V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Bočné hlinikové/plastové kufre

Goto down 
+4
milo
Mirco
Zolike
Slavo
8 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeŠt 6 august 2009 - 11:26

Zdroj: :idea: www.bighusky.cz :idea:


Český výrobca, značka "BIG HUSKY" - sú dosť podobné Traxxom ale krajšie, lacnejšie a podľa mňa aj kvalitnejšie. Kufre sú zvárané a aj nitované.
Štandart sú strieborné, za 500Kč ich spravia čierne...
V tomto roku ku kufrom začali montovať aj chrániče spodných rohov kufra a gumenné nožičky je možné si priobjednať držiak na 2 či 3lit. kanister na zadok kufra - to všetko pre kufre EVO3. Robia to aj špeciálne pre V-Stroma.
Nezabúdajte objednať pravý kufor užší kvôli výfuku... Poobede keď prídem domov,
napíšem aký je vhodný pomer kufrov...
Bez držáku kanystru cena kufra jen 3750Kč
Cena 4150Kč/ks s držákem kanystru a kanystr 2 nebo 3l
Cena trubkových nosičů 3750 Kč

Bočné hlinikové/plastové kufre Evo3

Bočné hlinikové/plastové kufre Evo3hornidetail



Slavo club
Návrat hore Goto down
Lubenko
Anonymný
Anonymous



Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeNe 9 august 2009 - 11:08

Ja som uz zakupil TRAX-y :)
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimePi 21 august 2009 - 10:41

hej hej v pohode Lubenko,

tuto temu som skor myslel ako prezentacie bocnych kufrov pre tych co zvazuju
kupu aby to mali lahsie a aby si vedeli porovnat.
Ja osobne by som si napriklad Traxy nekupil lebo su na mna drahe a dizajnovo nic
moc... A co je pre mna priorita, aby pravy kufor bol uzsi kvoli vyfuku na DLku, aby
som nebol do jednej strany širší... Neviem či Traxy robia taketo páry kufrov špecialne
na DLko ale výrobca ktorého som uviedol má v ponuke špecializáciu na DL..
Návrat hore Goto down
Lubenko
Anonymný
Anonymous



Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimePi 21 august 2009 - 20:25

Slavo: Suhlasim design je vec vkusu . Niekomu sa paci, niekomu nie. Mam obidva rovnake 37l a nemam s tym ziadne problemy. Samozrejme nechcem tym tvrdit ze neexistuju lepsie.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimePi 21 august 2009 - 21:44

Inak aj moje zagresy su rovnako velké oba, tiež no problém, aspon sa mi vmestí viac vecí...ale jasne, že všetko je to vec vkusu a financií.
Návrat hore Goto down
Lubenko
Anonymný
Anonymous



Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSo 22 august 2009 - 6:47

Inak len pre informaciu co sa tyka ceny tak komplet: 2 bocne kufre 37l, drziak trubkovy na DL650, popruhy na nosenie kufrov, zamky na kufre, zamky drziakov, a este nejaka mala bizuteria ma stala spolu: 493 EUR. :(
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSo 22 august 2009 - 10:51

takto som si to predstavoval. Podat clenom relevantnu informaciu a hlavne cenovu ponuku kufrov a ked ich aj mas tak aka je spokojnost...

Urcite tu neriesme dizajn...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSo 22 august 2009 - 10:55

a ešte ma napadol jeden výrok z 21.dielu môjho najobľúbenejšieho seriálu 30 prípadov Majora Zemana, citujem:

"hold někdo je na blondínky, někdo na černé... ale medzi náma, ve farbě vlasú to neni..."

Houk,

Slavo
Návrat hore Goto down
Mirco

Mirco


Počet príspevkov : 302
Mesto : Galanta, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSo 22 august 2009 - 11:24

Ja by som chcel tieto, má niekto s nimi nejaké skúsenosti ?

Mám na mysli Hepco Becker Gobi Black

http://www.hepco-becker.de/_eng/frameset.php
http://www.hepco-becker.de/_eng/gobi.html

v-strom večne živý.
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSo 22 august 2009 - 14:25

http://www.hlinikove-kufry.nolimit.cz/ robí ich maník od bmwgs.cz
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimePi 18 september 2009 - 19:54

prišiel mi mail zo styx.sk,majú teraz dobrú akciu na TRAX-i
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSo 19 september 2009 - 8:36

mohol by si to tu skopirovat, cena & model traxxov. Mozno to bude pre niekoho zaujimave.
vdaka
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimePo 21 september 2009 - 13:22

http://www.styx.sk/ je to hneď na úvodnej stránke
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimePo 21 september 2009 - 16:47

tak tie bocne 46L cierne za 155Eur alebo strieborne 144Eur je dobra cena. viem, ze sli po nejakych 250 Eur???
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeNe 15 november 2009 - 7:49

Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeNe 15 november 2009 - 11:52

na jednej z tych fotiek vidno ze lavy kufor (na strane vyfuku) je mensi a pravy je vacsi..
Takze to som rad, ze vyrobcovi konecne prdlo v bedni ze jeden musi byt mensi od druheho.
Givi, s tymi hlinikovymi kuframi ma potesili. urcite si pozriem ich ponuku co to bude stat v 2010 lebo planujem kupovat bocaky... tie moje robene uz dosluhuju.

ale predpokladam, ze u SK predajcu to bude cez 200 Eur/ks...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimePo 7 december 2009 - 12:27

plánujem ísť do tej firmy čo robí Big Husky pravdepodobne niekedy v januari.
Su vedla Ostravy takže to nieje daleko..
este im budem písať tak sa potom termín doladí.. Budem kupovať bočné AL kufre.
Ak niekto chce, v aute budú ešte 2 volné miesta.. Pôjde so mnou Bajker pravdepodobne...
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeUt 8 december 2009 - 0:43

no jasne tiez to mam v plane tam ist. Aj ked priznam sa ze som sa zalubil do ciernych Traxx-ov :-)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeUt 8 december 2009 - 21:13

Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimePo 18 január 2010 - 17:40

Návrat hore Goto down
hooopy

avatar


Počet príspevkov : 21
Mesto : Bratislava

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeNe 7 marec 2010 - 14:13

az budem mat moznos, t znova s k tomu vratim a prepocitam to..ale ked som riesil kufre, ale ked som si prepocital kufre bighusky, dostal som sa skoro na cenu traxov. a tie sa mi pacia viac. to co pise slavo, ze nemaju moznost volby velkosti kvoli umiestnenenmu vyfuku na 650-ke, da sa to riesit kupou jedneho kufru o mensom objeme (37L)..co je 5cm rozdiel v sirke kufra. tato moznost tam je a zda sa mi velmi elegantna. Navyse sa neviem akosi zmierit so systemom uchytenie pouzivanym na Bighusky..a to su tie ich puky. v porovnani s nejakym cvak od sw-motech je to nebe a dudy. mam rad cistu pracu aj keby som mal vyhodit o 100€ viac. Ja osobne by som siel a predpokladam, ze az to bude aktualne, aj pojdem do traxov. momentalne jazdim s plastakmi za 60€/kus.
Návrat hore Goto down
Lubenko

Lubenko


Počet príspevkov : 102
Mesto : Detva

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeNe 7 marec 2010 - 17:39

No ja mam traxy obidva rovnake a nijako ma to neobmedzuje ani pri plne nalozenej jazde. Inak system uchytavania a skladania nema chybu ...
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeNe 7 marec 2010 - 17:46

Súhlasím. Už druhý rok používam TRAX-ky a maximálna spokojnosť. Tiež som si zvolil dva rovnaké veľkosti a je to tak podľa mňa lepšie. Mal som totiž možnosť porovnať, dokonca na dvoch vedľa stojacich V-Stromoch, kde na jednom boli naložené TRAX-ky rovnakej veľkosti, na druhej 37 a 45 l čo oveľa viac bilo do očí. A taktiež nemám žiadne zlé skúsenosti ak ich mám plne naložené.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeNe 7 marec 2010 - 17:50

tak prave som si objednal BIG HUSKY, koncom mesiaca pojdem pre ne do Ciech...

Dal som si 46lit lavy / 40lit pravy v BLACK prevedeni...

Skusenosti atd. pridam neskor po nejakom case pouzivania..


Slavo
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeNe 7 marec 2010 - 17:51

podľa predbežného prieskumu trhu zatiaľ najlepšia cena Trax-ov na www.motech.cz a kontakt "pego" je od vstrom.cz,škoda,že som nemal voľné financie,keď mali akciu v Styxe Bočné hlinikové/plastové kufre 99358
Návrat hore Goto down
hooopy

avatar


Počet príspevkov : 21
Mesto : Bratislava

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeNe 7 marec 2010 - 19:52

milo..o tej akcii som nevdel..ale keby som vedel uz ich mam doma.... tiez ma to mrzi. skor ma zaujima otazka: ked boli schopní to predavat za á 150€, ako je mozne ze to stoji á 230€?
Návrat hore Goto down
Lubenko

Lubenko


Počet príspevkov : 102
Mesto : Detva

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeNe 7 marec 2010 - 20:09

Ja som kupil : 2 bocne kufre 37l,
drziak trubkovy na DL650, popruhy na nosenie kufrov, zamky na kufre,
zamky drziakov, a este nejaka mala bizuteria ma stala spolu: 493 EUR. :( Minuly rok v lete mali akciu v http://www.norcobikes.sk/web/norco.php?act=uvod .
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimePo 8 marec 2010 - 8:26

hooopy,u nás si predajcovia nedávajú maržu 20%,30% ale rovno násobia 2x,3x.....tak preto Bočné hlinikové/plastové kufre 216381
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimePo 8 marec 2010 - 12:39

tak som našiel ešte trošíčka lepšiu cenu www.motorkar.net ,ale asi by som sa njskôr skúsil dohodnúť s "pegom" Bočné hlinikové/plastové kufre 903524
Návrat hore Goto down
hooopy

avatar


Počet príspevkov : 21
Mesto : Bratislava

Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitimeSo 13 marec 2010 - 23:25

nakolko som doteraz , a vlastne este stale fičal a GIVI kuforch....premyslam ako bezbolestne (haha) prejst na hliniky.... a nasiel som toto:

http://www.twistedthrottle.com/trade/productview/5020/161/

http://www.motech.cz/index.php?main_page=popup_image_additional&pID=27220&pic=0&products_image_large_additional=images/large/swmotech/kft0015210700b_1_LRG.jpg


ma s tym niekto nejake skusenosti? vyhol by som sa tym kupe celeho trubkoveho nosica od firmy SW-Motech, ktory by ma stal 170€. Ide len o to, ci to bude sediet polohovo na motorke... predsa len ich original nosic je vyrobeny presne na motorku vo vztahu k ich kufrom. poradte, ak mate moznost.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Bočné hlinikové/plastové kufre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Bočné hlinikové/plastové kufre
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hlinikove kufre BIG HUSKY
» Hliníkové kufre - Predám
» Al kufre
» bocne kufre GIVI E41 monokey
» Hlinikové kryty retaze

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: