V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 žeby tento rok posledný trip ???..

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
hope

hope


Počet príspevkov : 114
Mesto : se

žeby tento rok posledný trip ???.. Empty
OdoslaťPredmet: žeby tento rok posledný trip ???..   žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimeNe 14 november 2010 - 22:06

" Nie, to sa nedá vydržať ". Klasický"absťák".

To si asi povedalo veľa motorkárov.

Tento rok nám počasie skutočne praje. Kilometre pribúdajú a pribúdajú.

Ani já som nezahálal a túto sobotu som sadol na svoj "Stromček".

Trasa Senica - Myjava - Stará Turá - Nové Mesto n/Váhom - Pobedim a tu som sa zasekol. Zavolal som Lubovi či sa nepridá. " Práve sme sa s Lubkou dohovárali, či si nepôjdeme zajazdiť. " To som sa dozvedel v telefóne. Slovo dalo slovo a o 10 min som stál u Luba v Piešťanoch. Na milé prekvapenie sa pridal aj Lubov syn na športovej Suzuki.

Skočili sme na čajíček a potom do Hlohovca na vyhliadku Šianec. Zopár foto a spoločná jazda do Vrboviec.

Tam sme sa rozlúčili a popriali si preventívne veselé Vianoce a šťastlivý nový rok.

Vrbové - Brezová p/Bradlom - Osuské - Jablonica - Senica a som doma. (tam momentálne garážujem)

Príjemných 14-17 stupňov a ani neviem koľko kilometrov.

Stretol som zopár motorkárov čo dokazuje, že aj v novembri sa dá príjemne pojazdiť.

Všetko dobré.

video 1 : https://www.youtube.com/watch?v=5Q-C8sHxvgY

video 2 : https://www.youtube.com/watch?v=i5PPi8J_w_o
foto : http://hope-peter.rajce.idnes.cz/posledny_jesenny_vyjazd/
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

žeby tento rok posledný trip ???.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: žeby tento rok posledný trip ???..   žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimeNe 14 november 2010 - 22:42

Hope pekný výjazd ku konci motosezony yeah , ja ležím doma s angínou.. nope
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

žeby tento rok posledný trip ???.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: žeby tento rok posledný trip ???..   žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimePo 15 november 2010 - 5:34

tak to ste museli asi aj nas stretnut Peťo, v sobotu som s Bajkerom a 1x bandit prechádzali aj cez Hlohovec

pekne videa, super yeah
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

žeby tento rok posledný trip ???.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: žeby tento rok posledný trip ???..   žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimePo 15 november 2010 - 6:43

Pekny vyjazd a uprimne zavidim. Ja som tiez cez vikend lahol... akurat ze do postele s nejakou chripkou ci anginou :(

Inak presne to co si napisal o tom novembrovom jazdeni dokazuje moje slova, ze sezona pre stromcekarov nekonci nikdy. Snad len malu prestavku mame v case ked nasnezi pripadne prituhnu silne mrazy.
Jazdit sa da stale a komu je zima ten je slabo obleceny :D
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

žeby tento rok posledný trip ???.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: žeby tento rok posledný trip ???..   žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimePo 15 november 2010 - 7:42

Já som s Ľubkou a synom, ten na GSX R 650 spravil ešte v nedeľu stovečku. A potom ešte s Ľubkou ďalšiu stovku, ktorú som na záver dňa aj sezóny skoro nezvládol. S zákrute ktorú poznám som nejak neodhadol rýchlosť, vynieslo ma až na štrk tam riadne rozhodilo, ale so scvrknutým žalúdkom a stiahnutým zadkom som to ustál. Ale môžem povedať, že sa mi ťažko dýchalo až domov. Doma som iba dostal otázku ,, to čo bolo v tej zákrute?" odpoveď potom už znela, že v pohode.
Ale inak to bol krásny deň. :bball:
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

žeby tento rok posledný trip ???.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: žeby tento rok posledný trip ???..   žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitimePo 15 november 2010 - 9:54

Davajme si vsetci pozor, uz je jesen, cesty studene a sem tam nam uz aj koleso
presmykne kvoli tomu.
Alebo ako pise LUBO, aj mala nepozornost moze skaredo ukoncit sezonu.

POZOR preto vsetci.


Slavo
Návrat hore Goto down
Sponsored content





žeby tento rok posledný trip ???.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: žeby tento rok posledný trip ???..   žeby tento rok posledný trip ???.. I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
žeby tento rok posledný trip ???..
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kam tento rok 2020?
» a co tento veekend??? 21-23.9.2012
» Velkonocny trip
» 2012-04-09 Austria trip
» TURKEY & GEORGIA TRIP 2012

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: CESTOVANIE :: Cestopisy-
Prejdi na: