V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Hlinikove kufre BIG HUSKY

Goto down 
+9
MILANM
bogy
Roman Jakub
genius
Zolike
bruno75
hltac
robob
Slavo
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
roman

roman


Počet príspevkov : 14
Mesto : rokytnice nad jizerou

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlinikove kufre BIG HUSKY   Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimePo 29 november 2010 - 18:11

Dobrá volba.....Já je mám už 4 rok ,, A fakt hodně vydrží....Ahojjjjj
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlinikove kufre BIG HUSKY   Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimePo 29 november 2010 - 18:35

takze tu su fotky:

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Image001ux0

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Image002fbb

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Image003rv

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Image004iz

Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlinikove kufre BIG HUSKY   Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimePo 29 november 2010 - 19:47

Su paradne,... Aj ja som sa prene rozhodol,... Len este musim na ne nasetrit,.. Ale buducu sezonu si ich pravdepodobne uz doprajem,. :) Nech ti sluzia a uprimne zavidim,.. :)

A akej su velkosti??, litrov?
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlinikove kufre BIG HUSKY   Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimePo 29 november 2010 - 21:34

dakujem :)
musim povedat, ze v reale vyzeraju ovela vacsie ako na fotke, su 40 a 46 litrov, najprv som si myslel,ze ostatni pouzivaju nejake mensie, ale postupne si zvykam. Ked som manzelke ukazal 46l kufor, ze ci sa dokaze do toho zbalit, povedala "v pohode" :)
Inak su aj velmi pevne, uplne v pohode som mohol motorku polozit na bok a opriet o kufor, bez naznaku deformacie. Material, kvalita spracovania, zvary, vsetko perfektne. Ten system uchytu na puky je jednoduchy az blbovzdorny a velmi pevny. Montaz alebo demontaz je otazkou par sekund jednym imbusom. Super prakticke su aj tie vnutorne tasky. Farbu som nechcel, hlinik je hlinik.

Ked potrebujes prachy tak to vyries ako ja, zacal som rozpredavat potapacsku vystroj :( ale zasa ucel svati prostriedky, nie? :D
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlinikove kufre BIG HUSKY   Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 2 december 2010 - 20:14

To je dobry napad s potapacskou vystrojou,... :) Ale teraz si musim kupit este potapacsku vystroj, aby som mal co rozpredat,. hehe :)
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlinikove kufre BIG HUSKY   Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimePi 3 december 2010 - 13:54

tolan, pekne a ucelne yeah Mam ten isty pomer 46L/40L ale ja mam cierne.

dufam, ze si si kupil aj tasky co idu dovnutra. je to velmi prakticke...
Návrat hore Goto down
Radko

Radko


Počet príspevkov : 21
Mesto : Nové Město nad Metují, ČR

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlinikove kufre BIG HUSKY   Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 2 apríl 2011 - 16:13

Ahoj kluci, tak i já jsem se po roce přemýšlení rozhodl pro kufry BIGHUSKY a nosič na DL650 od polské firmy HOLAN. Chtěl jsem poprosit ty, kteří je už mají namontované a něco s nimi odjezdily, zda by mi neposlaly zhruba polohu otvoru pro šrouby puků.
Prostě nějaké´rozměry. Ať mám vodítko pro správnou polohu, Budu to tam pasovat asi sám :( . Předem děkuji. Radko
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlinikove kufre BIG HUSKY   Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimePo 4 apríl 2011 - 10:45

nie je totaky problem ich namontovat.
Musis dodrzat par zasad:
-Kufre musis dat co najvyssie aby si s nimi nesuchal asfalt,
-aby to dobre vyzeralo musis ich dat mierne sikmo dopredu v linii sedadla
-musis ich dat co najviac do zadu aby sa spolujazdcovi zmestila cizma na stupacku
-zaroven plati,ze puky nemozu byt uplne pri hranach.

tym mas vymedzeme body a velkost toho nosica ta velmi nepusti takze ked dodrzis tieto zasady nemozes to namontovat zle.

robil som to podla navodu na tej stranke, a velmi mi pri tom pomohli gurtne, jednoducho to stiahnes a mozes sa s tym hrat a skusat, potom len obkreslis puky a je to.
Návrat hore Goto down
Radko

Radko


Počet príspevkov : 21
Mesto : Nové Město nad Metují, ČR

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlinikove kufre BIG HUSKY   Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimePo 4 apríl 2011 - 11:22

Ahoj Tolan, díky za komentář.
O víkendu jsem na to koukal. Zatím to vypadá, že rámeček nosiče bude přesně na středu boční plochy kufru a hrany rovnoběžně s trubkami nosiče. Ovšem limitní se ukázal topcase. Mám origo Suzuki na ocelovém nosiči. Když jsem dal boční do polohy, jak by se mi to líbilo, naráželo víko při otvírání do topu :( .
Tak vracím zpět původní duralový nosič, dělám novou plotnu pro top Suzuki. Tím ho posunu nahoru a taky dozadu. Sice nechtěně, ale dvě mouchy jednou ranou. Aspoň si manželka nebude stěžovat, že má vzadu málo místa :D .
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlinikove kufre BIG HUSKY   Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitimePo 4 apríl 2011 - 18:14

Radko, skvelá volba, Big Husky je zaručená kvalita.

Len doplním TOLANA, ja som ešte pozeral na fakt, aby
som nezakryl zadnú smerovku a teda aby ju bolo vidieť
aj zboku (ked prechádzaš z jedneho pruhu do druheho
aby bolo proste vidno že blikáš...)

Ja som sa celkom dobre trafil s kuframi, vidno aj smerovku
a čo som skúšal, aj nohy v pohode pre spolujazdca.
Mne otvorený bočný kufor sa nedotkne topcase ale je to
na chlp...


Topcase hranatý som pôvodne chcel, keď som ho však videl
v reále moc sa mi to nepáčilo na strome. Preto ostávam pri
givi maxii ktorá sa fakt hodí k stromu.

Dam ti chorbáka do hlavy - veko big husky kufrov prerobit
podla bmw kufrom t.j. na oboch stranách pánty a zároveň
na obidve strany môžeš otvárať kufor..



Ta platna na topcase by ma zaujímala, hodíme reč v Čechách.

Ešte raz, veľmi dobrý výber big husky yeah

salute Slavo
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlinikove kufre BIG HUSKY   Hlinikove kufre BIG HUSKY - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hlinikove kufre BIG HUSKY
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Al kufre
» Bočné hlinikové/plastové kufre
» Hliníkové kufre a držiak od Momula
» Big Husky - nový model kufrov pre r.2013 EVO-4
» bocne kufre GIVI E41 monokey

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: