V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovGalleryHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
októbra 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar

Share

Podjavorinské bahniatka

Goto down 
AutorSpráva
lubo

Počet príspevkov : 305
Reputácia Reputácia : 7
Mesto : Piešťany

Podjavorinské bahniatka Empty
OdoslaťPredmet: Podjavorinské bahniatka   Podjavorinské bahniatka I_icon_minitimeSt 24 október 2012 - 16:27

Zraz "motorkárov" v RZ Hrubá Strana

V predposledný októbrový víkend sa uskutočnil v rekreačnom zariadení na Hrubej Strane zraz členov Slovakia V Strom Riders Clubu, majiteľov motocyklov Suzuki, modelovej značky V Strom. Klub s celoslovenskou pôsobnosťou má približne 200 členov a sympatizantov. Na tomto podjavorinskom jesennom zraze sa zišlo 29 motorkárov s manželkami na 22 motocykloch. Priaznivci mototuristiky, obdivovatelia krásnych prírodných scenérií, ale predovšetkým veľmi milí a priateľskí ľudia zo všetkých kútov Slovenska mali pripravenú 170 km trasu bzinskými, lubinskými, turanskými a myjavskými kopanicami, cestami aj necestami umocnené výhľadmi za krásneho slnečného počasia. Organizátori sa aj touto formou snažili zviditeľniť podjavorinský región, podporiť rozvoj cestovného ruchu v oblasti a takisto zviditeľniť ubytovacie zariadenie, ktoré v obci máme a bolo by vhodné, keby sa viac využívalo na takéto, ako aj rôzne iné príležitosti. Z úst účastníkov zrazu si organizátori vyyslúžili pochvalu za skvele pripravenú akciu a bolo počuť len pozitívne ohlasy na kvalitu ubytovania a krásnu prírodu v okolí.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo

Počet príspevkov : 3741
Reputácia Reputácia : 45
Mesto : Krupina/Čertovica

OdoslaťPredmet: Re: Podjavorinské bahniatka   Podjavorinské bahniatka I_icon_minitimeSt 24 október 2012 - 17:51

Lubo,

v svojom mene dakujem za tip lokality. I ked som si ho tento rok asi 3x presiel.

Zbytok ma trochu prekvapil. Teraz neviem, ci ma niekto z nasho klubu, ktory ma priblizne 270 clenov
a najma cesko-slovenskych a par aj madarskycg clenov, tiez napisat taku peknu slohovu pracu o nasom klubovom stretnuti na Orave, kde sme predstavili krasy tohto jedneho z najkrajsich Slovenskych regionov
a kde sa zucastnilo priblizne 120 az 130 motoriek z 3 statov alebo o akcii nasich bratov z Ceskeho klubu na akcii
Jesenik kde bolo okolo 100-ky a nehovorim o minulych projektoch kde sa to vsade radovo pohybovalo
nad 100 motoriek... (Zvule, Odry, HU zraz, Bojnice a pod.)

Tak teda dakujeme za oboznamenie a nech sa organizatorom aj nadalej dari organizovat svoje akcie.

wave

Slavo

Návrat hore Goto down
marecek

marecek

Počet príspevkov : 592
Reputácia Reputácia : 19
Mesto : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Podjavorinské bahniatka   Podjavorinské bahniatka I_icon_minitimeSt 24 október 2012 - 22:19

ahojte chlapci..

tiez sa vam chcem pochvalit.. minule z petrzalky kde dolu pod mojim oknom mame garaz viaceri chalani sa nas nazbieralo spolu 24 motoriek.. dali sme dali kavu a presli sme si pekne sever rakuska.. s obedikom a usmevom kamaratov... tiez prijemne najmä ak vezmem do uvahy ze v to rano tuto tlupu motorkarov dalo do kopy len zopar telfonatov nasho spolocneho kamarata "kona" ktory nam aj servisuje motorky v petrzke na rovniankovej ulici a zorganizoval tento vylet pri rannej kave kde som sa samozrejme rad zucastnil.... viem zeto nebolo vela motoriek.. ale fakt vyjazd bol skvelyyyy :o) vdaka KONOVI..

zdravi vas marecek z petrzalky..
Návrat hore Goto down
lubo

Počet príspevkov : 305
Reputácia Reputácia : 7
Mesto : Piešťany

OdoslaťPredmet: Re: Podjavorinské bahniatka   Podjavorinské bahniatka I_icon_minitimeŠt 25 október 2012 - 14:25

Tak ako Mareček píše, malo to byť iba pochválenie, lebo to bol skopírovaný článok z novín ibaže to nebolo vidieť. Iný účel to nemalo plniť. Ale aj tak ďakujem za poníženie reputácie. cheers
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Podjavorinské bahniatka   Podjavorinské bahniatka I_icon_minitime

Návrat hore Goto down

Podjavorinské bahniatka
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Zrazy a klubové stretká-
Prejdi na: