V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Zvolavacka na V-Strom - iba niektore

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

Zvolavacka na V-Strom - iba niektore Empty
OdoslaťPredmet: Zvolavacka na V-Strom - iba niektore   Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeŠt 9 apríl 2015 - 21:45

Návrat hore Goto down
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Zvolavacka na V-Strom - iba niektore Empty
OdoslaťPredmet: Alternátor.   Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimePi 20 január 2017 - 7:50

Ahoj stromáci,
SUZUKI robí zvolávačku a bezplatný servis pre DL650A/XA, jedná sa o výmenu kabeláže v alternátore, tak kto máte novší model spod ruky a nedostali ste avízo od predajcu, overte si podľa VIN-ka u importéra, či sa vás to týka. Objavená závada môže viesť až k zastaveniu chodu motora, a Murphy hovorí, že sa to stane v tom najnevhodnejšom momente.


kód:
https://www.dtest.cz/nebezpecny-vyrobek/motocykl-dl650a-xa-l2-l6/15712?section=8
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Zvolavacka na V-Strom - iba niektore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zvolavacka na V-Strom - iba niektore   Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimePi 20 január 2017 - 18:04

Sice sa ma to netýka, ale velka vdaka za info, snad to niekomu pomože... yeah
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

Zvolavacka na V-Strom - iba niektore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zvolavacka na V-Strom - iba niektore   Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeUt 21 február 2017 - 13:11

Kedze na starsom modely 2008 - mi stator zhorel  a vymienal som ho  -tak na terajsom modely 2012 - som hned oslovil STYX ci sa to tyka aj mna.

Podla VIN mi potvrdili ze hej - a kedze mam dovoz zo zahranicia - tak ze po registraci u nas v Suzuki mi to tiez bezplatne vymenia - a odporucili najblizsi ofiko Suzuki servis. 

Tam po dodani VIN veci objednali a dnes mi zdarma vymenili stator (aspon teda dufam :D ) aj spravili zakladnu servisnu prehliadku.
Návrat hore Goto down
braho

braho


Počet príspevkov : 127
Mesto : Bratislava

Zvolavacka na V-Strom - iba niektore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zvolavacka na V-Strom - iba niektore   Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitimeSt 22 február 2017 - 13:24

Presne pre tieto prípady som to sem dal. Opätovne sa utvrdzujem v tom, že sme si zvolili serióznu značku, lebo mašinu ti predá dnes hocikto hocijakú, ale podstatná je aj ďalšia spolupráca. Cením si u Suzuki prístup, že si priznajú chybu a zadarmo odstránia. Ja som tiež objednaný na výmenu a spojil som to s pravidelnou servisnou prehliadkou, tak hádam už bude celý rok pokoj. :laughting9:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zvolavacka na V-Strom - iba niektore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zvolavacka na V-Strom - iba niektore   Zvolavacka na V-Strom - iba niektore I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zvolavacka na V-Strom - iba niektore
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zvolávačka na V strom DL 650 ročník 2017
» kúpim V-strom 650
» V-Strom - pozicovna
» Kúpim V-strom DL 650
» V-STROM 2012

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Ostatné-
Prejdi na: