V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Klubové tričká objednávka

Goto down 
+63
Myšiak
flimel
Martin Velcicky
Zolike
Speedo
Tolan
Petzo
attila
cierny strom
sojuz16
marian horvath
brano13
Radoslav Zzmo
braho
junek
Mirec
Karimo
Oto 63
Arto69
Tatúšik
BranoNM
kamy10
Tacamo
vladom
knalim
MartinM
persi
peter PU
vodajs
SATAN
peterPP
kongus
Požgy
Pepe
Stanleyrider
kixo
Jano
RomanDL
rikardo-123
freedom5
SKOKAN
palike
marecek
Radko
Cliford
turista
Vladodo
Milankodl
cole46
Mirco
zolo
Mike
Henrich
hoffman
roman
sanyo1
hltac
bogy
genius
Easyrider
lubo
robob
Slavo
67 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorSpráva
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeUt 3 máj 2016 - 10:25

Potešiteľné.  cheers Pali, je toho celkom dosť, daj účet a pošlem ti cez IB peňáze, nech nás nemusíš úverovať. Nie si predsa banka, či?  :hehe:
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeUt 3 máj 2016 - 15:34

Braho ďakujem za ponuku, ale hádam to rodinný rozpočet vydrží, ten jeden týždeň kým sa to vráti.

Návrat hore Goto down
Tatúšik

Tatúšik


Počet príspevkov : 12
Mesto : Ivachnová

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimePo 9 máj 2016 - 14:30

Tešíme sa tešíme aký budeme len peknučký.....stromčekovaný!!!!
Návrat hore Goto down
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeUt 17 máj 2016 - 7:43

Ahoj Pali,
s tričkami sa neozývajú? Zraz sa blíži, aj po iných akciách behám.. Či nám chystajú prekvapenie pod stromček?  :laught1:   Inak to je asi jediná výhoda nespavosti: už len tri krát sa vyspíš a sú tu Vianoce.   :hehe:
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeUt 17 máj 2016 - 8:12

Srandičky, srandičky. Práve včera som im písal, že čo sa deje zatial mlčia. Určite to bude skôr ako na vianoce laught2 možno aj Mikuláš príde v moto tričku.
Akonáhle mám info dám vedieť. CIA hello
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeŠt 19 máj 2016 - 14:30

Dnes prišla správa od tričkára. Zajtra by mali tričká aj mikiny doraziť. Ak budú tu dám vedieť. V prípade ak dorazia môžem v sobotu doniesť do BA idem na Jarných 500 /chcel by som/ v piatok večer dám sem info či idem. Ráno je odchod o 8-mej z Dúbravky od Rosničky

Sojuz pre teba žltú mikinu nespravili a zelenú mali len KHAKI a to neviem či chceš.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimePi 20 máj 2016 - 18:04

Hlásenie dnes dorazili tričká a mikiny z poslednej várky. Zajtra a asi aj v nedelu som mimo. Od pondelka začnem posielať.
wave
Návrat hore Goto down
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimePi 20 máj 2016 - 21:44

HURAAAA!!!!!!  blob blob blob
Zajtra ideš na tú jarnú päťstovku? Hneď ráno by sme mohli "zrobiť biznis" .. cena ostala 10€ alebo aj na výrobcu doľahla ťarcha zodpovednosti za politickú situáciu v Ghane?  kava
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimePi 20 máj 2016 - 21:55

Ahoj rano idem. Bude sa ti chciet vstavať. Ja o 8 vyrazam z Karlovky. Ak tam prideš tak ich zoberiem. daj info. Idem si tie tvoje pripraviť.
Návrat hore Goto down
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimePi 20 máj 2016 - 22:10

Máš zmeškaný hovor.  laught2
Karlovka bude asi dosť plná, mohol by som ťa odchytiť na trase. Kade pôjdeš?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSo 21 máj 2016 - 6:17

Nejako to neskoro reaguje. Ide sa smer Stupava a Malacky. Mám tie tričká zbalené. Budem na telefóne.Išiel som skoro sleep Telefon som nepočul - Mea culpa worshippy
P.S. v pondelok som okolo 15-tej v BA ak by sa to dnes nepodarilo.
Návrat hore Goto down
Karimo

Karimo


Počet príspevkov : 32
Mesto : Liptovský Mikuláš

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimePo 30 máj 2016 - 16:35

Ahoj Pali,

ďakujem za mikinu, je super. yeahyeahyeah

Karimo
Návrat hore Goto down
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeUt 31 máj 2016 - 7:21

Pridávam sa aj ja. Pali, veľká vďaka za zmanažovanie celej tejto akcie. Vyrovnáme sa na zraze.  pivo
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeUt 31 máj 2016 - 9:21

Chlapci len ma toľko nechváľte, lebo budem namyslený. Braho ako keby sa stalo ja som slabýpivo a na stretko idem len v sobotu na otočku večer domoF.
Návrat hore Goto down
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeUt 31 máj 2016 - 9:34

Hehe, šak ja viem, ale obrázok Kofoly sa mi nepodarilo nahrať.  :laught1:

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 28l421e_th


Naposledy upravil braho dňa Ut 31 máj 2016 - 17:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mirec

Mirec


Počet príspevkov : 6
Mesto : Liptovský Mikuláš

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeUt 31 máj 2016 - 17:08

Ďakujem Pali, dobierka prišla a je fakt super aj tričko a aj mikina.
Ešte raz ďakujem
S pozdravom Mirec
Návrat hore Goto down
junek

junek


Počet príspevkov : 7
Mesto : Ružomberok

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSo 4 jún 2016 - 15:31

Caute stromaci,
ak nahodou niekomu ostalo jedno tricko L kove cierne modre tak by som zobral... sorry bro som tu novy :D
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimePo 6 jún 2016 - 12:00

Ahoj Juro myslím že nikomu neostalo tričko. Ja schovávam dve tričká L-ka, pre jedneho pana z Bratislavy ak sa do stretka neukáže a neohlási sú volné. Je to červené a čierne. Na stretku ich dám do placu. Idem tam len v sobotu na otočku. club
Návrat hore Goto down
Tatúšik

Tatúšik


Počet príspevkov : 12
Mesto : Ivachnová

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeŠt 9 jún 2016 - 19:37

Dakujem Palimu!!!!!!!!!!!!!!! za tričká aj nálepky všetko prišlo v pohode a už reklamujem po Liptove V-Stromákov. Ak je tu nejaký Ružomberčan ...ked sa ozveš poteší.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeŠt 9 jún 2016 - 20:50

Som rad že sa dielo podarilo a všetci majú čo chceli.
Juro  dnes sa mi ozval chalanisko za tie dve tričká. Budeš musieť počkať na ďalšiu várku.
v-strom     vrrrrrrrrrrrrrrrn. Nech sa dobre jazdí, chaloši a chalošky
Návrat hore Goto down
junek

junek


Počet príspevkov : 7
Mesto : Ružomberok

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSo 11 jún 2016 - 9:55

eSCePalo napísal:
Som rad že sa dielo podarilo a všetci majú čo chceli.
Juro  dnes sa mi ozval chalanisko za tie dve tričká. Budeš musieť počkať na ďalšiu várku.
v-strom     vrrrrrrrrrrrrrrrn. Nech sa dobre jazdí, chaloši a chalošky
dobre dakujem tak si teda budem musiet pockat na dalsiu varku... a mozem poprosit o fotku toho tricka ...
Návrat hore Goto down
junek

junek


Počet príspevkov : 7
Mesto : Ružomberok

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSo 11 jún 2016 - 10:00

Tatúšik napísal:
Dakujem Palimu!!!!!!!!!!!!!!! za tričká aj nálepky všetko prišlo v pohode a už reklamujem po Liptove V-Stromákov. Ak je tu nejaký Ružomberčan ...ked sa ozveš poteší.
ahoj Tatúšik
ja som z rk
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeNe 12 jún 2016 - 10:03

Juro fotky trička sem neviem dať. Ak máš v kontaktoch email, tak ti to skúsim poslať tam. Najlepšie by bolo keby si prišiel do Podvišnového a tam bude módna prehliadka a aj so super modelmi
Návrat hore Goto down
sojuz16

sojuz16


Počet príspevkov : 207
Mesto : Čataj

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeUt 28 jún 2016 - 12:21

Ahoj chlapi.
Po dohovore s Frogriderom, kde oslovený pán chce za tričko - namiesto nálepky - výšivka 12euro a s menom 15euro. 
Tak do týždňa budem mať tričko doma, foto trička sem dám.
Ak sa budú páčiť, tak sa môžu objednávať.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeUt 28 jún 2016 - 17:07

To vyzerá super Sojuz.
Návrat hore Goto down
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSt 29 jún 2016 - 18:13

Tak to som aj ja zvedavý Sojuz, ako to bude vyzerať, a ak dobre, určite budem chcieť pár kúskov  cheers.
Návrat hore Goto down
sojuz16

sojuz16


Počet príspevkov : 207
Mesto : Čataj

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSt 29 jún 2016 - 18:50

Uvidíme ani ja som ich ešte nevidel
.
Návrat hore Goto down
Jano

Jano


Počet príspevkov : 45
Mesto : Kostolište

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSo 2 júl 2016 - 18:46

Ahojte,

no s vyšitým logom a menom budem chcieť určite aj ja... ;-)
Návrat hore Goto down
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSt 6 júl 2016 - 20:24

Ahoj sojuz,
nechcem vyzerať ako netrpezlivec, ale máš už to tričko??  :-) :-) :-)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitimeSt 31 august 2016 - 22:14

Ahojte ma napadlo spravit objednávku na tričká a mikiny, aby sa dali k jesennému stretku porozdávať. Kto chcete dajte vedieť. Viem, že sú chalani aj na FB, a keď že ja som spoločenská mrtvola, šírte dalej túto info. Hádam sa to do stretka podarí
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Klubové tričká objednávka - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 12 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Klubové tričká objednávka
Návrat hore 
Strana 12 z 15Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Klubové tričká objednávka II.
» Klubové tričká
» Klubové mikiny
» Klubove predmety - pokec (co doplnit, objednat)
» Klubové reflexné vesty

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: Klubové reklamné predmety-
Prejdi na: