V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
super okruh I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
super okruh I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
super okruh I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
super okruh I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
super okruh I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
super okruh I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
super okruh I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
super okruh I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
super okruh I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 super okruh

Goto down 
+4
lubo
bruno75
mode
Tibi
8 posters
AutorSpráva
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 0:05

Tu vam davam taky super okruh 1 cast pekne pojazdenie 2cast moznost pozavodenia (cesta zapojena do serie zavodov do vrchu) a 3 cast horsky prechod(Slovakia passo)
cele to je Zilina-Bela-Lutise-Vychylovka-Oravska Lesna-Zazriva-Terchova-Zilina
vo videach su prilozane mapky. Vsetko sa da zapnut na 1080p. full HD super okruh Icon_redface




Naposledy upravil bubak99 dňa St 19 máj 2010 - 8:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 7:40

doporučujem to zobrať ešte z oravy na liptov (cez zuberec) - super úseky.
kto ešte nebol má sa na čo tešiť.
je tam aj výborný asfalt na "koleno" (nový úsek s novej bystrice do oravskej lesnej) super okruh Icon_smile super okruh Icon_smile super okruh Icon_smile
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 8:04

Mode...ten usek co spominas "na koleno" (Nova Bystrica - Oravska Lesna) je hned druhe video co dal bubak99. Samozrejme usek odporucam, je to krasny kus cesty v nadhernom prostredi. Ja tomu hovorim ze su to male alpy na slovensku :)
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 8:58

Bubak je to super video, Vychylovka - Oravská Lesná - Zázrivá poznám je to nádhera. Or. Lesná - Zázrivá a späť chodím kamarátovi na chatu do Námestova na priehradu. :P
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 9:02

Bruno doporučujem super okruh Icon_wink potiahnuť aj ten Zuberec smerom k L.Mare - bol si? super okruh Icon_rolleyes
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 9:07

Tych ciest je viac da sa ist zo zazrivej smerom na Dolny Kubin a potom prejazd na Kupele Lucky a odtial smerom okolo Lipt.mary na Lipt.Mikulas okolo zabavneho vodneho parku . Slovensko je tiez nadherne nielen Alpy
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 10:42

100% s Tebou súhlasím. Ibaže to nevieme niekedy oceniť. :roll:
Návrat hore Goto down
Lubenko

Lubenko


Počet príspevkov : 102
Mesto : Detva

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 11:41

bubak99:
na kupele Lucky super prejazd len trochu horsi asfalt.
vsetko co tu pises su super trasy. Mam ich prejdene a uplne suhlasim s tebou , ze na Slovensku je plno peknych tras....
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 12:30

Chlapi to ze ten asfalt neni tak dobry nevadi mame na to motorky a neni tam vela aut a to je super. Aj tato cesta cez Skycov je super a aj dobre rozbita aj ked ju uz opravuju


A este sa mi paci cesta cez Velky Sturec, ale tam asfalt neni skoro vobec super okruh Icon_wink .To sa chystam natocit teraz ked bude suchsie potom to sem hodim.


Naposledy upravil bubak99 dňa St 19 máj 2010 - 12:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 12:31

:D vidim, ze som vykopal vojnovu sekeru Slovesko vs. Alpy.
Slovensko je krasne a nikto kto ho ma pojazdene nepovie zrejme nic ine. To. ze som prirovnal Vychylovku k Alpam bolo pre to, ze je to krasny kus Slovenska a na nase pomery velmi kvalitna cesta (upravene okolie), kvalitny asfalt bez zaplatanych dier.
Dufam, ze takych krasnych usekov s takym kvalitnym asfaltom bude cim dalej tym viacej. Bohuzial u nas sa aj v auguste este stale mozes stretnut s tym, ze menej frekventovane cesty su este plne strku zo zimneho posypu wall tiez striedanie kuskov, kde je natiahnuty novy asfalt s kuskami, kde je to totalne rozbite az je to nebezpecne (hlavne ked je to v zakrute). Prave s tymto sa este stale nevieme rovnocenne postavit napriklad tym Alpam.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 12:40

Bruno 75
ja Slovensko prirovnavam k malym Alpam , alebo extrem malemu Rumunsku uz davno.
Take krasne zakutia su na Slovensku nespocetne mnozstvo i ked je pravda ze ten asfalt je biedny to je Slovensko a nasa realita a nie Alpy, ale ako som pisal uz hore je tam aspon malo aut a pre nase motorky to nieje problem. Kamarat chodieva ponukat polnohospodarske stroje ten mi poukazoval zas cesty co pouzivaju skor polnohospodari a to je tiez parada zas to prirovnam ku malemu Rumunsku super okruh Icon_biggrin pekne cesticky ale davat pozor na strk aj v auguste.
Neni problem stretnut sa a pojazdit, ci uz stredne, alebo zapadne Slovensko vychodne este objavujem. A rad spoznam nove nepoznane cesty o ktorych viete vy a ja nie super okruh 266700
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 18:13

bruno75 napísal:
:D vidim, ze som vykopal vojnovu sekeru Slovesko vs. Alpy.

Všade je krásne ale pre mňa je Slovensko naozaj srdcu veľmi blízke a už dávno som si
uvedomil, že je toho ešte strašne veľa čo by som chcel vidieť a pod. na Slovensku.

Kvalita ciest ma nikdy nezaujímala a nebude zaujímať... Skôr inkvinujem k tým rozbitým.

Bubak, ako obvykle, skvelé videá a vďaka za tipy yeah Plánujem cestu na cca týždeň po celom Slovensku ešte tento rok, toto tam zahrniem. yeah


Howk


Slavo
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 18:24

bubak99 napísal:
...Oravska Lesna-Zazriva

toto video presne vystihuje preco milujem motorku a co je pre mna krasny
zazitok z jazdy, BUBAK, srdce mi place... Hned by som siel keby ten dazd
nebol..
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeSt 19 máj 2010 - 20:15

Slavo....krasne si sa chytil na tu "vojnovu sekeru" SK vs. Alpy :D
Ak si to vsimnes este raz tak je tam smajlik a beriem to s humorom.

To, ze som prirovnal spominane useky na Slovensku k Alpam vystihuje presne to, ze aj my tu pod nosom mame rovnako krasne hory s rovnakymi krasnymi cestami. Je to kompliment a nie podcenovanie naseho krasneho Slovenska.

Ano chodim sa obcas previest do Rakuska ale je to hlavne z dvoch dovodov:
1. Mam to blizsie ako ist napriklad na Oravu
2. Ked je potrebne presuvat sa po hlavnych tahoch tak Rakuski plechovkari su o poznanie ohladuplnejsi ako ty nasi (bohuzial je to tak)

Aj napriek tomu vacsinu mojich kilometrov som spravil a aj budem robit po Slovensku a prave vyhladavanim takychto ciest ako su hore vo videach. Rozbite cesty mi nevadia, skor naopak... ale zradne cesty ma vedia vylakat a to nemam rad. Vyssie spominane useky kde v polovice zakruty inak krasnej cesty je zrazu totalne ina kvalita cesty s kopcami strku su pre mna nocnou morou. Radsej nech je sotolina na celom useku ako take necakane prekvapenia s ktorymi sa tiez bohuzial vacsinou stretnem prave u nas doma.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeŠt 20 máj 2010 - 4:51

Bruno, ja som nenarazal na teba, pisal som ze vsade je krasne.
Preto rad jazdim po slovensku, po europe. Kiez by som si mohol
dovolit ist jazdit do Afriky (moj sen) kam ma volaju priatelia jazdit... :pale:

Pockajte ako budete slintat ked tu dam videa z Wasterwaldu (D) kam ideme jazdit
za 2 tyzdne... :P
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeŠt 20 máj 2010 - 13:56

Tak já hlavní rozdíl na ježdění v Alpách, Čechách nebo na Slovensku vidím v tom, že než dojedu k tomu pěknému 30ti kilometrovému úseku (a to jsem možná ještě dost přidal super okruh Icon_biggrin ), najedu v Čechách a na Slovensku dalších sto km nezáživnou krajinou.
Zatímco v Alpách je ten poměr obrácený.
O kvalitě cest se asi nemá smysl bavit super okruh Icon_wink
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeŠt 20 máj 2010 - 16:54

Roman Jakub, super okruh Kopfschuettel super okruh Kopfschuettel super okruh Kopfschuettel
neviem ako okolo Berouna ale tu v Turci takýto problém nemám.
Ozaj a kolko km je z Berouna do Alp super okruh Icon_eek ?
Návrat hore Goto down
michalm3

michalm3


Počet príspevkov : 14
Mesto : Martin

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeŠt 20 máj 2010 - 18:15

neda sa nesuhlasiť....Turiec je naozaj nadherny..a nielen Turiec,ale aj Orava,Kysuce,Spiš:-)...netvrdim že Slovensko je naj:-)) ale tvrdim,že aj tu sa najdu krasne useky ciest..ale hlavne tvrdim...nejde ani tak moc o to kde,ale o to s kým:-))
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimePi 21 máj 2010 - 7:30

michalm3 - super okruh 737210 super okruh 903524
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimeNe 23 máj 2010 - 21:23

Do Alp to máme 300 km.
My tu máme taky krásné cesty. I ve středočeském kraji. Beroun je přímo uprostřed báječné trasy kolem Berounky, ale těch krásných cest tu je prostě daleko méně. Schválně si na km spočítejte jaké okruhy můžete udělat ve Vašem okolí, aby to bylo opravdu pěkná cesta.

Za rok, za dva za tři, zjistíš, že pořád jezdíš po stejných cestách. Abychom pořád nejezdili to stejný, tak děláme výlety na zříceniny v pohraničí. Dneska jsme třeba jeli do Krušných hor, pojezdili i v Německu. Nebo na Šumavu, ale prostě si pro ty krásný cesty musíš dojet.
Koukněte třeba do mapy na cestu Křivoklát, Beroun, Karlštejn, Černošice. Celé podél řeky Berounky. Má to asi 60km. A když tu budeš prvně, budeš nadšen. Dneska se tam rád svezu, ale je to pořád stejné.
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitimePo 24 máj 2010 - 8:01

Roman písal som to z pohľadu bežného povozenia. Viacdenné výlety je samozrejme niečo iné . super okruh 134616 (Žiaľ na tie mi chýba čas....)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





super okruh Empty
OdoslaťPredmet: Re: super okruh   super okruh I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
super okruh
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Balkansky okruh 2015
» Brnensky okruh REKORD 12.10.2014
» Jarné stretnutie členov aj nečlenov V-Strom klubu 2019
» V-STROM CLUB SLOVENSKO - ZRAZ 2013
» YAMAHA SUPER TENERE XT 1200 Z

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Vídea-
Prejdi na: