V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
pokles otáčok  I_icon_minitimeSt 20 marec 2024 - 14:56 pre Easyrider

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
pokles otáčok  I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
pokles otáčok  I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
pokles otáčok  I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
pokles otáčok  I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
pokles otáčok  I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
pokles otáčok  I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
pokles otáčok  I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
pokles otáčok  I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 pokles otáčok

Goto down 
+9
Zolike
bruno75
Tolan
mode
tašan
michal vavrinec
Easyrider
Slavo
dano dl
13 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
dano dl

dano dl


Počet príspevkov : 64
Mesto : Stara Lubovna

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeŠt 19 apríl 2012 - 21:35

A hojte potrebujem poradiť 1. pri zohriatom motore sa mi
stane že pri zabrzdení mi niekedy zdochne motor spadnú mi otáčky a …. Zdochne 2.
problém počas pomalej jazdy malej rýchlosti mi pri zaradenom rýchlostnom
stupni dusí motor … kde stlačím spojku motor ide bez problémov do vysokých otáčok to všetko sa začalo po umytí
wapkou moto má 6500 km rv 2009 dl 650 ďakujem za rady
vopred
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeŠt 19 apríl 2012 - 22:19

ak tieto problemy pretrvavaju uz dlhsie, odporucam ti ist do suzuki servisu kde ti motorku
napichnu na pocitac a budu mudrejsi. Velmi podobny problem mal teraz Easyrider ale po
case to prestalo.

preto si myslim, ze ak je to kratkodobe, mozno to same prestane. Ak je to dlhodobe, siel
by som do servisu urcite.
Návrat hore Goto down
dano dl

dano dl


Počet príspevkov : 64
Mesto : Stara Lubovna

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePi 20 apríl 2012 - 13:31

trvá to len asi 2 týždne no uvidím len tu na východe nepoznám nejaký dobrý servis čo má aj PC
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePi 20 apríl 2012 - 13:56

takto, zalezi kolko aj jazdis na motorke. Easyriderovi to nejak prestalo po 3 - 4 jazdach
(viac ako 500 km povedzme odjazdil).
Skus pojazdit a uvidis. ak by ti to stale robilo povedzme po prejdeni viac ako 500km /3-4 jazdy/
tak by som šiel do servisu na počítač s motorkou.

tu na západnom slovensku by sme ti hned vedeli vybaviť servis, ale na východe nepoznám
známy servis sad ..

Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePi 20 apríl 2012 - 14:42

Mne motor skapal po každom ako som podraďoval do nižších rýchlostných stupňov, keď som zatiahoľ spojkovú páčku.
Ja som bol s tým problémom v servise. Motorku pripojili na diagnostiku ale všetko bolo v poriadku. Potom si mechanik všimol že pri zaradenom 1. rýchlostnom stupni na počítači sa ukazuje 4. rýchlostný stupeň. A tak isto blbol pri všetkých zaradených rýchlostiach. Odpojil ukazovateľ rýchlosti na motorke a už bolo všetko v poriadku. Zato neručil že problém so zdochýňaním motora bol spôsobený vadou ukazovateľa zaradenej rýchlosti ale od vtedy mám pokoj a závada sa už neprejavuje. Teraz len dúfam že ten problém spôsoboval naozaj pokazený ukazovateľ a že mi nezačne znova zdochýňať keď budem pár 1000 km od domova.
Návrat hore Goto down
dano dl

dano dl


Počet príspevkov : 64
Mesto : Stara Lubovna

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeSo 21 apríl 2012 - 20:05

Nazdar chalani dnes so najazdil cca 230 km a urobilo mi to dva
krát a vždy v malej rýchlosti (
vždy po prestávke kde sa motorka zohriala na 80 % ) „ natankoval som
slovnaft 99 oktan.“ A uvidím je strašne
zlý pocit kde viem že nie je všetko OK a pri predbiehaní to vŕta v mojej
hlave PS: nemám ukazovateľ zaradeného stupňa
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeSo 21 apríl 2012 - 20:52

Žiaľ poznám ten pocit. Aj keď od vtedy som najazdil cca. 500 km a popísaná závada sa neprejavila, nemôžem sa zbaviť pocitu že mi to urobí znova. Lebo čo sa raz pokazí, samo od seba sa neopraví.
V mojom prípade zostáva len dúfať že ten problém spôsoboval ukazovateľ zaradeného rýchlostného stupňa.
Návrat hore Goto down
michal vavrinec

michal vavrinec


Počet príspevkov : 11
Mesto : Piestany-Velké Orvište

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeNe 22 apríl 2012 - 9:27

ahoj ja by som ešte skusil vymenit sviečky ,len strela naprazdnopokles otáčok  216381
Návrat hore Goto down
tašan

tašan


Počet príspevkov : 5
Mesto : Žilina

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeNe 22 apríl 2012 - 10:11

K bodu 1. Mal to aj kamoš na 650 r.v. myslím 2008-2009 a mal som to aj ja na 1000 r.v. 2004. Kedykoľvek som zastavil na križovatke, šiel som z dvoky na jednotku a pod... Potom dlhšie nič. A po týždni dvoch zasa.Takto som sa trápil 4-5 mesiacov. Kamošovi vymenili súčastku a mne ju iba rozchodili (premastili). Odvtedy mám pokoj.Jednalo sa o "čidlo škrtiacej klapky" myslím že tak nejak sa to volá scratch , ale katalógové číslo súčiastky je 13580-02F00. Ja som ju kúpil hneď na výmenu no ale keď mi to rozchodili tak mi ostala no ale neviem či by pasovala na 650. Ozaj to katalógové číslo je na DL1000 na 650 môže byť iné, či??? Ale asi by si mal ísť do servisu lebo to čidlo treba vybrať skúsiť streknúť WD (alebo niečo podobné ono sa musí vnútri voľne otáčať) a keď to nepomôže tak kúpiť nové cca do 80 €. No a čo je hlavné musí sa vrátiť v presnej polohe (ktorá sa dá nájsť: na DL1000 to hlásenie porúch na prístrojovke-neviem či to má aj 650 ?). Dúfam že som sa tu nemordoval (písaním) zbytočnepokles otáčok  743779

Čaf.

lukyluciano napísal:
A hojte potrebujem poradiť 1. pri zohriatom motore sa mi
stane že pri zabrzdení mi niekedy zdochne motor spadnú mi otáčky a …. Zdochne 2.
problém počas pomalej jazdy malej rýchlosti mi pri zaradenom rýchlostnom
stupni dusí motor … kde stlačím spojku motor ide bez problémov do vysokých otáčok to všetko sa začalo po umytí
wapkou moto má 6500 km rv 2009 dl 650 ďakujem za rady
vopred
Návrat hore Goto down
dano dl

dano dl


Počet príspevkov : 64
Mesto : Stara Lubovna

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeNe 22 apríl 2012 - 10:59

vďaka za nápady idem objednať iridiove sviečky z USA "cena 8 USD" a musím ist do servisu dúfam že sa stretneme ma Orave a dostanem ešte nejaké rady ako a čo môžem urobiť

vďaka
ps BUDE TAM NA ORAVE NEJAKÝ MECHANIK ??????
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeNe 22 apríl 2012 - 13:58

V každom prípade daj vedieť ak si zistil závadu. Ja to tiež skúšam ďalej. Blbé je to že aj keď som bol s motorkou v servise a to v Suzuki servise, závada sa na mieste neprejavila, tak nevedeli čoho sa chytiť len hádali. Ale na počítači bolo všetko OK.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeNe 22 apríl 2012 - 16:37

lukyluciano napísal:

vďaka
ps BUDE TAM NA ORAVE NEJAKÝ MECHANIK ??????

minimalne o jednom viem, co urcite pride, a to z Ciech MATES. Urcite ti poradi yeah

tašan napísal:

Jednalo sa o "čidlo škrtiacej klapky"
- presne ako píšeš, môže to byť aj to čidlo yeah
- áno, DL650 má tiež hlásenie porúch na prístrojovke.
- tvoje rada a tip sú opodstatnené a môžu niekomu pomôcť. Žiadne mudrovanie ale naopak ďakujeme yeah

worshippy

Slavo
Návrat hore Goto down
tašan

tašan


Počet príspevkov : 5
Mesto : Žilina

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeNe 22 apríl 2012 - 20:38

Presne ako píšeš. Tomu kamošovi čo som spomínal vyššie tiež nemohli na to prísť až keď odchádzal zo servisu (mal šťastie) tak mu to skapalo a tak na to prišli. A ja som už vlastne išiel na istotu a odvtedy mám pokoj 4000-5000 km.

Čaf

Easyrider napísal:
V každom prípade daj vedieť ak si zistil závadu. Ja to tiež skúšam ďalej. Blbé je to že aj keď som bol s motorkou v servise a to v Suzuki servise, závada sa na mieste neprejavila, tak nevedeli čoho sa chytiť len hádali. Ale na počítači bolo všetko OK.
Návrat hore Goto down
dano dl

dano dl


Počet príspevkov : 64
Mesto : Stara Lubovna

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeNe 22 apríl 2012 - 21:43

vďaka za rady všetkým platím pivo co mi odpísali na Orave prosím hláste sa mi ...... xixi
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePo 23 apríl 2012 - 8:09

okrem hore spomínaného vykašli sa na 99tku natural. Tento benzín má malú obrátkovosť na pumpách a často býva zlej kvality! Nebudeš veriť ale ani motoru neprospieva.(nejdem to tu rozpisovať) pokles otáčok  743779

Vyzerá to tak že si vodu vapkou "dopravil" do nejakého snímača alebo konektora. Ku ktorým sa dostaneš - pozri, vysuš....atď.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePo 23 apríl 2012 - 9:06

presne tak,

luky vykasli sa na 99ku benzin a na iridiove sviecky, to su somariny. Motorka na to ne je stavana tak tym nic nevyriesis ani nicomu nepomozes. To cidlo je podla mna to co treba preverit.
Návrat hore Goto down
dano dl

dano dl


Počet príspevkov : 64
Mesto : Stara Lubovna

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePo 23 apríl 2012 - 9:41

Tolan napísal:
presne tak,

luky vykasli sa na 99ku benzin a na iridiove sviecky, to su somariny. Motorka na to ne je stavana tak tym nic nevyriesis ani nicomu nepomozes. To cidlo je podla mna to co treba preverit.

asi hej len neviem kto mi to skontroluje tu na východe keď som zašiel do suzuki v Prešove stále sa mi tam nepodarilo nikoho nájsť asi som nemal šťastie
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePo 23 apríl 2012 - 10:33

základný problém je v tom že konektory a snímače majú svoje krytie na to aby sa tam za "normálnych" okolností nedostala voda resp. vlhkosť. To krytie teraz pôsobí proti tebe lebo vlhkosť nechce pustiť von aby sa odparila, vytiekla. Podľa tvojich schopností rozoberaj... Servisný manuál si niekde stiahneš....
Skús pozerať na miesta kde si striekal tou vapkou... nad valcami pod nádržou je dosť konektorov snímačov...
pokles otáčok  743779
Návrat hore Goto down
tašan

tašan


Počet príspevkov : 5
Mesto : Žilina

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePo 23 apríl 2012 - 10:47

Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePo 23 apríl 2012 - 11:19

Na umývanie s wapkou som už doplatil aj ja. Ale v mojom prípade som vôbec nevedel naštartovať, žiadna iskra. So vzduchovým kompresorom som to sušil dovtedy, kým sa mi nepodarilo naštartovať.
Pozeral som na webe, naozaj nemáš veľa možností, pokiaľ potrebuješ autorizovaný servis Suzuki kvôli diagnostike. Skús objednať sa telefonicky. Niekedy predsa aj oni musia robiť. Alebo si pozri niečo na Poľskej strane.
Návrat hore Goto down
dano dl

dano dl


Počet príspevkov : 64
Mesto : Stara Lubovna

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePo 23 apríl 2012 - 20:46

Easyrider napísal:
Na umývanie s wapkou som už doplatil aj ja. Ale v mojom prípade som vôbec nevedel naštartovať, žiadna iskra. So vzduchovým kompresorom som to sušil dovtedy, kým sa mi nepodarilo naštartovať.
Pozeral som na webe, naozaj nemáš veľa možností, pokiaľ potrebuješ autorizovaný servis Suzuki kvôli diagnostike. Skús objednať sa telefonicky. Niekedy predsa aj oni musia robiť. Alebo si pozri niečo na Poľskej strane.

do Poľska to mam na skok a Poliaci sú v službách dávno pred nami ... tak asi tak vďaka za snahu
Návrat hore Goto down
dano dl

dano dl


Počet príspevkov : 64
Mesto : Stara Lubovna

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePo 23 apríl 2012 - 20:47

tašan napísal:
Tento senzor je niekde vľavo-vpredu pod nádržou, pozri tieto stránky http://motorcycle-europe.info/1358002F00.php a http://www.cheapcycleparts.com/model_years/3833-suzuki-2004-v-strom-dl1000/assemblies/119607-throttle-body



Čaf
ďakujem veľmi pekne tašan
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePo 23 apríl 2012 - 21:22

mimo tému (ospravedlňujem sa)

ak si dobre pamatam luky, ty mas ten americký neprestrelný štít na motorke, že? Na stretku ti ho pokukám.
Praktická vec keď človek chce ísť do ázie yeah
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePo 23 apríl 2012 - 22:31

Zdravim pani...dho som tu nebol :D

Co sa tyka tejto zavady tak to typujem na zanesenu skrtiacu klapku. Uplne bezne sa to stava aj na moto aj na autach ze sa na dosadacich plochach (teda tam kde dolieha klapka v zavretej polohe) nausadza prach s olejom, karbon a tym padom sa uplne klapka neuzavrie a robi takuto galibu.
Skus pozriet sem najdes tam aj ten sprej a aj klapku (nie je to sice stromacka ale podla toho ju najdes). Dostanes sa k nej po odstrojeni a odstraneni vzduchoveho filtra. Strom ma ak sa nemylim dokonca 2 kedze kazdy valec ma extra. Odporucam ju odmontovat a poriadne precistit aj z druhej strany. Do motora by som ale ten cistic moc nestriekal, takze pekne odmontovat.

Je to praca tak na dve-tri hodinky odhadujem ale radsej sa s tym pohraj aby to bolo uplne OK. Ak toto nepomoze tak mam este jeden typ a to snimac prietoku vzduchu ktory tiez niekedy robi taketo problemy.

Oboje ma vplyv na pomer vzduchu do ktoreho sa vstrekuje palivo podla uhlu otvorenia skrtiacej klapky (v podstate plynom ovladas prave tu klapku) a podla hustoty vzduchu resp jeho teploty. Lajcky povedane, studeny vzduchu "obsahuje" viacej kysliku ktory je potrebny na horenie... resp. meria sa prietok vzduchu a to tak ze sa to odvodzuje od schopnosti ochladzovania tenkeho drotiku ktory sa zhavi a podla toho ako efektivne sa ochladzuje sa odvodzuje mnozstvo nasavaneho vzduchu a RJ (riadiaca jedotka) podla danej palivovej mapy upravuje pomer palivovej zmesy..... dufam, ze to pisem zrozumitelne :)
Ak RJ dostava skreslene informacie bud o mnozstve nasavaneho vzduchu (senzor prietoku vzduchu... oznacovany ako MAP alebo MAF...neviem teraz ktory ma strom) alebo od neuzavretej skrtiacej klapky (nie je dosadnuta co signalizuje jej poloha ale pritom uz cez nu neprechadza vzduch kedze "sedi" na nanosoch bordelu) tak proste nemas vhodny pomer benzin/vzduch co moze a aj sposobuje neumerny pokles volnobeznych otaciek az skapanie motora...

No dufam, ze som aspon niecim pomohol.... ako byvaly V-Stomak :D

Bruno75
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePo 23 apríl 2012 - 23:01

Ahoj Bruno, rád Ta zas " vidím " a čítam na týchto stránkach..je jedno či bývalý Vstromák alebo nie, každá rada pri nejakom probléme je vítaná bez ohladu na to, či máš Stroma alebo nie, alebo vobec či máš nejakú moto..Ozaj, zaobstaral si si už niečo ? pokles otáčok  641694.
Návrat hore Goto down
dano dl

dano dl


Počet príspevkov : 64
Mesto : Stara Lubovna

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeUt 24 apríl 2012 - 10:14

Slavo napísal:
mimo tému (ospravedlňujem sa)

ak si dobre pamatam luky, ty mas ten americký neprestrelný štít na motorke, že? Na stretku ti ho pokukám.
Praktická vec keď človek chce ísť do ázie pokles otáčok  134616
to hej je super však skúsiš sa previesť
Návrat hore Goto down
dano dl

dano dl


Počet príspevkov : 64
Mesto : Stara Lubovna

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeUt 24 apríl 2012 - 10:17

bruno75 napísal:
Zdravim pani...dho som tu nebol :D

Co sa tyka tejto zavady tak to typujem na zanesenu skrtiacu klapku. Uplne bezne sa to stava aj na moto aj na autach ze sa na dosadacich plochach (teda tam kde dolieha klapka v zavretej polohe) nausadza prach s olejom, karbon a tym padom sa uplne klapka neuzavrie a robi takuto galibu.
Skus pozriet sem najdes tam aj ten sprej a aj klapku (nie je to sice stromacka ale podla toho ju najdes). Dostanes sa k nej po odstrojeni a odstraneni vzduchoveho filtra. Strom ma ak sa nemylim dokonca 2 kedze kazdy valec ma extra. Odporucam ju odmontovat a poriadne precistit aj z druhej strany. Do motora by som ale ten cistic moc nestriekal, takze pekne odmontovat.

Je to praca tak na dve-tri hodinky odhadujem ale radsej sa s tym pohraj aby to bolo uplne OK. Ak toto nepomoze tak mam este jeden typ a to snimac prietoku vzduchu ktory tiez niekedy robi taketo problemy.

Oboje ma vplyv na pomer vzduchu do ktoreho sa vstrekuje palivo podla uhlu otvorenia skrtiacej klapky (v podstate plynom ovladas prave tu klapku) a podla hustoty vzduchu resp jeho teploty. Lajcky povedane, studeny vzduchu "obsahuje" viacej kysliku ktory je potrebny na horenie... resp. meria sa prietok vzduchu a to tak ze sa to odvodzuje od schopnosti ochladzovania tenkeho drotiku ktory sa zhavi a podla toho ako efektivne sa ochladzuje sa odvodzuje mnozstvo nasavaneho vzduchu a RJ (riadiaca jedotka) podla danej palivovej mapy upravuje pomer palivovej zmesy..... dufam, ze to pisem zrozumitelne :)
Ak RJ dostava skreslene informacie bud o mnozstve nasavaneho vzduchu (senzor prietoku vzduchu... oznacovany ako MAP alebo MAF...neviem teraz ktory ma strom) alebo od neuzavretej skrtiacej klapky (nie je dosadnuta co signalizuje jej poloha ale pritom uz cez nu neprechadza vzduch kedze "sedi" na nanosoch bordelu) tak proste nemas vhodny pomer benzin/vzduch co moze a aj sposobuje neumerny pokles volnobeznych otaciek az skapanie motora...

No dufam, ze som aspon niecim pomohol.... ako byvaly V-Stomak :D

Bruno75
vďaka budeš na Orave ? ze dáme pivo
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeSt 25 apríl 2012 - 21:45

lukyluciano... no nebudem kedze som teraz "bezmotorkovy". V kazdom pripade budem rad ked ti to pomoze a pivo si daj kludne aj za mna so Slavom :D
Návrat hore Goto down
dano dl

dano dl


Počet príspevkov : 64
Mesto : Stara Lubovna

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimePi 27 apríl 2012 - 12:58

bruno75 napísal:
lukyluciano... no nebudem kedze som teraz "bezmotorkovy". V kazdom pripade budem rad ked ti to pomoze a pivo si daj kludne aj za mna so Slavom :D

no pivo si dáme určite a nevie ta niekto doviesť nejde niekto autom ?
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitimeNe 6 máj 2012 - 19:25

Moja nočná mora je späť. Na ceste domov zo stretnutia, po Donovaly bolo všetko ok. Na Donovaloch som z hlavnej cesty odbočil na kávu. Podradil som z 3. do 2. a motor skapal. Potom mi to už robilo stále pri každom podradení.
O 11 dní odchádzam do Turecka a ani v servise nevedia poradiť. Skúsim to čo tu poradil bruno75 a budem dúfať že to bude ono.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





pokles otáčok  Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokles otáčok    pokles otáčok  I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
pokles otáčok
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» nejde do otáčok

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Technická pomoc-
Prejdi na: