V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 20 marec 2024 - 14:56 pre Easyrider

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Veľkonočný výjazd

Goto down 
+2
Zolike
Easyrider
6 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimePo 11 apríl 2011 - 20:20

Ahoooj

Dňa 24. 4. 2011 v nedeľu Vás pozývam na pekný, pohodový výjazd do Maďarska.
Moja plánovaná trasa je: mapa

Miesto stretnutia: Dunajská Streda, parkovisko Tesco

Čas stretnutia: 09.00 h -09.15 h

Predpokladám že v Maďarsku sa k nám pripoja priatelia z VSCH.


Naposledy upravil Easyrider dňa St 20 apríl 2011 - 9:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimePo 11 apríl 2011 - 21:02

Ahoj Feri, so mnou možeš počítat, rád sa pridám. Trasa pekná.. Veľkonočný výjazd  134616
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimePo 11 apríl 2011 - 21:27

Za tú trasu ručím ;) . Bude sa ti to páčiť.
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimePo 11 apríl 2011 - 21:34

..no ked bude dobre počasie tak sa k Vám pridám aj ja,ked môžem.
Ajtak bude moc dlhý ten víkend trocha si aspon oddýchnem od ženy.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimePo 11 apríl 2011 - 21:44

Hoffman, snád ma Easy známych aj tam hore a to dobré počasie vybaví tiež.. :D
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimePo 11 apríl 2011 - 22:50

Verím tomu že má.
Dnes som bol v Nitre skoro ma odfuklo,dufam dlho už také nebude
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeUt 12 apríl 2011 - 9:02

Už som sa pustil do tanca slnka, takže bude pekne. Hoffman, jasné že s tebou rátam, aj som ti chcel volať kvôli tomu.
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeUt 12 apríl 2011 - 13:09

no ja idem možno aj tento vikend...no aspon do Győru,lebo kamošovi čo bol na BKG so mnou tak som mu dnes kupil stupačky na padák....takže idem ich odniest , v sobotu su tam ajtak trhy ,aspon ma pozve na klobasu zato.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeUt 12 apríl 2011 - 18:36

Feri poznas ma, pridam sa rad... Predbezne rataj so mnou :rider:
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 13 apríl 2011 - 17:19

Supeeeer Veľkonočný výjazd  134616
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 20 apríl 2011 - 8:33

tak sa hlaaasim aj ja. :D
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 20 apríl 2011 - 9:25

Upresnenie:

Počas výjazdu budú 3 zastávky. Prvá z nich bude pri bufete, kde v kamennej peci pečú rôzne dobroty ako langalló ale aj domáce štrúdle, takže tu bude možnosť občerstvenia. Preto nezaškodí mať pri sebe pár forintov. Ďalšia zastávka bude pri prírodnom úkaze, kde si spravíme pár fotiek a tretia bude v Tihanyi na parkovisku s nádherným výhľadom na Balaton.
"Ľadvinky" sa môžu kľudne pridať, bude to pohodový výjazd, resp. výlet.
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 20 apríl 2011 - 15:24

pohodový výjazd zo ženou????......to by som si musel zobrať inú.
Ale ja som sa aspon od nej už vypýtal.Zoli mohli by sme isť spolu do DS čo ty nato,len by sme sa mohli dohodnuť kedy vyrazíme.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 20 apríl 2011 - 16:34

Tolan super, ak pojdeš do DS cez GA, tak sa ku nám s Hoffmanom možeš pridat, budeme radi. Ati jasne, že pojdeme spolu, zavoláme si ešte v sobotu a dohodneme sa, kedy presne vyrazíme s GA.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 20 apríl 2011 - 19:48

jasne, napis cas a presne miesto a stretneme sa v Galante.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 20 apríl 2011 - 20:16

hoffman napísal:
pohodový výjazd zo ženou????......to by som si musel zobrať inú.

Veľkonočný výjazd  134616 pravda, pravda ... :lol:
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 20 apríl 2011 - 21:10

Zdravim Vas vsetych, aj ja sa hlasim. Mozte somnou ratat,.. :)
:lol!:
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 20 apríl 2011 - 21:55

Tolan, poznáš Galantu?..resp. čo vieš, kde je v Ga, tak tam sa možme stretnút o 8,15 a o 8,30 odchod do DS, nech tam stíhame na tu 9-tu.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 20 apríl 2011 - 22:08

galantu nepoznam, iba cez nu obcas prechadzam smer sered-DS, takze urci nejake miesto na tej trase, pumpu alebo tak.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeSt 20 apríl 2011 - 22:25

Tolan, tak možme na prvej benzínke v GA od Serede po pravej strane, je to Shell-ka. Hoffman može byt?..Stretneme sa teda tam o 8,15.
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeŠt 21 apríl 2011 - 5:11

mne to pasuje budem tam
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeŠt 21 apríl 2011 - 8:15

U nás v nedeľu zo zákona bude všetko zatvorené, aj zmenárne na hranici, takže kto chce meniť eurá, odporúčam ešte v týchto dňoch. Mne osobne stačí za 10,-eur. Ak zo Slovenska vyrazíme s plnou nádržou, ani tankovať nebude treba na maďarskej strane. Zolike, tebe som ešte dlžný, máš o starosť menej.
Počasie má byť pekné, podľa predbežnej predpovede má byť bez dažďa, slnečno, miestami polooblačno, akurát vietor bude trošku pofukovať.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeŠt 21 apríl 2011 - 8:21

OK plati, najneskor do 8.25 som tam.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeŠt 21 apríl 2011 - 11:34

Nedalo mi a pre istotu som zavolal do Maďarska k tej bufetárke, či budú mať otvorené v nedeľu, keďže je sviatok. Nepotešila ma 🇳🇴 , budú mať zatvorené Veľkonočný výjazd  379117 . Trasu to nemení, akurát len toľko, že radšej si zoberme niečo so sebou pod zub a na pitie. Po tej trase je viac možností dať si niekde kávu, tak budeme improvizovať, keďže je nejaký ten sviatok. Prestávky na odpočinok budú tak ako som to písal, akurát si nedáme miestnu špecialitu ale každý to čo mu žena doma zabalí ;) .
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeŠt 21 apríl 2011 - 14:39

Prípadne ked pojdeme cez Győr tak tam si určite najdeme niečo pod zub,lebo budu tam Velkonočne slávnosti,budu sa tahať cez celé mesto...a okrem toho budu tam sutažiť dragsteri,kde je vstup zadarmo ..takže podla mna si niečo určite nájdeme.
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeŠt 21 apríl 2011 - 17:24

Slavo, kadial planujes cestu? kde sa budes stretavat? Neviem ci mam ist tiez do Dunajskej stredy, alebo do Gyoru?
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimeŠt 21 apríl 2011 - 18:14

hltac, ak z BA potiahneš priamo do Győru, tak nás môžeš počkať niekde pri ceste č. 82 smer Veszprém. (pre upresnenie, v Maďarsku máš spoplatnenú diaľnicu aj pre motorky). Ale Senec nemáš ďaleko, bude lepšie ak sa dohodneš so Slavom, on už pozná cestu. A takto ani Slavo nebude mať zlý pocit že meškal iba on sám. Takto ale máš km-re navyše. Zlatý stred je keď potiahneš rovno do DS. Tesco máš na konci mesta smerom na Veľký Meder.

hoffman, v Győri by bolo ešte priskoro na oddych a občerstvenie. Snáď pri Balatone v Tihanyi bude nejaký ten bufet otvorený. U nás zo zákona má byť všetko zatvorené ale neviem ako je to v Maďarsku. Ja si zoberiem so sebou nejaké tie chlebíčky a minerálku.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimePi 22 apríl 2011 - 16:19

Dnes som prebehol nedeľňajší úsek a je to paráda. Cesta na niektorých úsekoch pripomína tankodrom ale nič čo by v-strom nezvládol.
Čo sa týka predpovede počasia,posledný pekný deň v tomto týždni má byť sobota. Na nedeľu už predpovedajú prehánky. Kým sa nebudú preháňať nad našimi hlavami tak bude ok. Ale už ľutujem že som sa nerozhodol pre sobotu.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1362
Mesto : Galanta, Slovakia

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimePi 22 apríl 2011 - 20:52

Ahoj Easy, neboj, ak si dobre tancoval ten indiansky tanec slnka, tak to bude dobré a keby aj bolo zopár kvapiek, ved nie sme žiadne B-čka, aby nás to odradilo od pekného výjazdu.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitimePi 22 apríl 2011 - 20:58

pozeram, ze kedy je stretko. O 9-tej, ok ok...

Kedze Feriho poznam ako svojho brata, budem sa snazit prist
naozaj na cas, slubujem. club
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Veľkonočný výjazd  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veľkonočný výjazd    Veľkonočný výjazd  I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Veľkonočný výjazd
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 2011-04-24 Veľkonočný výjazd do Maďarska
» Velkonocny trip
» Výjazd
» Trochu prevetrat kosti...
» jednodnový vyjazd do alp

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Navrhni výjazd TU!-
Prejdi na: