V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2

Goto down 
+13
Cliford
vladom
Tolan
lubo
zbrdlowski
Tibi
Easyrider
Roman Jakub
mode
Petzo
marecek
Slavo
rikardo-123
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimePi 1 marec 2013 - 19:42



mareček laught2

kua jaká narážka na mňa XD no počkaj! chlast
marecek napísal:

a pre pripomenutie.. mam litra.. cize nic 35konove a viete dobre chlapci ze rad jazdim rychlejsie..
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimePi 1 marec 2013 - 19:46

riki kup si tie EXP. aspon nam potom napises ako si s nimi spokojny a porovname to yeah :-)
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimePi 1 marec 2013 - 19:48

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 6529 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 6529....no marecek ma na nich 21000 a potom kde je pravda??.......kaslem na to supnem tam gumu z tatkovej káry...........
...no nic nech uz bude jakakolvek za 70€ za fungla (oktobrovu 2012) bude dobra.......a ked nie čipnem teda tatkovi z káričky ..... METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 364988687 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 702243357 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 1916953969
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimePi 1 marec 2013 - 19:48

Alebo doplať tých pár € a zostaň pri Anakee 2 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 743779
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimePi 1 marec 2013 - 19:50

Slavo, teraz by sa hodila tá fotka ktorú som ti poslal. Tenerka tam ma obuté Metzeler Tourance METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 743779.
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimePi 1 marec 2013 - 19:55

anake by mu trvyla tri tyzdne ...to nebudem cakat a vysla by okolo 100€....ale cena nieje rozhodujuca.......turanzku EXP ma skladom a vie mi ju za 70€.............takze o com??????...v piatok je doma a bude...v podstate to je jedno co zoderem.........HOWK METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 945832 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 945832
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimePi 1 marec 2013 - 19:58

EASY ešteže si mi to pripomenul, ďakujem prsty_hore

Tu je tých 35 koní na Touranceske winkle
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Oa091110259
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimePi 1 marec 2013 - 20:00

riki, neboj sa dobre si si vybral. Aj Anakke II aj Tourance aj Tourance Exp sú špičkové gumy.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimePi 1 marec 2013 - 20:00

Tam je bodka METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 650269930
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimePi 1 marec 2013 - 20:19

HOWK domluvene METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 1916953969 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 1916953969
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 12:47

Já mám EXP už 19 000 km, prešiel som s nimi cez STK a pol sezóny ešte vydržia. Spokojnosť na jednotku. Ale inak by som potom chcel tiež vyskúšať tie MICHELIN Anakee 2.
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 12:54

no howk zase potvrdene...........marecek 21 ty 19 .........podla recenzii ktovie aj odkial asi sudruzi ze zahranici nevedia jazdit.hehe............ked oni pisu okolo 12........asi si nevedia nafukat gumy.hehe
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 19:37

Nechci se nikoho dotknout, ale asi je jezdit sportovně a jezdit sportovně.

Tourancek (obyčejných) jsem sjel několik sad a jak už jsem psal jinde, nedám na ně dopustit. Pokud jsem na nich jezdil jako turista, tak jsem na nich najel 20tis. km.

Pokud jsem ale vzal Tourance a opravdu si na nich zajezdil. Vydržely mi 6tis. km. A to nebrzdím smykem ani se nerozjíždím s gumováním.


Nicméně. Všechny zmiňované gumy (Anakee 2, Tourance i Tourance EXP) jsou určitě dobré gumy. Něco si vyber (asi jsi už vzal EXP jak jsem pochopil) a pak dej vědět, jak budeš spokojen. Foto
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 19:43

úplný súhlas Roman yeah
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 19:53

uz je to zajednane v piatok je guma doma a nasledujuci pondelok ideme na varovnanie rafiku a prezut a potom vzhuru do sveta......... METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 1916953969 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 1916953969
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 465172......roman ten poloslik je tvoj?????????? affraid affraid.........jasdis pred Rossim??? affraid...........alebo si si dal namahu ho osmirglovat.............. METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 1916953969 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 1916953969 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 1916953969 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 1916953969 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 1916953969
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 20:06

Jo jo. To je moje guma po 6ti tisíci km. Pyreneje a zpět. Z toho cca 1500km na dálnici, jinak by na středu zbylo víc :-). Všechno ve dvou s plnou zátěží. Nějak mě to bavilo :-).

Jinak ten ráfek si dej určitě opravit, měl jsem ho taky bouchnutý. I na stromu, i na BMW a dělá to opravdu hodně. Uvidíš, že pak to bude v pořádku.
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 21:22

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 702243357 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 702243357nemal si ju nafukanu???? affraid :affraid:az neuveritelne..............
.....s tym rafikom je to na prd ...dneska malicke serpentinky na 2jecke pomalicky...akokeby po rebriku.............no ale uz musi vydrzat do buduceho pondelku.......... METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 6529 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 6529
Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 21:25

Foukaná byla dobře. Mám na bramboře hlídání tlaku v pneu. Docela to sleduju, protože když jezdíš svižně, tohle je údaj, který tě zajímá. Mít správně fouknuto. Je fakt, že v Pyrenejích je hrubší asfalt. Dobře drží. Tak zítra opatrně a hned při sundání gumy to srovnej.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 9:43

Už som spotreboval 3 sady Metzeler Tourance. Tento rok chcem skúsiť niečo nové a pravdepodobne to bude Michelin Anakee 2. Pokukával som aj po 3-ke. Počul som len samé chvály po asfalte. Ale neviem ako to je po šotoline.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 10:03

Feri neboj sa toho. Anakee 3 ma super vydrz a na ceste drzi ako lepidlo a aj za mokra je super.  Oproti tourancke to je uplne iny level. A o sotolinu sa neboj Anakee 3 to zvladne.
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 10:20

Ja som kupoval asi pred mesiacom TOURANCE - klasiky. Trochu ma zaskocilo ze predna je Made in Germany a zadna Made in China.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 10:42

Na Anakee 3 som počul iba samé chvály aj z iných V-Strom klubov. Ale je to v podstate nová pneumatika, tak neviem ako je to s km výdržou. 
O jej vlastnostiach mimo asfalt som sa toho veľa nedočítal, iba videl jedno krátke video na you tube. 
Zatiaľ na každej mojej ceste som mal aj ľahký off road, ktorý Tourance zvládol bez väčších problémov. Jednoducho len chcem vyskúšať niečo nové. 
Tomáš, daj potom vedieť aké pneu si nahodíš na tú Albánsku šotolinu.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 10:43

Made in China na Tourance??? To som ešte nevidel.
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 10:45

No da sa o tom uz najst aj na nete  - ale snad bude v pohode :)
Návrat hore Goto down
Cliford

Cliford


Počet príspevkov : 28
Mesto : Hlohovec - Šulekovo

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 14:44

Takú dilemu mám aj ja. Michelin Anakee 3 alebo METZELER TOURANCE NEXT. Pozerám recenzie a neviem sa rozhodnúť. Neviem prečo, ale ťahá ma to k Michelinu.
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 15:21

Mam NEXT v rozmeroch 160/60 a 180/55...ta 180 ide velmi rychlo dolu....ale su super...nemaju problem na ladovom asfalte....Keby sa robili ANAKEE 3 v mojich rozmeroch tak idem do nich urcite.
Návrat hore Goto down
Henrich

Henrich


Počet príspevkov : 330
Mesto : Malinovo

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 16:05

Ja som zjazdil anakee 2 a momentalne ma anakee 3 a ked budem menit tak asi iba za anakee. je to vynikajuca pneumatika a drzi nehorazne na ceste. 
Za mna anakee 3 club
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 17:03

Ty máš Anakee 3-ku? Super  yeah . Budeme mať informácie z prvej ruky.
Návrat hore Goto down
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 6 marec 2014 - 22:42

Caute wave 
Moja skusenost. Minuly rok som presiel z anakee 2 na M.tourance a bral by som zas len anakee.Tourka nieje zla ale jednoducho nemam ten pocit istoty v zakrutach a na vode.Bol som prekvapeny,ze miska anka sa aj v poslednych minutach jazdy spravala super.Turka je podla mna tvrdsia citim to aj pri brzdeni,ale zas tvrdia ze ma urcite dlhsi km dojazd. Min. rok cca 3000 km a vypada ako nova.
Ale pri pohodovej jazde s větrem v zádech je to uplne ok :rider:
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitimePi 7 marec 2014 - 18:17

ja mam od maja 2013 anake 3. mam na nich 15tisic km a kto na nu pozrie mi neveri ze je na nej tolko nalietane.. pokial si ovsem nepozrie nove gumy anake 3... maju neskutocne hlboky vzor a to napomaha predlzovat najazdne km

mokro: smykne len na prechodoch
oofik: kamarat so sotolinkou.. v blate uz taka doma nie je
cisty asfalt: drzi bez zavahania az za hranu svojho kraja. dokazal som o asfalt "utriet" koleno vyfuku na lavoboku /cierna hora s tolanom/

čo sa tyka ANAKE 3 davam za jedna a dalsiu gumu nebudem davat inu/mimochodom 2012 som jazdil metz.. super guma ale vazne s anake 3 si viem viacej dovolit ci mokro alebo sucho.. nehovriac o dojazde.. tymto sa v porovnani od anake 2 posunuli vyrazne dalej


marek...  wave
Návrat hore Goto down
Sponsored content





METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Strom alebo lietadlo?
» Metzeler Tourance 150/70 R17 M/C 69V Recall
» skúsenosti Metzeler Karoo 3
» Predám Metzeler Karoo3
» 2010 04 02 Makov alebo Slovenský elefantentreffen

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Technická pomoc-
Prejdi na: