V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Výjazd

Goto down 
+3
peterPP
Stanleyrider
Oto 63
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 2 máj 2017 - 7:37

"ten s tým BMW" teda Jaro sa náhodou ukázal ako slušný parťák a pohoďák, takže vydarený deň!  
gitara
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 3 máj 2017 - 8:43

http://www.cenduro.cz/forum/viewthread.php?thread_id=2508&rowstart=0

Neskoro som to našiel. Možno niekto pôjde.
Vyzerá to zaujímavo
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 14 jún 2017 - 19:49

17.06. idem na pstruha Kulháňskeho, ale až  o 15tej z domu. Ak by niekto moc nudil, alebo by sa sám na Kulháni nudil okolo 16:30 by som mal byť tam, ale je to všetko vo hviezdach.
Návrat hore Goto down
Arto69

Arto69


Počet príspevkov : 39
Mesto : Špačince

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 15 jún 2017 - 7:50

Pali aj by som šiel, ale máme v Špačinciach akciu, pri ktorej asistujem svojej polovičke. Tak možno na budúce.  music wav pivo gitara wave wave wave
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 15 jún 2017 - 8:00

Arto, chvalyhodné, že pomáhaš. Daj súradnice a pri spiatočnej ceste Ti hodím cez plot jedného pstužíka, teda ak také niečo konzumuješ.
:vstromak: :vstromak: :vstromak: :vstromak: :vstromak: :vstromak: wave  len sa pri tom pomáhaní neunav  chlast
Návrat hore Goto down
Arto69

Arto69


Počet príspevkov : 39
Mesto : Špačince

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 20 jún 2017 - 12:35

Pali Otvoril som si stránku až teraz. Škoda, bo by som ti poslal súradnice na toho pstružika. Ozaj nezmokol si_ a rybička chutila ???  wave wave wave
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 20 jún 2017 - 14:29

Rybka sa podarila na parádu. Len taký lahký dáždik v Pieštanoch na pumpe kým sme natankovali. Čertova pec sa išla  posratučko bo šmýkalo ale fajne bolo.
Návrat hore Goto down
Arto69

Arto69


Počet príspevkov : 39
Mesto : Špačince

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 22 jún 2017 - 14:07

yeah prsty_hore yeah
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 25 jún 2017 - 19:05

9.7. by som chcel ísť na kávu, sem https://goo.gl/maps/Wbm2yxAxiuo
 Kávu pijem okolo 11:00-11:30. Neviem kade tam pôjdem, môžem aj niekoho po ceste zobrať a zablúdime spolu.
Kto príde?
Návrat hore Goto down
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 2 júl 2017 - 16:00

Ach jaj, v tých končinách budeme o dva dni skôr, 7.7., v nedeľu plánujeme byť už doma. Škoda, také zablúdenie celkom láka.. kava
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 2 júl 2017 - 20:37

No šak daj súradnice , zululululululu a možno sa vrátime spolu a môžme aj poblúdiť. laught2
Návrat by som chcel cez Makov na Českú stranu a potom tie najužšie cesty domov.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 4 júl 2017 - 6:58

Musím spraviť úpravu na kávičku idem 8.7. tj. sobota, len ak by naozaj niekto plánoval
Návrat hore Goto down
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 4 júl 2017 - 12:47

to už znie rozumnejšie, my sa chceme pozrieť na tú drevenú piramídu, predpokladaný čas 10 -11 doobeda..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 4 júl 2017 - 13:49

pre pokoj v rodine som to musel zmeniť. Svokra má v nedelu oslavu tak musím, byť za dobrého.

mam na teba  halofón tak skúsim, potom
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 16 júl 2017 - 19:29

kurnik tu si tuším píšem len ja sebe samému. Dneska som bol na sólo jazde po Myjavských cestičkách až k veternému mlynu  https://goo.gl/maps/MRk38QNLKwr
Je tu niekto, alebo šecia ste už len na FB  wave
Návrat hore Goto down
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 18 júl 2017 - 14:16

Tiez mam pocit ze tu nikoho nieto.. Ale pacia sa mi Tvoje vyjazdy. Ja som z TT, obcas by som sa aj pridal, ak by som vedel vopred datum a cas, aby som si to vedel zariadit. Blizsie, ak chces, do spravy, aj tel. atd..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 18 júl 2017 - 22:19

A jéjda niekto sem predsa chodí a reaguje.
Ja mám tel. v kontakte tu na stránke. Nie je problém sa pridať 
Teraz sa chystám na akciu Motoblúdenie, malo by to byť začiatkom augusta musí mi to niekto pozrieť na FB, lebo ja som spoločenská mrtvola. Tam idem aj s dcérou nech je sranda.
Návrat hore Goto down
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 18 júl 2017 - 22:30

V tom termine mam na plane ist na moto na festival Atmosfera v Hont. Nemciach, este s jednym chalanom z TT. Ale este to nie je na 100%. Ak by nie, mozno by som sa pridal k Tebe. Ak by ano, aka stara je Tvoja dcera, ze by som zobral niektoreho syna nech tam ma partiu? :)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 18 júl 2017 - 22:45

A ty už vieš kedy je to motobludenie?
Posuň mi info. 
Otázka kolko má rokou mladá, ma vždy zaskočí, okolo 16 +- nejaké mesiace  scratch scratch scratch
Návrat hore Goto down
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 18 júl 2017 - 22:57

Hodil som do googla a ten povedal ze 3.8. 
Veru, kto si ma tie roky pamatat, ked sa to kazdy rok meni.. :)) Mam aj 17 rocneho syna, ale ten za mna na motorku nesadol este ani raz. A 19 rocny by mozno isiel, ale to by som zas ja nechcel na taku dialku, je to moc velky chlap :) A ten 12 rocny by bol zase moc maly pre nu..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 19 júl 2017 - 7:13

Máš zlého googla mne moj napísal toto.http://www.akcuj.sk/udalost/14454/ii-rocnik-pezinsky-motosabat-motobludenie-2017
3.8. je štvrtok to asi nie je OK

Musím to ešte preveriť a zistiť podrobnosti.
Návrat hore Goto down
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 19 júl 2017 - 7:36

Mas pravdu, pozeral som to len na telefone a pozrel som to blbo, bolo to 3.6. v Selciach, co bola asi nejaka ina akcia..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 20 júl 2017 - 16:13

ak by sa chcel niekto previesť.
V sobotu o 8:30 odchádzam do Hronského Benadiku. Pri Hrone tam čundruje partia motorkárov z vlákna 40+ na motoride alebo teraz sú na samostatnom fóre MOTOGTX
Veziem tam jednému niečo potom kafčo a hajde domoF
Návrat hore Goto down
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 20 júl 2017 - 21:50

Sice mi ten cas moc nevyhovuje, ale uvazujem ze sa pridam. Ale mam takuto ponuku - v Benadiku trochu poznam tamojsieho farara, nespojili by sme to s prehliadkou klastora? Je to uzasne miesto, ak to nepoznas, odporucam. Je tam aj relikvia Kristovej krvi, velmi zaujimave.. Skusim sa ho spytat, ak by mal cas, ze by nam to poukazoval aj porozpraval nieco k tomu.. Co povies? Mozno by sa pridal aj niekto dalsi..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimePi 21 júl 2017 - 7:55

O farárovi som počul. Celá ta Geriatrická partia sa sním pozná a myslím, že aj oni majú s ním nejaké plány. Ja nemám problém si pozrieť. Môžme aj čas upraviť, ja som dal čas len tak.Môžme aj o 6:00 h.laught2   Skús sa ho spýtať či tam majú plánovanú prehliadku  motorkári čo sú v Psiaroch. Tento čunder robia na počesť zomrelého Ayca, patril k ním.
Návrat hore Goto down
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimePi 21 júl 2017 - 10:07

Volal som s tym fararaom a naozaj to uz maju tam s niekym dohodnute. Vies zistit, na kedy to dohodli? Inak na tej ich stranke motogtx to nevyzera ako geriatria, podla poctu smajlikov co tam hadzu skor ako nejaka pubertalna stranka :))
Kade planujes ist? Ja som este stale neni 100%-ny, ale rad by som isiel, no nie po R1.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimePi 21 júl 2017 - 14:18

na tých čo mám telefón, tak tam nejdu. 
Kade? asi Hlohovec, Krvave šenky, Nitra....... a už som tam. A možno úplne inakade mne je jedno ja sa idem voziť
R1 používam na rýchly presun. Fčuleky idem na kochačku a domov asi cez Skýcov
Odchod, ak nejdeš, tak ostáva 8:30

K tým smajlom, na starobu sa človek vracia do detských čias a oni sú práve v puberte  :hehe:
Návrat hore Goto down
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimePi 21 júl 2017 - 14:41

Takze vyzera to, ze pojdem s Tebou. Ak ides na Hlohovec, tak aj cez Trnavu alebo okolo? Kde by som sa mohol pridat? Povedzme o 8.00 z TT? Mne vyhovuje co najskorsi odjazd, ale prisposobim sa. Tel. mam v profile ak treba..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimePi 21 júl 2017 - 14:58

možme aj tedeto ak trafím https://goo.gl/maps/BmF7t4psHZx

stretko o 8:00  https://goo.gl/maps/EXgq7NF3Ks62 je to nová pumpa na obchvate
Návrat hore Goto down
Viator

Viator


Počet príspevkov : 39
Mesto : Trnava

Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitimePi 21 júl 2017 - 15:00

OK dohodnute..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výjazd - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výjazd   Výjazd - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Výjazd
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trochu prevetrat kosti...
» jednodnový vyjazd do alp
» Vyjazd 8.4.2010
» 2015-01-18 vyjazd len tak
» výjazd 6.6. Myj.Kopanice

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Navrhni výjazd TU!-
Prejdi na: