V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSt 20 marec 2024 - 14:56 pre Easyrider

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeUt 27 august 2013 - 16:43

Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeUt 27 august 2013 - 18:52

Ahoj, to máš cestou do práce ?
Návrat hore Goto down
kixo

kixo


Počet príspevkov : 62
Mesto : Hlohovec

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeUt 27 august 2013 - 20:58

Ahoj Slavo , ked som bol v anglicku mal som poriadny gulaš z tej lavej  strany hlavne na kruhačochlaught2
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimePi 30 august 2013 - 20:38

Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSo 31 august 2013 - 7:54

Krásne video. Super, že si to užívaš a nesedíš iba v izbe s hlavou v smútku. Podľa toho čo som videl, je to krásne mesto.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSo 31 august 2013 - 8:44

Dakujem Ferino yeah 
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSo 7 september 2013 - 9:39

musel som si to kvoli hudbe pustit este raz :) si zmenil hudobny zaner na videa..v mojich ociach k lepsiemu.. . myslis ze to je krajinou v ktorej zijes? :) a co baby? pacia sa? donesies nam nieco ukazat?? 

marek.. hello
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSo 7 september 2013 - 18:47

k tym babam:
anglanky som si predstavoval ako pehave rysave tlste zeny a opak je pravdou.
Je tu velmi vela peknych zien, dokonca aj cernosky maju nieco do seba, ale kazda
druha je pokerovana... A anglicania, tak to snad neni anglican pokial nema komplet ruky
pripadne aj nohy ako tapety pokerovane..
Ale tak kerky nieje telesna vada, ze... Zatial na zoznamovacky velmi nemam cas, skoda
veru...

K hudbe:
urcite ano, prostredie robi vela... Dnes som napr. na namesti pocuval cernošskú hudbu
sice je to iny styl ale to nevadi... Zatvoril som oci a mal som pocit ze sedim na plazi niekde v karibiku...  Chcem si od nich kupit DVD, dnes som uz nechcel rozhadzovat prachy...

Idem spracovat treti diel videa, snad to vecer sem hodim..
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeUt 10 september 2013 - 12:01

Cesta do práce - nočná verzia..


Cesta z práce - denná verzia
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeUt 10 september 2013 - 15:48

Kua, aj ja by som si prial takúto premávku cestou do BA a domov.
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeUt 10 september 2013 - 16:18

no a jak si si zvykol na jazdenie v lavych pruhoch? este nad tym premyslas? ci uz si si zvykol ako na rutinu kazdodenneho jazdenia.. ja mam obavy ze by som si tam zaplatil vodicak :-) 
inak premavka ano. ako si uz aj feri vsimol ozaj dobra... aj cesty vyzeraju byt v dobrom stave.. sak potom kukni okolie.. to bude asi celkom interesante... 

marek.. wave
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeUt 10 september 2013 - 20:42

prekvapivo som si dost rychlo zvykol na jazdu v lavom pruhu. maju dobre znacene cesty pre
nas "europanov" ze kde mas ist resp. kde nesmies ist "NO ENTRANCE" je vsade na vozovke
velkym napisane...

Na prechodoch pre chodcov je velkym nastriekane vsade TURN LEFT a opacne zas TURN RIGHT a pod... Aby aj chodci vedeli z kade auta prichadzaju a kam sa pozerat aby ich niekto nezrazil...

Najhorsie su kruhace. Teda myslim "mega" kruhace, take tie velke kde sa stretava viacero
ciest. Z kruhaca su aj 3  - 4 vyjazdy a musis byt v spravnom pruhu a vediet kedy spravne
odbocit na spravny vyjazd. Par krat som sa veru uz vracal spat na kruhac ked som spatne
odbocil...
Tiez tu platia trochu inak pravidla na kruhacoch ako u nas. preto ked vidim problemovy kruhac,
radsej idem pomaly a davam bacha. Velke kruhace maju niekolko semaforov ale take tie stredne
velke maju na ceste nastriekane kto komu dava prednost a ako som pisal vyssie, je niekolko
vyjazdov z kruhacov z toho dovodu oni tu mavaju kruhace niekolko-pruhové a to uz neni sranda ale chvalabohu zatial som sa tu stretol s ochotnymi vodicmi a ked som bol v zlom pruhu, len som
mavol a ochotne ma pustili pred seba. Nik ma nevytrubil a pod. Len je to nebezpecne.
Ale uz si ako tak zvykam a viem odhadnut ako a kde byt zaradeny na tych velkych kruhacoch lebo o to tam ide...

Tiez anglani velmi radi setria pismenami. Minule som siel na vylet do Southhamptonu a par km pred mestom sa cesta delila a mal som spravne odbocit a Southhampton bol znaceny na tabuliach ako "South'n" alebo "South'on" uz si presne nepamatam... Tak to bola tiez celkom
sranda sa spravne rozhodnut na dialnici pri 140km/h ci odbocit na ten vyjazd alebo nie. Ale trklo ma to chvalabohu hned, tak som spravne odbocil...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitimeSo 12 október 2013 - 18:59

Prechádzal som sa a na moje prekvapenie čo som našiel na susednej ulici? MC HELLS ANGELS pobočka pre Wessex...

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Yv94

Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Yv8i
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...   Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami... I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Great Britain in my eyes... / Anglícko mojimi očami...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Vídea-
Prejdi na: