V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Koncovka na bočný stojan od Touratech-u

Goto down 
+2
Easyrider
Slavo
6 posters
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Koncovka na bočný stojan od Touratech-u Empty
OdoslaťPredmet: Koncovka na bočný stojan od Touratech-u   Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeUt 16 február 2010 - 21:43

Viacerím stromákom som to už videl na mašinách takže nič nové ale pre
tých čo to nemajú alebo by chceli mať, tak stručný popis.
Toto rozšírenie koncovky bočného stojanu je dobrá vec hlavne keď odstavíte
moto na nestabilnom povrchu, bočný originál stojan má tendenciu sa zabárať do terénu.
Koncovka sa skladá z dvoch platničiek spojené 3 skrutkami a maticami.
Medzi ne ide koniec bočného stojanu, takže montaž je veľmi jednoduchá.
Takéto niečo by dokázal vyrobiť hociktorý majster takže ja som si to síce
kúpil (cca 20 eur) ale dá sa to vyrobiť veľmi jednoducho..
Čo ma zarazilo, dostal som to pravdepodobne používané. Platničky boli doškrtané a bolo vidno, že s tým niekto manipuloval a dosť otrasne... Ale nechal som to tak lebo aj tak sa to používaním stane ale prišlo mi to trochu ako "lacný hazard s dobrým menom" ktorý všeobecne firma Touratech má...

+ stabilita motocykla aj v horšom teréne
- cena

Koncovka na bočný stojan od Touratech-u 1cb3345ce0bbe294ad229e60574c3a57
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Koncovka na bočný stojan od Touratech-u Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncovka na bočný stojan od Touratech-u   Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeUt 16 február 2010 - 22:47

Z vlastných skúseností môžem len potvrdiť, že je to vynikajúca vecička. Zo začiatku som používal tie lacné prenosné podložky ale toto nemá konkurenciu.
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

Koncovka na bočný stojan od Touratech-u Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncovka na bočný stojan od Touratech-u   Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimeSt 17 február 2010 - 7:55

Já jsem tohle řešil spolu s prodloužením stojanu. Zvedal jsem motorku (kratší kosti) a potřeboval jsem prodloužit stojan. Tak když už mi to jeden šikovný člověk prodlužoval, tak dolů navařil něco podobného. Bohužel nemám fotku. A motorka je ode mě momentálně vzdálena. Takže Vám to nemůžu ani vyfotit. Otázka půl hodiny práce šikovného člověka.
Je pravda, že tohle je teda určitě hezčí :-)
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Koncovka na bočný stojan od Touratech-u Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncovka na bočný stojan od Touratech-u   Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimePi 17 december 2010 - 18:39

Koncovka na bočný stojan od Touratech-u 17122010004
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u 17122010005
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u 17122010006

zas som a trocha nudil na nočnej, na madarskej stranke som našiel navod
na podložku pod bočny stojan.
Tak som išiel na obhliadku po vyrobe pohladat kusok plechu.......po polhodine už to bolo aj nafarbene!
Ked sa niekto nudi po večeroch pošlem mu nakres čo om stiahol ,vytlači si,vystrihne a spravi si sam
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Koncovka na bočný stojan od Touratech-u Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncovka na bočný stojan od Touratech-u   Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimePi 17 december 2010 - 20:09

ahoj hoffman ja by som mal záujem .A chcel by som sa spýtať ,či by nestačilo tú spodnú podložku privariť.Díki
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Koncovka na bočný stojan od Touratech-u Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncovka na bočný stojan od Touratech-u   Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimePi 17 december 2010 - 21:31

privariť síce môžeš ale podľa mna je zbytočne,a okrem toho to hocikedu možeš zdemontovať bez toho aby musel niečo rezať
či odbrusovať.Keď si to chceš spraviť tak dat nejaku mailovu adresu,lebo neviem ako sa sem dava pdf. subor
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Koncovka na bočný stojan od Touratech-u Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncovka na bočný stojan od Touratech-u   Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimePi 17 december 2010 - 21:32

Návrat hore Goto down
apa

apa


Počet príspevkov : 10
Mesto : Šaľa

Koncovka na bočný stojan od Touratech-u Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncovka na bočný stojan od Touratech-u   Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimePo 28 marec 2011 - 8:47

Podložka od hoffmana je super, ďakujem ešte raz za náčrtok Ati. Ja som si ju vyrobil zo 4mm nerezového plechu.

Je k nej treba ešte 3ks skrutiek M4x25mm s matkami a pružnými podložkami. Ak zvolíte hrubšie skrutky potom treba zväčšiť existujúcu dierku na podstave bočného stojana pretože hoffmanova podložka sa prichytí jednou skrutkou cez túto dierku.

K výrobe podložky by som doplnil:
- dieru v hornej časti podložky urobte podľa možnosti čo najväčšiu - inak túto časť "nenatiahnete" na bočný stojan.
- ak máte originál hlavný stojan od Suzuki treba mierne upraviť tvar spodného dielu podložky pretože inak v hornej polohe bočný stojan naráža do hlavného.

Ako je to s hlavnými stojanmi od iných výrobcov to neviem.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Koncovka na bočný stojan od Touratech-u Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncovka na bočný stojan od Touratech-u   Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitimePo 28 marec 2011 - 18:49

kingston napísal:

Ako je to s hlavnými stojanmi od iných výrobcov to neviem.

Na stroma sa robia 2 druhy hlavnych stojanov, aspon o ktorych viem
ja. Jeden je z SW Motech-u a je menší - osobne sa mi viac páči a splní
účel..

Druhý, ktorý mám ja, sorry ani neviem z akej firmy je, objednal som
si ho cez HP Moto, kde servisujem motorku, a ten je skrátka väčší.

Kvôli tej koncovke bočného stojana mi tam trochu museli karbobrúskou
reznúť do lamely hlavného stojana lebo je to fakt nachlp... Ale bez
problémov...


PS: Som rád, že tu máme stále viac a viac domácich majstrov

hoffman, kingston yeah


salute Slavo
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Koncovka na bočný stojan od Touratech-u Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koncovka na bočný stojan od Touratech-u   Koncovka na bočný stojan od Touratech-u I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Koncovka na bočný stojan od Touratech-u
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bocny stojan
» Hl. stojan- VYROBIM
» stupacky Touratech Pivot Pegz (DL650,DL1000)
» Tankvak Touratech pre DL650/1000
» pozvánka TOURATECH TRAVEL EVENT

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: