V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 prasiatko spojky-ulomený závit

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Barracuda740

Barracuda740


Počet príspevkov : 35
Mesto : BRATISLAVA

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeUt 16 september 2014 - 19:18

dnes som menil tesnenie spojky pri hnacom kolečku a všimol som si ulomený závit ( viď foto..) 

prasiatko spojky-ulomený závit S5jxqe

neviem si spomenúť či to bolo už pri kúpe ulomené alebo nie..ale všimol som si to tak že šrób čo drží prasiatko držal len na spodnom šróbe... nechytá závit nakolko je nalomený a plytký.máte neaké návrhy ako to spraviť? je to neaká vymenitelná časť motora alebo pevná..ďakujem za postrehy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeUt 16 september 2014 - 19:36

Návrat hore Goto down
Barracuda740

Barracuda740


Počet príspevkov : 35
Mesto : BRATISLAVA

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeUt 16 september 2014 - 19:58

v piatok budem mat cas a detailne to popozeram a pofotim,netusim co mam robit,pretoze spodny srobik prasiatka to cele udrzi ale ked stlacim spojku tak sa mi prasiatko trochu odtahuje v hornej cas presne tam kde nedrzi srob..je tam mozno 4 az 5 mm zavitu ale strhaneho.skusit zavitniky a spravit trosku vacsi zavit?
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeUt 16 september 2014 - 20:04

dones to ukazat do petrzalky ku konovi servis na rovniankovej - garaze. ma dake opravne sady na tieto veci mozno na daco pride

marek
Návrat hore Goto down
Barracuda740

Barracuda740


Počet príspevkov : 35
Mesto : BRATISLAVA

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeUt 16 september 2014 - 21:58

kde to tam je presnejsie? popozeram to na moto a ked nic nevymyslim asi by som dobehol
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 17 september 2014 - 8:38

rovniankova 12 su to garaze v suterene na strane od romanovej ulice.. to by som ti tam radsej termin vybavil kedze on tam chodi len po veceroch.. nastasie ho nemam daleko len tri garaze je vedla mojej takze aj v zime mi robi komplet servis ako su ventily a podobne ked uz som videl ze nahanas nastavenie
Návrat hore Goto down
Barracuda740

Barracuda740


Počet príspevkov : 35
Mesto : BRATISLAVA

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 17 september 2014 - 10:00

To by celkom slo :) robi aj v-stromy? Ci sa tomu rozumie,nech nenastanu neake zbytocne komplikacie..tak skus sa spytat ci sa da a ked tak kedy,diki moc
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 17 september 2014 - 10:38

prave robi nasho jedneho kluboveho stromceka. neboj chodi mu tam dost stromov.. :)
Návrat hore Goto down
Barracuda740

Barracuda740


Počet príspevkov : 35
Mesto : BRATISLAVA

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 17 september 2014 - 10:46

Okej :) budem len rad lebo moj strom je pre mna ako moje srdce takze tak :D tak sa popytaj a daj mi vediet,este raz dakujem za ochotu
Návrat hore Goto down
sojuz16

sojuz16


Počet príspevkov : 207
Mesto : Čataj

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 17 september 2014 - 21:01

ahoj. 
ak sa to nepodarí zalepiť tekutým kovom, lebo zvarovať sa to nedá, buď budeš chodiť o jednej skrutke, alebo nový karter.
Návrat hore Goto down
sojuz16

sojuz16


Počet príspevkov : 207
Mesto : Čataj

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 17 september 2014 - 21:04

ale choď tomu chalanovi, čo ti odporúča Mareček. Je fakt dobrý. aj poradí aj opravý. bol som tam i ja.
Návrat hore Goto down
Barracuda740

Barracuda740


Počet príspevkov : 35
Mesto : BRATISLAVA

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 17 september 2014 - 22:00

v piatok sa nato pozrem,nasiel som specialny tekuty kov na hlinik a tvrdia ze je to pevnejsie ako povodny material..moze sa opracovavat,brusit,rezat zavity a tak.. uvidim co to povie,ale hadam to nebude neaky velky problem ..nech mozem veselo jazdit kym to pocasie dovoli :) ale k tomu chalanovi by som zbehol aj tak,nech mi pozre a ponastavuje co treba
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeUt 23 september 2014 - 16:29

no szia. este tam ma rozobrateho stroma netusim kedy bude hotovy. ale ak chces na to pozriet mozes sa u neho zastavit kedykolvek a mimochodom ak budes mat zhodene dielce tak ti kludne premeria aj tie ventily u teba doma aby si sa s tym nemusel trepat dakde mimo.... 0910 334 078 (kono/palo) ventily ti pomeria za dakych 10 eur u teba doma ak to budes mat nachystane

marek
Návrat hore Goto down
Barracuda740

Barracuda740


Počet príspevkov : 35
Mesto : BRATISLAVA

prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitimeSt 24 september 2014 - 14:30

nazdar,uz som mu volal a dohodol sa :) 
a ulomeny zavit som spravil,dotvaroval a spravil zavit..zatial to drzi tak uvidime dokedy... ale dam to spravit normalne podla toho co palo povie.Nazatial to staci,pocasie nam praje :) neake tie kilometre som dnes najazdil :) neni nic lepsie ako si dobre zajazdit na svojej laske :D 

pridavam foto ako to bolo odlomene:
prasiatko spojky-ulomený závit 1zlszkn
Návrat hore Goto down
Sponsored content





prasiatko spojky-ulomený závit Empty
OdoslaťPredmet: Re: prasiatko spojky-ulomený závit   prasiatko spojky-ulomený závit I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
prasiatko spojky-ulomený závit
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Simering spojky pri retazovom kolecku
» pre vsetkych, ktorí sa chystaju na vymenu spojky.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Motor-
Prejdi na: