V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» MilankoDL odpočívaj v pokoji
progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

» budíky teploty a voltmeter na palubovke
progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimePo 8 február 2021 - 13:42 pre hruso25

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 progresívne pružiny

Goto down 
+14
Palo
Cliford
Henrich
marecek
rikardo-123
Tolan
sojuz16
Jarikl
Roman Jakub
Tibi
Lucasso
radovanbagacka
Slavo
sanyo1
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimePo 17 marec 2014 - 8:33

Tolan napísal:
Tiez si myslim, ze to je uplne jedno ale padlo vela roznych argumentov ci hore ci dole a mne sa zdal najrozumnejsi ten z neodpruzeneo hmotou dalej od kolesa.
 Dik
Moze byt, ale aj tak si myslim ze ten rozdiel hmoty voci zvysku je uplne zanedbatelny.
Návrat hore Goto down
kovo

kovo


Počet príspevkov : 28
Mesto : Pezinok

progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimePo 17 marec 2014 - 10:36

Nie som prvy majitel. Tu prikladam link z ceskeho fora:
http://www.vstromklub.cz/forum/30-technicke-dotazy-a-eeni-problem-motorky/30627-vymena-oleje-v-tlumicich?start=30 je tam obrazok ktory pridal Kedaros
progresívne pružiny - Stránka 2 P4031284
, tak isto vyzera aj moja pruzina. Davnejsie som niekde cital, ze Vstrom ma vpredu uz v zaklade progresy. Je tu niekto kto to mal rozobrate a ma celu pruzinu rovnomerne zvinutu po  celej dlzke? Dost ma to zaujima, idem to v blizkej dobe skladat ak tam nemam originaly, tak tomu budem musiet prisposobit aj objem oleja..


Naposledy upravil kovo dňa Po 17 marec 2014 - 10:56, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
kovo

kovo


Počet príspevkov : 28
Mesto : Pezinok

progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimePo 17 marec 2014 - 10:43

Toto som nasiel na motorkaroch:

"U V-Strom650 modelu K6 r.v.2006 jsou progresivní pera originál ale jsou moc měkká.

progresívne pružiny - Stránka 2 125045_Progress

Olej 7,5 vyrábí Wilbers a tam jsem to užití kdysi četl pro jejich progresivní pera určená přímo pro Stroma 650

Množství oleje se mění podle použitých pružin každý vyrobce má určeno malinko jinak, a měří se výška hladiny při stlačené vidlici bez pera."
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimePo 17 marec 2014 - 11:01

kovo...ja som mal povodne a boli rovnomerne vynute na FB mam aj foto je tam vid rozdiel...a  oleja tam ide 20 cm od vrchu tlmica.....meria sa to bez pruzin a pri uplnom stlaceni vidly  a co sa tyka ako otocit pruziny.....vyrobca aspon u hyperpro uvadza hustejsim vynutim hore
.......ale ak mas okolo toho dilemu skus si zlozit jeten tlmic z vinutim hore a druhy dole,zloz ich a uz na zemi volnym stlacenim len o zem zistis rozdiel
Návrat hore Goto down
kovo

kovo


Počet príspevkov : 28
Mesto : Pezinok

progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimePo 17 marec 2014 - 11:12

Len ci su aj na 650ke originaly rovnomerne vinute.. Cital som si o tom uz na par forach a tam tiez pisali hustejsim dolu (aj o tom ze su v originale na jednej strane hustejsie), preto ked som si svoje rozobral a boli hustejsim dolu, tak som to bral ako spravne. Mam z toho teraz len dilemu  laught2
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimePo 17 marec 2014 - 11:15

Rikardo, DL650 ma progresy az po liftingu od 2007 myslim.
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimePo 17 marec 2014 - 11:26

Tolan, je to mozne ze uz do novych modelov davaju progresy to si nedovolim hovorit ze nie lebo ozaj neviem..(teda uz viem)  worshippy ......ja som menil za hyperpro a povodne boli rovnomerne vynute.....a teda vyrobcom odporucane bolo davat tie progresy hustejsie vynutim hore.ale zrejme asi zalezi od vyrobcu
Návrat hore Goto down
kovo

kovo


Počet príspevkov : 28
Mesto : Pezinok

progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 22 marec 2014 - 0:50

Tak som to dnes zlozil, dal som to tym hustejsim vinutim nadol  cheers . http://www.suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=11591 pozrite bod 25 na konci clanku  winkle  Vymenil som puzdra, olej, gufera a prve pocity z pruzenia samotneho teleskopu super. Zajtra to nahodim a konecne sa pojdem trochu previezt, ked pocasie dovoli
Návrat hore Goto down
Tomin1

Tomin1


Počet príspevkov : 23
Mesto : Nitra

progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 19 apríl 2017 - 21:58

Caute, neviete kde by sa dali zohnat progresivne pruziny na stroma 05 za rozumnu cenu?
Nemyslim tym cenu 150€. Dakujem
Návrat hore Goto down
Tomin1

Tomin1


Počet príspevkov : 23
Mesto : Nitra

progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 20 apríl 2017 - 17:07

Aj ste davali vyrabat tie pruziny? či?
Návrat hore Goto down
barvajs

barvajs


Počet príspevkov : 12
Mesto : Trutnov, ČR

progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitimePi 3 máj 2019 - 18:52

Trochu to tady oživím. Před lety jsem měnil pružiny u 07. Byly tam progresy. Dával jsem lineární od Ohlins, tenkrát cca 2200,-. Rozdíl to byl jako nebe a dudy. Po pár týdnech jsem pak měnil i zadek, kompletní tlumič Hyperpro s regulací rychlé a pomalé komprese a odskoku. Cena v "akci" cca 16000 Kč v Bikerscrown. Ten je momentálně na repasu. Po první jarní vyjížďce začal téct. Ale má nárok po tom kde jsem mu vude dával zabrat v offroadu atd. Cena repasu něco přes 3000 Kč
Návrat hore Goto down
Sponsored content





progresívne pružiny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: progresívne pružiny   progresívne pružiny - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
progresívne pružiny
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ake pruziny?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Podvozok. brzdy-
Prejdi na: