V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Comeback I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Comeback I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Comeback I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Comeback I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Comeback I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Comeback I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Comeback I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Comeback I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Comeback I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď
 

 Comeback

Goto down 
+2
peterPP
matax
6 posters
AutorSpráva
matax

matax


Počet príspevkov : 64
Mesto : Nové Mesto nad Váhom

Comeback Empty
OdoslaťPredmet: Comeback   Comeback I_icon_minitimeSo 30 november 2019 - 17:49

Servus chlapci, ako si tu žijete? Po veľmi dlhej prestávke som v tomto roku znova nasadol na motorku. Kedysi som sedlal Strom 650 ale potom prišlo budovanie rodiny, stavanie chalupy a už si ani nepamätám, kedy som motorku predal. Dcéra má 6rokov, tak to bolo asi niekedy v roku 2012-13. No a dnes mi parkuje v šope CBF600SA 2008. Kupoval som ju niekedy v septembri tohto roku. Jazdené V Stromy boli troška nad môj rozpočet a v podstate ani neviem, koľko budem mať budúci rok času na jazdenie. Ale budem rád, ak sa mi podarí zúčastniť sa aspoň jedného VStrom zrazu a zvítať sa s niektorými známymi tvárami. Tento rok sme s manželkou dali jeden celodenný výlet do Kalamenov (pri Ružomberku) zo Starej Turej. Poviem vám, bolo to za deň okolo 460km a teda pre mňa to bolo ako prvý krát v sezóne na lyžiach. Neskutočne ma všetko bolelo, manželka nie je zvyknutá jazdiť, tak som išiel dosť kŕčovito. Dúfam, že sa znova vyjazdím.
Návrat hore Goto down
peterPP

peterPP


Počet príspevkov : 71
Mesto : Poprad

Comeback Empty
OdoslaťPredmet: Comebeck   Comeback I_icon_minitimePi 6 december 2019 - 20:09

Ahoj. Najbližši zraz organizuje Palo-ESCE palo.Bude to v mesiaci máj.Sleduj aj FC-buk.,VSTROM.CZ. :).
S pozdravom peterPP.
Návrat hore Goto down
Myšiak

Myšiak


Počet príspevkov : 23
Mesto : Liptovsky Mikulaš

Comeback Empty
OdoslaťPredmet: Re: Comeback   Comeback I_icon_minitimePo 23 december 2019 - 13:12

Nazdar Matax,tak nech sa ti darí a Peťko v máji má byť zraz? No bol by som rád keby som ešte zažil nejaký zraz V-Strom klub.sk lebo to Slavove dieťa zomiera tak ho treba oživiť, Slavo asi zakladá rodinu a nemá moc času tak nech to vezme do opatery Zolo Bartoš a Sojuz. V máji má zraz Adventure Moto SK,ale v inom termíne sa rád zúčastním ak mi práca dovolí. Zajtra prajem všetkým členom pekné vianoce. KolamiDole!
Návrat hore Goto down
peterPP

peterPP


Počet príspevkov : 71
Mesto : Poprad

Comeback Empty
OdoslaťPredmet: Comebeck   Comeback I_icon_minitimeSo 4 január 2020 - 13:21

Ahoj,
Pali Blah. je organizátorom.V termíne 15-17.05.2020,Miesto sa upresní.  wave.
Návrat hore Goto down
hruso25

hruso25


Počet príspevkov : 4
Mesto : Levoča

Comeback Empty
OdoslaťPredmet: Re: Comeback   Comeback I_icon_minitimeNe 5 január 2020 - 22:09

Nechcem zakladať nový link, tak to dávam tu.
Chcem sa predstaviť, som novopečený majiteľ Stromčeka 650. Je to moja prvá mašina Made in Japan.  winkle Osem rokov sedlám Apríliu 650Pegaso a nadišiel čas na niečo pohodlnejšie, tak dúfam že stredný bonzai bude pre mňa a moju ľadvinku to pravé orechové.  :-) Okrem toho vlastním Babettu 210ku a Simson s51.  Sú to moje srdcovky.
Návrat hore Goto down
matax

matax


Počet príspevkov : 64
Mesto : Nové Mesto nad Váhom

Comeback Empty
OdoslaťPredmet: Re: Comeback   Comeback I_icon_minitimeNe 5 január 2020 - 23:08

Ahoj hruso...ja si myslim ze v kategorii 650 asi stale najlepsia volba...sedlal som resp. najazdil som na tejto masino dost aby som sa mohol vyjadrit. Teraz sedlam hondu cbf 600 sa a poviem na rovinu v strom 650 je pre mna stale top v kategorii. Osobne si asi myslim, ze motorka asi ma byt 2 valec. Charakterovo to na dve kolesa najviac pasuje. Historia je toho dokazom. Ale ja uz menit nebudem ja uz toho casu na jazdenie tolko nemam a radsej investujem do rodiny a cestovania. Ja uz som z tych co nuluju denne pocitadlo km na zaciatku sezony a nie pred kazdym tankovanim :-)
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Comeback Empty
OdoslaťPredmet: Re: Comeback   Comeback I_icon_minitimeSt 20 marec 2024 - 14:56

Ahoj
Moje meno je Fero Varga a po dlhých rokoch odlúčenia aj ja hlásim comeback. 
Do začínajúceho sa klubu som sa pridal v júli 2009 a pre majiteľa DL650A K7 to bolo najlepšie rozhodnutie. Spoznal som tu veľa skvelých ľudí  a zažil množstvo krásnych chvíľ na spoločných výjazdoch až do 2019, kedy z osobných dôvodov som musel predať svoju motorku (Milanka som poznal osobne, zažili sme spolu veľa výjazdov ako aj nádhernú mototuristiku v Rumunsku). 
Dlho som však nevydržal bez dvoch kolies a v 2022 som si kúpil Honda ADV350. Ten skúter bol tak skvelý, že opäť vo mne rozhorela vášeň pre cestovanie a mototuristiku, preto v máji 2023 som si kúpil opäť V-Strom, DL650XT, ročník 2021 a moja prvá cesta (okrem cesty domov z Kysúc) viedla ku Grossglockner. Zvyšok sezóny som motorku pripravoval na dlhšiu turistiku, dokúpil bočné kufre, tašky na padací rám, novú navigáciu garmin zumo a už sa teším na tohtoročnú sezónu, ako aj na tie ďalšie. 
FB nemám, preto mi tak trošku všetko uniká ale snáď aj tu na tejto stránke sa objavia nejaké spoločné výjazdy, stretnutia.

hruso25 likes this post

Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Comeback Empty
OdoslaťPredmet: Re: Comeback   Comeback I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50

Ahoj Feri , vítam ta nazad v klube...dnešna doba je viac o FB ,INST a iných soc. sietach, tak žial tu to natolko nežije ...
Tento rok by som chcel uskutočnit zopar jednodnových vyjazdov , tak to dam potom sem a kto bude chciet sa bude moct pridat...  yeah

hruso25 likes this post

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Comeback Empty
OdoslaťPredmet: Re: Comeback   Comeback I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Comeback
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: O všetkom...-
Pridať novú tému   Zaslať odpoveďPrejdi na: