuje kvalt asi po 1sek. po pusteni spojky.
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa   Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimePo 2 január 2012 - 21:37

Clovece, nazov si teraz nespominam a garaz mam od ruky. Ked snajblizsie pojdem za motorkou, tak ti poviem.

Ale mam pocit ze je to GiPro, ale ten vyssi model Atre, ci ako sa to vola.
Návrat hore Goto down
L-P

L-P


Počet príspevkov : 14
Mesto : Dubnica nad Váhom-Trenčín

Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa   Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimeUt 3 január 2012 - 10:37

Tolan a mas urcite gipro DS ? Mne urcite ukazuje zaradenu rychlost bez toho aby som pustil spojku. To jest ak tam kopnem za jedna a drzim spojku tak bez problemov ukaze ze je tam 1 a nie az ked pustim spojku.
Alebo ked prudko zabrzdim napr z 3 a nakopavam az na neutral tak vzdy ukazuje postupne nadol co prave mam zaradene bez nutnosti pustania spojky.
Na druhej strane ked som kupoval svoju moto zo styxu tak mi v cene domontovali aj ukazovatel a hned pri odjazde z predajne ukazoval stale zaradenu 6tku a potom zas len 1-tku. Odpojenie a znova pripojenie od konektoru pomohlo len na dobu pokial som nevypol motor. Bolo jednoducho vadne. Dostal som nove a to funguje bezchybne. Ja som spokojny.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa   Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimeUt 3 január 2012 - 11:47

urcite je to gipro ds. ale nie na strome ale na versyse, takze potom ma zrejme strom lepsie spraveny ten konektor a na stromoch to funguje lepsie ako na versyse...
Návrat hore Goto down
Kokin.cz

avatar


Počet príspevkov : 4
Mesto : Brandýs n.L., CZ

Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa   Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimePi 27 január 2012 - 9:45

Tolan napísal:
urcite je to gipro ds. ale nie na strome ale na versyse, takze potom ma zrejme strom lepsie spraveny ten konektor a na stromoch to funguje lepsie ako na versyse...

Přesně tak - Versys totiž nemá sensor přímo v převodovce, jako třeba V-Strom. Proto taky nejde použít Gipro ATRE na Versys, jako na V-Stromovi, kde jde ATRE i DS.
DS na Versysu totiž čte informace z ECU, takže pokud ECU tu informaci samo neví / nepředá na diagnostický výstup, tak DS nemůže nic zobrazit.

Ale v tom nejsi sám - to jsou kromě některých Kaw (ne všechny, jen ty modely bez Gear position sensoru) i všechny Hondy kde DS taky nezobrazuje se spojkou. A Yamaha ta má smůlu úplně, tam dokonce nejsou na diagnostickém výstupu potřebné informace vůbec, takže ani DS tam nepřipojíš a můžeš pouze použít Gipro X-type.

Asi tě nepotěším, ale na Versys nic lepšího než DS není.

Kokin.cz
výhradní dovozce Gipro do CZ
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa   Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitimePi 27 január 2012 - 12:18

Diky moc Kokine za komplexnu info. Potesil si ma, hlavne v tom, ze na stromcek to funguje. Versys ma netrapi, ten je manzelkin Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa 641694.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa   Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ukazovateľ zaradeného rychl. stupňa
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ukazovatel zaradenej rýchlosti-problém
» Poradi niekto-ukazovatel zaradenej rychlosti
» Ukazovatel zar.rychlosti
» Ukazovatel zaradenej rychlosti
» ukazovatel zaradenej rychlosti

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: