V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Bočné hlinikové/plastové kufre

Goto down 
+4
milo
Mirco
Zolike
Slavo
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 14 marec 2010 - 0:28

zolike ma tie bocne nosice... je to tusim na traxy
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 14 marec 2010 - 7:24

tiež to budem riešiť cez tie adaptery,len ešte neviem kedy Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 Icon_scratch
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 14 marec 2010 - 9:49

Ano, ja mam tie bočné nosiče, ale používam bočné kufre zn. Zagres. Som spokojný, výhodou je velice jednoduché upínanie resp. demontáž kufrov..nosiče mam na moto celí rok...
Návrat hore Goto down
hooopy

avatar


Počet príspevkov : 21
Mesto : Bratislava

Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 14 marec 2010 - 11:52

Zolike, jazdis aj s ladvinkou? pri pouzití origosh nosica od sw-motech a kufrov Trax, je potrebne prelozit zadne smerovky pomocou nadstavca cca 10cm dozadu. ako to mas ty pri pouzity Zagresov? Mohol by si mi poslat nejaku foto ako to vyzera? Staci nejaku bocnu foto motorky s kuframi, pripadne aj bez kufrov, aby som videl ako tam mas uchyteny ten adapter. skus na moj mail, dadkobo@chello.sk

dakujem
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 14 marec 2010 - 20:55

ahoj hooopy, ok pošlem ti nejakú foto, len musím do garáže a odfotit..ja som moto kupoval už s namontovanými držiakmi kufrov a aj kuframi...montovali mi to v Styxe vo Vrábloch, pri používaní Zagres kufrov nebolo treba robit úpravy a posúvat smerovky, aspon som nepostrehol, že by som to mal inak ako je bežné.. je pravda, že tie zagresy ak su oba nahodené su dost široké a Slavo aj Mirco sa smiali, že som ako autobus, ale su v pohode..jazdím viacmenej sám, ale bol som už aj s ladvinkou pri nahodených kufroch, myslím, že to bolo v pohode, nestažovala sa, že by jej extrémne zavadzali alebo pod..majú velice jednoduché a rýchle upínanie..
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitimePi 16 apríl 2010 - 21:10

Prave som sa vratil z Ostravy. Bol som si konecne pre moje krasne BIG HUSKY :)

Uz su doma, su to nadherne a hlavne ucelne kufre...

Takze uz aj ja budem autobus cierny jak cernoch :)


nainstalujem ich, nahodim a nafotim resp. premiera na Certovici :)


Roman (vyrobca) Vas pozdravuje, vsetkych stromakov.... Bol vo Vladivostoku (12tis.km),
chceli ist dalej do Japonska ale nevyslo im to, bol aj na Islande na motorke a pod. Perfektny cestovatel, skvely clovek yeah
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bočné hlinikové/plastové kufre   Bočné hlinikové/plastové kufre - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Bočné hlinikové/plastové kufre
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hlinikove kufre BIG HUSKY
» Hliníkové kufre - Predám
» Al kufre
» bocne kufre GIVI E41 monokey
» Hlinikové kryty retaze

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: