V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 20 marec 2024 - 14:56 pre Easyrider

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Nano ochrana proti vode

Goto down 
+3
marecek
Easyrider
Slavo
7 posters
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimePi 8 február 2013 - 18:04

Kamaráti, dávam Vám do pozornosti veľmi zaujímavú vec, ktorá by mohla vyriešiť
naše problémy pri jazde v daždi... A to je Nano ochrana textilu a kože a rôznych ostatných
materiálov.

Popis:
(Pozn. text nanosol.sk)
Textil a koža
Poznáte problémy so škvrnami od rozliatého červeného vína, kávy, malinovky...
Odteraz na to zabudnite !!!
Neposedné deti rozlejú na sedačku mlieko, malinovku, čaj, kakao ... teraz sa len usmejete.
Užívajte si ľahší život bez fľakov a problémov s ich odstraňovaním.
Pohyb na daždi a chlade v neustále suchom, čistom, príjemnom oblečení.



Tu je popis produktov:
http://nanosol.sk/index1.html

Videá:

Test:


Ukážka:


Žiadne rosenie okna:



V prípade záujmu, na stránke nájdete presné informácie
alebo Tel: 0903 804 680 alebo E-mail : obchod@nanosol.sk


Ja si to budem objednávať, neskôr dám info ako som spokojný...

wave

Slavo
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimePi 8 február 2013 - 18:09

Tieto produkty, kto si objednáte, tak Tibor môže doniesť aj na náš zraz lebo sa chystá prísť.
Možno Tibora ukecám, nech o tom povie viacej na zraze chlast


Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimePi 8 február 2013 - 18:19

Tá cena nie je zlá, stojí za to vyskúšať to.
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimePi 8 február 2013 - 21:45

mne saaam konatel tibor lazar osobne prinesie tieto vyrobky domov 18.2.2013.. tak vam poviem ako to funguje

chlast ak to teda budeme skusat triezvi.. slaaavo nepridas sa?!?!?!


marek prsty_hore
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimePi 8 február 2013 - 22:03

len mi to nedajte vypit lebo umrem na dehydrataciu laught2

jasne pridem, nieco vymyslíme
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimePi 8 február 2013 - 22:09

Slavo donesiem ukazem predvediem .
Ja to teraz vyuzivam v aute na sedacke , ked cestujem a pijem sem tam sa oblejem aj sedacku ja viem som prasa laught2 sedacka mi nepremokne zajtra spravim video aj z auta.
A antifog v prlbe je bomba vec
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSo 9 február 2013 - 13:08

Praktickou zkušenost s tím nemám, ale zeptám se. Jak dlouho to vydrží nanesené a funkční? Pokud pojedeš osm hodin v dešti a voda na to bude tlačit v rychlosti sto a více km/h, pak je to značný rozdíl proti "laboratorním" testům.
Druhá věc, propouští to vzduch? Je hezké, že si s tím nastříkám komplet oblečení, ale když pak umřu vedrem, protože mi oblečení nedýchá?
No a nakonec. Kupte si pořádnou helmu s pinlockem, dobrým odvětráváním a nemusíte řešit zamlžení plexi ;-)
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSo 9 február 2013 - 15:04

Roman ja mam Schuberth C3pro predtym C3 ani v jednej sa nezahmlieva. ale su to ludia ktory su radi ze sa vozia na motorke a uzivaju si to aj ked nemaju drahu prilbu a tam je to potreba , tak isto ako v aute .
Nastriekanim pripravku na textil neovlivnujes priedusnost materialu cize v obleceni budes mat klimu ako predtym, teda aspon u mojich vyrobkoch su aj take ktore vydrzia dlhsie ale uplne ti zablokuju textil a budes ako v igelite.
Toto neni pre mna a mojich klientov akceptovatelne , material nesmie zmenit vlastnosti okrem hydrofóbie .
Textil a koza podla zatazenia ale ked pojdes na motorke prehanky bez problemov netreba nepremok a husty dazd ja mam vyskusane 4 hodiny a potom zacne textil nasiakavat po troske a to mam Goratex bundu aj nohavice, topanky ked jazdis aj cez vodu potok a tak budu urcite suche.
Nemam na sebe vyskusne ako dlho to vydrzi v dazdi na nie Goretex bunde , ale prehanky na 100% pomoze , a v dazdi minimalne 30 min. Cize pokial najdes mos alebo zastavku kde nahodis nepremok vydrzi a obliekas nepremok na suchu bundu a nebude sa ti to parit pod nepremokom.

Co mam bundu na turistiku bola sucha pocas tury v dazdi 6 hodin aj s nohavicami a topankami. Co viac potrebujem. Tlak vody na motorke pri 100km je omnoho vacsi ale zas piseme tu na Vstrom fore a stromcek na perfektny stit cize cas premocenia bude podstatne vacsi ako 30min na nahaci bez stitu kde to pere rovno na oblecenie
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSo 9 február 2013 - 15:49

S tou helmou to byl spíš vtip Nano ochrana proti vode 358932934, ikdyž jen tak na půl Nano ochrana proti vode 364988687
Já mám na příklad Scorpion Exo-1000, která se prostě nemlží a ta helma stojí 300 EUR. Ve výprodeji mají teď některé kusy i za 230EUR.

Mě právě zajímalo co to udělá s oblečením, které má Gore-tex membránu.
Pokud to na funkci membrány nemá vliv, tak věřím, že spousta lidí, najde pro to využití.

Jenom dodám, že jezdím v oblečení bez membrán. Je mi pořád teplo a déšť řeším nepromokem nebo membránou, která se dává do oblečení.

Jenom boty mám Gore-texové, protože to návlek na boty mi vadí neskutečně.

Není nad osobní zkušenost, kterou popisuješ Nano ochrana proti vode 134616
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSo 9 február 2013 - 17:15

Ja mam gore-tex bundu a nohavice od HELD a poviem ti ze nemam problem ani v lete v tych blbych teplotach skor by som povedal ze mi je lepsie ako bez bundy.
Na textile ci to je s alebo bez membrany to funguje tak ze to je prievzdusne , Inak Textil s membranou staci oprat v prasku a mas po membrane na to su urcene specialne prasky a to vela ludi ani netusi . Operu to a potom sa cuduju ze je bunda zrazu nanic . ale to je o inom
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSo 9 február 2013 - 18:13

Je to jak píšeš s membránama.
Když jsme byli v Íránu, neskutečně se tam prášilo. A na cestě zpátky už Fugasovi bunda prostě nefungovala. Ten prach membránu zacpal a ta přestala fungovat jak má. Bylo mu v tom docela teplo. Já jsem hodně horkokrevnej (asi) a ze všech vyzkoušených modelů mi vyhovuje ten, který jsem popisoval.
Jezdím vždy s páteřákem a komplet oblečený a i ty vedra v Íránu šla vydržet v dobře. Každý reguluje trošku jinak.
Ale to jsme odbočili od původního tématu. Dokážu si představit využití například i na samonafukovací karimatky. Občas jí ven před stan vytáhnu na plachtu a má tendence natahovat vlhkost nebo na ní něco vyleješ. Tohle může být dobrá ochrana.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeUt 12 február 2013 - 2:28

Tu som tak na rychlo nastriekal na bundu a dal do sprchy
https://www.facebook.com/nanosol.sk
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 11:03

bubak99 napísal:
Ja mam gore-tex bundu a nohavice od HELD a poviem ti ze nemam problem ani v lete v tych blbych teplotach skor by som povedal ze mi je lepsie ako bez bundy.
Na textile ci to je s alebo bez membrany to funguje tak ze to je prievzdusne , Inak Textil s membranou staci oprat v prasku a mas po membrane na to su urcene specialne prasky a to vela ludi ani netusi . Operu to a potom sa cuduju ze je bunda zrazu nanic . ale to je o inom


S tym pranim textilii s membranou v prasku by som uplne nesuhlasil. Napr. taka membrana Sympatex nema ziadne pory, a tak sa jej ochr.vlastnosti neporusia ani spinou ani cistiacimi prostriedkami. Zavisi vzdy od konkr.typu membrany, jej struktury a materialu z ktoreho je vyrobena. Riesim nove motooblecenie a rozhodol sa prave pre membranu Sympatex, ktorej vlastnosti u mna vyhrali....
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 12:54

Pettzo Nemas az tak pravdu ked operes akukolvek membranu v klasickom pracom prasku tak ti tu membranu znehodnoti. ci to je BlocVent, Gore-Tex, Climatic, eVent, Entrant, HyVent, Gelanots, Polartec, Soft-Shell, .... a pod.
Sympatex ma na kazdy stvorcovy centimeter 57 miliard potnych molekul z vnutornej stranyi ked nema pory z vonkajsej strany nieje mozne znehodnotit , ale zato z vnutornej strany sa to da aj ked tazko .
Pracie prasky obsahuju pomlete kosti zvierat ktore odieraju kazdy material a tzv. cinidla bielosti su na baze molekul ktore znehodnotia aj sympatex i ked nie hned prvym pranim ako ostatne memebrany.

Ale inak Sympatex je momentalne najlepsia volba materialu na moto oblecenie co sa tika nepremokavosti a priedusnosti.
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 13:02

No ja som ani nenapisal, ze ktorukolvek membranu mozno bezproblemov prat v normal.pracich prostriedkoch, ja som napisal, ze su membrany ako napr. Sympatex, ktore su aj vyrobcom odporucane prat klasicky, resp. neuvadzaju povinnost prat tieto textilie v specialnych pripravkoch.

No a som rad, ze ako clovek od fachu "uznavas" Sympatex, ktory som si vybral....Je to oblecenie Buse STX PRO, dufam ze som vybral spravne....
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 13:32

ja mam sympatex a som max, spokojny...a periem to normalne v pracke a v pohode...sympatex ma este jednu vyhodu oproti Goretexu a to, ze je velmi elasticky a teda ovela odolnejsi pri mech. namahani, pri pade atd...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 15:45

sympatex nosí len sympoš laught2

len podpichujem pc_odbornik
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 15:47

Slavo napísal:
sympatex nosí len sympoš laught2

len podpichujem pc_odbornik

och díííky, a za Tolana :-D
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 15:49

ty mas Peťo oblečko BUSE? Hmmm... minule som ho obzeral kvalitka... Ked sa mi to moje Revitti rozpadne,
zas pojdem do niecoho kvalitneho, mozno to Buse...

Jaj jaj odklanam sa od temy... pardon, to robia tie biele hovná vonku čo to padá z neba a nová mašina v
garáži
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 16:05

Slavo napísal:
ty mas Peťo oblečko BUSE? Hmmm... minule som ho obzeral kvalitka... Ked sa mi to moje Revitti rozpadne,
zas pojdem do niecoho kvalitneho, mozno to Buse...

Jaj jaj odklanam sa od temy... pardon, to robia tie biele hovná vonku čo to padá z neba a nová mašina v
garáži

Ano Slavo, siel som do Buse: http://www.motosvet.sk/product/bunda-buese-stx-pro-cierna-1936/
Nakolko som mal iba taku "zakladnu vybavu" ktora mi uz na cestovanie nestacila, nasporil som a zainvestoval som....

Este rozmyslam na gora-tex cizmamy....
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 16:10

ano, poznam ju. Je krasna a fakt kvalitna bunda a este aj odtien by ladil k mojej motorke.

ja som tuto obzeral:
http://www.motosvet.sk/product/bunda-buese-stx-pro-svetla-1937/

presne taku ma aj RadovanBagacka z B.Bystrice clen, a velmi si ju chvali.
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 16:35

Slavo napísal:
ano, poznam ju. Je krasna a fakt kvalitna bunda a este aj odtien by ladil k mojej motorke.

ja som tuto obzeral:
http://www.motosvet.sk/product/bunda-buese-stx-pro-svetla-1937/

presne taku ma aj RadovanBagacka z B.Bystrice clen, a velmi si ju chvali.

to je vlastne ta ista ako mam ja, len tato je vo svetlej farbe.....Rozhodol som sa nakoniec pre tmavu, na bledej som sa bal ze sa bude dost spinit, resp. ze to bude vidiet a tmava bola o 70e lacnejsia ;-)
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 22:59

Já se teda zeptám těch co mají oblečení nebo boty se sympatex membránou. Opravdu Vám to oblečení nepromokne? Já totiž neznám nikoho, kdo by měl oblečení nebo boty se Sympatex membránou, komu by to nepromoklo. A v tu chvíli pro mě ta membrána nemá význam.
Měl jsem právě boty s touto membránou a vydržely tak hodinu v dešti. Pokud jsem je nakrémoval kvalitním krémem, tak třeba tři, ale prostě nepromokavé to nebylo.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeSt 13 február 2013 - 23:12

Nepremokave neni nic ani nepremoky :) aj tie pustia , Ale kvalitna buda s dobrou membranou pripadne nastrekom poti vode vydrzi 4-5 hodin min. a ked vidim ze je to na hrane navliekam nepremok a som suchy dalsich min 3hod suma sumarum cca 8 hodin jazdy v dazdy je az az aj na stranek laught2
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimeŠt 14 február 2013 - 8:39

ja napr. vobec nepouzivam nepremok....je mi to nepohodlne a sparim sa v tom a treba zastavovat a je to zdlhave a otravne....

mam sympatex ale nie laminovany ale samostatnu vrstvu vnutri bundy a da sa zozipsovat s nohavicami.

bubak to napisal ako to je, vsetko casom pusti ale naozaj nejakych 4-5 hodin to vydrzi.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitimePi 8 marec 2013 - 11:42

Tak chalani sup sup sem so skusenostami
ako vam to funguje antifog
co poviete na ten pripravok do topanok
na textil ...
rad si vypocujem chvalu ale aj kritiku , ak nieco nefunguje ako ma dava sa do vyroby poziadavka na zlepsenie , teda pravda vramci moznosti terajsich poznatkov vedy winkle
Vsetky reakcie pomahaju k vyvoju, nerad stojim na mieste.
Tak sup sup piste
Slavo , Marek , Heno , Milanko ... worshippy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nano ochrana proti vode Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nano ochrana proti vode   Nano ochrana proti vode I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nano ochrana proti vode
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ochrana rúk a nôh pred daždom
» kryt na kolená proti vetru

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky Outdoorové-
Prejdi na: