V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 20 marec 2024 - 14:56 pre Easyrider

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Vyhrievane rukovate

Goto down 
+9
Leon.nr
Roman Jakub
hltac
bajker
MILANM
matax
Lajos
Slavo
Zolike
13 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Lubenko
Anonymný
Anonymous



Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeUt 1 september 2009 - 22:12

Caute.
Zaujimalo by ma ake mate skusenosti s vyhrievanymi rukovatami.
Aku znacku, skusenosti , ceny, spolahlivost , funkcnost .....
Blizi sa zima rad by som nieco namontoval :D
Vopred dakujem za info.

Pozdravujem Vas
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 2 september 2009 - 18:12

Ahoj Lubenko, ja osobne mám značku oxford, v podstate mi ju poradil Mirco...Montovali mi ju v lete, tak zatial som nemal vela možností ju vyskúšat, ale rozhodol som sa pre nu hlavne preto, že má tuším až 3 alebo 4 polohy vyhrievania, čo vačšina nemá...cena bola niekde okolo 50 eur ak sa dobre pamatám, snád Mirco ti podá viac informácií...
Návrat hore Goto down
Lubenko
Anonymný
Anonymous



Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 2 september 2009 - 18:18

Zolike: Dakujem za info. Taktiez som pocul ze lava rucka hreje menej ako prava. Prosim aj info k tejto skutocnosti.
Dakujem
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 2 september 2009 - 18:53

ja tiez planujem kupit ked budu zvysne eurace... pre mna hlavne plus okrem tepla samozrejme je, ze rukovate su hrubsie. co uz ked mam take velke lopaty :)
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 2 september 2009 - 19:34

Lubenko ja sa ti k tej skutočnosti o slabšom vyhrievaní lavej rukovati zatial neviem vyjadrit presne, nakolko som ich mal zatial zapnuté len na pár minút, aj to len tak skúšobne, preto, že mi ich montovali toto leto...Za tých pár minút sa mi to nezdalo, že by hriala slabšie...
Návrat hore Goto down
Lajos

Lajos


Počet príspevkov : 201
Mesto : Bratislava, Slovakia

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 2 september 2009 - 20:55

-je to asi najlepsi doplnok na masinu co sa da dokupit, za dazda super uplne ta vyhreju

-s tym rozdielnym vyhrievanim je to asi blbost, pretoze pravu ruku mas stale zovretu na plyne, sem tam na brzde a lavou spojkujes, smerovkujes, zdravis, niekedy si musim pravu ruku ochladit :)

-treba ich hlavne namontovat tak, aby sa nepretacali na rukovetach a neprekazali napajacie kable pri spojkovej a brzdovej packe, eletriku zapojit tak, aby pri vypnutom motore nekurili (koli baterke, tak to mam ja)

- ja mam na nich tri polohy, off-vypnute, start-rychlo sa zohrievaju az do maxima a on-udrziavanie zvolenej teploty, zapnem start a po chvili citim ze tato teplota je idealna a prepnem do on, (je to znacka hot grip myslim, masinu som kupil uz s nimi)
Návrat hore Goto down
matax

matax


Počet príspevkov : 64
Mesto : Nové Mesto nad Váhom

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimePo 7 september 2009 - 18:25

Ľavá ani nie že hreje slabšie ale sa dlhšie rozohrieva...dôvod je jednoduchý, je priamo na železe,kdežto pravá ja na otočnom plaste čo ovláda plyn a teda je lepšie odizolovaná od železa...

Ja mám Saita II od Lujza a hrejú fajn...majú dohromady 3 stupne + OFF
(štart- na rýchle vyhriatie, LOW a HIGH)
Ako Lajos písal, za dažďa a chladného počasia na parádu...
Najlepšie je keď ich pustíš až keď už ťa zima striasa...vtedy dokážu rozohriať celé telo zrazu...ale zasa podobne ak už ideš dlho v chlade časom prestávaš vnímať že hrejú...tu sa mi osvedčilo ich vtedy vypnúť a vtedy zistíš, že je zrazu väčšia kosa a tak ich zapneš a znova ta zohrejú...je to ozaj výborná vec
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeUt 8 september 2009 - 16:52

Keď je zima sedím doma Vyhrievane rukovate Icon_lol
Návrat hore Goto down
matax

matax


Počet príspevkov : 64
Mesto : Nové Mesto nad Váhom

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 9 september 2009 - 18:03

No však uvidíme teraz v piatok...radšej by som bol, keby som ich nemusel púšťať...
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeŠt 10 september 2009 - 17:13

To som nevedel,že sa to púšťa pri 20 stupnoch.
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimePi 27 november 2009 - 17:16

Ja mam Oxford a plne ich odporucam. Maju 4 polohy vyhrievania + off. S tym rozdielnym vyhrievanim je to hlupost. Tak ako Lajos pisal, s lavou spojkujes, zdravis a podobne preto sa zda, ze menej hreje (ale to je syndrom vsetkych vyhr. rukovati).
Stoja 50€ a znova by som isiel do Oxfordov aj ked su o par E drahsie. A moto bez vyhrievania by som tiez uz nechcel :)
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSo 5 jún 2010 - 22:32

Akurat si pozeram na nete rukovate, neviete niekto z hlavy, aky priemer rukovati ma stromcek? 22 alebo 25mm?
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSo 5 jún 2010 - 23:25

Strom má řídítka o průměru 22mm.
Návrat hore Goto down
Leon.nr

Leon.nr


Počet príspevkov : 55
Mesto : Nitra

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeUt 7 jún 2011 - 18:18

Ahojte, tiež rozmýšľam nad kúpou vyhrievaných rukovatí. Našiel som tieto
http://www.motosvet.sk/product/rukovaete-oxford-sports-vyhrievane-7443/ sú to tie o ktorých tu píšete? Nemáte niekto skúsenosti so značkou Daytona?
http://www.motosvet.sk/product/rukovaete-daytona-3-22-mm-vyhrievane-9765/
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeUt 7 jún 2011 - 18:44

mam oxford sport - maju jednu nevyhodu (okrem ceny, dal som za ne 84€! minulu zimu) a tou je zle routovanie tych kablov-idu presne tam kde mam normalne palce takze mi dost dlho trvalo kym som si na to zvykol-ked sa zoderu(a mam pocit ze to uz bude zachvilu) idem do Daytony
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 6 marec 2013 - 21:03

Ahojte, prosim o pomoc Vyhrievane rukovate 99358
Kupil som si vyhrievane rukovate Oxford a pokusam sa ich spojazdnit, ale vzdy ked sa snazim zapojit ich na baterku - vypali mi poistku co je na kabli od rukovati. Skusal som to kadejako ale vzdy to zaiskri a konec! Moc sa elektrike nerozumiem, ale asi bude nieco zle, alebo robim ja nieco zle? prosim vas o radu - mne uz dosli napady... aj poistky Vyhrievane rukovate 358932934
Vdaka Vlado.
Návrat hore Goto down
Jarikl

Jarikl


Počet príspevkov : 51
Mesto : Jacovce

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 6 marec 2013 - 21:34

Ahoj . Ja mám na moto namontované Tieto rukoväte:http: http://www.motosvet.sk/product/rukovaete-oxford-original-vyhrievane-22-mm-7442/ a som s nimi nadmieru spokojní. Sú tam až 4 polohy vyhrievania. Montoval som si ich sám a jediný problém ,čo som mal bolo ich uchytiť na riadidlá,aby som bol s tým spokojný. Som menši pedant,(postihnutý) tak som to asi hoďku prispôsoboval. No vyšlo to. Vladodo: Čo sa týka montáže Oxfordov. Je tam celkom vydarený návod na montáž. Postupuj podľa neho a bude to v poriadku. Neviem odkiaľ si. Ja som od Topoľčian. Ak by si potreboval helfnúť,stačí povedať. Keď môžem-pomôžem. Vyhrievane rukovate 134616 Vyhrievane rukovate 585999
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 6 marec 2013 - 21:42

Ahoj Jarikl, presne tie originaly som kupil, tiez z motosvetu a montoval som ich presne podla toho navodu co tam bol.....ale vzdy ked sa snazim ich spojit z baterkou, vypali mi tu malu poistku. skusal som to zapojit a az potom tam dat poistku, alebo najprv plus a potom minus uz s poistkou, alebo aj naopak..... scratch, no stale nic. Original tam bola 5 poistka, dal som tam postupne az po 20ku a stale nic.
Asi budem musiet navstivit nejakeho sikovneho elektrikara....
Vdaka za ponuku na pomoc, skusim to zatial takto cez rady, ak nic tak sa ti ozvem. Som z Martina Vyhrievane rukovate 585999
Návrat hore Goto down
Jarikl

Jarikl


Počet príspevkov : 51
Mesto : Jacovce

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 6 marec 2013 - 21:56

Vladodo. Neriešil by som to poistkou.Tá,čo je predpísaná je tam ideálna. Silnejšou riskuješ vyhorenie elektriky. Skôr choď odznova po kábloch a pozri si,či si niekde neprehodil póly na kabeláži,alebo nepoškodil kábel a ten môže skratovať. Tam by som videl problém.
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 6 marec 2013 - 22:12

Jarikl, kable som este nemal ako poskodit, lebo skusam spojazdnit rukovate este pred namontovanim. Bol som este raz skontrolovat a vsetko je zapojene presne podla planu. Dokonca ked mam vsetko odpojene a mam na baterke iba prvy zvezok kablov (plus, minus,poistka,control box), aj tak to vypaluje. scratch
nemam sajnu co je toto za zazrak Vyhrievane rukovate 99358
Návrat hore Goto down
Jarikl

Jarikl


Počet príspevkov : 51
Mesto : Jacovce

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeSt 6 marec 2013 - 22:24

Skus to všetko zapojiť.Myslím komplet. Ak to bude stále vyhadzovať,daj to na reklamáciu.
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeŠt 7 marec 2013 - 8:36

Určite skontroluj ako máš zapojené káble !!
javí sa to ako by si vymenil + a -, alebo je to celé nafigu... Vyhrievane rukovate 1371890812
Akú hodnotu poistky máš?
Mne oxfordy fičia v pohode. Vyhrievane rukovate 216381
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeŠt 7 marec 2013 - 8:52

Mode, urcite to znovu pozriem vecer ked budem doma. Poistku mam 5A.
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeŠt 7 marec 2013 - 9:53

ak máš doma merák, premeraj odpor každej rukovate, myslím že by mohla mať každa okolo 5ohm resp. ak chceš brnkni ked budeš pri tom - číslo mám v profile.
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeŠt 7 marec 2013 - 18:26

merak doma nemam, ale skusim niekoho cez vikend zohnat na premeranie. Teraz som to bol znovu pozriet a presiel som to kusok po kusku..... skusal som to znovu zapojit a bezvysledne som spalil dalsich 5poistiek (pokusov) Vyhrievane rukovate 216381. Davam tomu cas na umudrenie este pocas vikendu... inak to pojdem reklamovat. Vyhrievane rukovate 862923.
Pani zatial vdaka za vase rady, ak by este niekoho nieco napadlo..... budem rad. Vyhrievane rukovate 31063
Návrat hore Goto down
Jarikl

Jarikl


Počet príspevkov : 51
Mesto : Jacovce

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeŠt 7 marec 2013 - 19:49

Ahoj Vladodo. Tu už nieje čo radiť. Všetky možnosti sa minuli. Keď je všetko zapojené,ako má byť,tak je zrada vo výrobku. No ešte som o vadných Oxfordoch nepočul. Práve že sú známe svojou spoľahlivosťou. Jedna predsa ešte je malinká. hihi ak máš ešte dosť poistiek.hihi skús postupne vyskúšať otáčať póly. Možno výrobca omylom prehodil póly. Za vyskúšanie hihi dáš len poistky. Vyhrievane rukovate 743779 Vyhrievane rukovate 743779 Vyhrievane rukovate 743779 Vyhrievane rukovate 743779
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeŠt 7 marec 2013 - 20:12

Jarikl toto by veru ešte stálo za pokus...možno sa fakt niekto vo výrobe pomýlil a poly su opačne označené...ked už toto nepomože, tiež by som to išiel asi reklamovat...
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeŠt 7 marec 2013 - 20:38

chlapci skusil som aj vymenit poly a ..... nic Vyhrievane rukovate 1371890812. natocil som to aj na kamerku - mozem to hodit sem, len este neviem ako Vyhrievane rukovate 358932934. Podla mna su urcite vadne, budem ich reklamovať.
Len este jedna otazocka na vas kto ste si ich montovali - normalne ste kable nasrobovali na baterku a hned to islo? ziadne iskrenie? mozno to robim zle.... uz som aj baterku vybral z moto a skusal som to na stole, cisto len na cerstvo nabitej baterke ...Vyhrievane rukovate 216381
Návrat hore Goto down
Jarikl

Jarikl


Počet príspevkov : 51
Mesto : Jacovce

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimeŠt 7 marec 2013 - 21:18

Jasne . Montoval som si ich úplne sám. Vravím samotná montáž nejakých 10 min. Nerátam úpravu úchitu na korman a zdvihnutie nádrže,keďže som tadiaľ viedol káble. No nenapadlo ma to skúšať nasucho. Hneď som to nahodil-zapojil a šlo to krásne.Túto zimu som sa previezol aj medzi sviatkami,lebo mi to samozrejme nedalo a šlapú krásne a nepobadal som,ani rozdiel vo vyhrievaní,ako písal niektorí chlapci. Odporúčam teda reklamáciu. Choď tam osobne. Možno Ti ich hneď zamenia,keďže neboli ešte namontované.
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitimePo 11 marec 2013 - 22:18

chlapci, rukovate odoslane na reklamciu. Dufam ze to zreklamuju a poslu nove a hlavne funkcne. Potom dam vediet ako to dopadlo. Vyhrievane rukovate 6529
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vyhrievane rukovate Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyhrievane rukovate   Vyhrievane rukovate I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vyhrievane rukovate
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vyhrievané gripy-montáž ovládača

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: