V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR

DomovGalleryHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Kam tento rok 2020?
POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeSt 3 jún 2020 - 21:38 pre VanaPD

» Zvolávačka na V strom DL 650 ročník 2017
POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimePi 1 máj 2020 - 12:23 pre vladom

» Kupim pravy chranic ruk DL650
POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimePi 3 apríl 2020 - 17:56 pre peterPP

» Zadné svetlo
POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeŠt 20 február 2020 - 16:26 pre drago1973

» Predné svetlo
POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeSo 19 október 2019 - 7:04 pre turista

» Jarné stretnutie členov aj nečlenov V-Strom klubu 2019
POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeSt 19 jún 2019 - 12:52 pre Zolike

» predám benzínové čerpadlo na v strom 650 modelový rok do 2006
POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeSo 25 máj 2019 - 7:43 pre 2pista7

» progresívne pružiny
POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimePi 3 máj 2019 - 18:52 pre barvajs

» Suzuki DL650 V Strom - kryt motora + SW Motech Trax kufor
POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeŠt 11 apríl 2019 - 8:21 pre Noro666

Počasie

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
júna 2020
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?

Goto down 
AutorSpráva
ico

Počet príspevkov : 19
Reputácia Reputácia : 0
Mesto : Bratislava

POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? Empty
OdoslaťPredmet: POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?   POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeSo 9 apríl 2011 - 18:35

Zdravim pani, dnes som chcel nahodit origo kryty rukovati, pokracoval som presne podla navodu, a kryty su uz na svojom mieste, avsak nejde mi zasroubovat to zavazie (ci koncovka) do riadidiel, sroub sa iba kruti a nema sa o co zachytit, mate s tym niekto skusenosti? dakujem za radu
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan

Počet príspevkov : 577
Reputácia Reputácia : 17
Mesto : Hlohovec

OdoslaťPredmet: Re: POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?   POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeSo 9 apríl 2011 - 19:25

ak myslis ten dlhy srob co drzi zavazia tak ten ma vnutri rajdov matku a taky gumovy rozperny medzikus trory sa zatahovanim rozpiera a tym to cele drzi. Ten srobik s tou gumou ti pravdepodobne zostal vnutri rajdov takze staci mierne naklonit rajdy a vyklepat to von, pripadne vytiahnut nejakym kusom drotiku.
Návrat hore Goto down
ico

OdoslaťPredmet: Re: POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?   POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeSo 9 apríl 2011 - 21:23

presne tak, ten dhy srobik nejde zakrutit. Vysla mi odtial aj ta gumova rozpera a akasi podlozka, ziadna matica tam vsak nebola, a ani v sete ktory bol k riadidlam. skusal som aj naklonit moto aby nieco este vyslo ale nic nevyslo...:(
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan

Počet príspevkov : 577
Reputácia Reputácia : 17
Mesto : Hlohovec

OdoslaťPredmet: Re: POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?   POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeNe 10 apríl 2011 - 9:18

no ak tie zavazia uz boli nahodene tak tam tu matku musis mat, ona je nejako spojena a tou gumou myslim aby sa to vnutri trubky cele netocilo. Potom sa to nahadzuje tak,ze si to cele zavazie komplet poskladas a zosrobujes to cele dokopy a len to zasunies do rajdov a zatiahnes.
Návrat hore Goto down
ico

OdoslaťPredmet: Re: POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?   POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimePo 11 apríl 2011 - 13:36

Tolan dakujem za radu, tie matice mi pri vytahovani sroubou zaliezli do riadidiel, bolo to celkom zaujimave vytahovat ich, ale ked sa cela moto naklonila tak sa to s pomocou drotiku dalo. ale celkom nestastny system, lebo pokial nevies ze musis tie zavazia vytahovat s najvacsou opatrnostou tak ti tie matice urcite ostanu vnutri... . e.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo

Počet príspevkov : 3741
Reputácia Reputácia : 45
Mesto : Krupina/Čertovica

OdoslaťPredmet: Re: POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?   POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimePo 11 apríl 2011 - 18:25

ja som ich vytahoval velmi jednoducho. Mam taku sadu (toolbox naradia)
a tam som mal taku vysuvaciu tycku ako antena na radiu s magnetom na
konci. Pouziva sa to ked ti padne niekde skrutka a nevies ju vybrat alebo
ako napriklad ta matica v riadidlach....

ja som to vybral z tade asi za 5 sekund...

salute Slavo

Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM

Počet príspevkov : 219
Reputácia Reputácia : 7
Mesto : Drahovce,Slovakia

OdoslaťPredmet: Re: POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?   POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimePo 11 apríl 2011 - 18:37

Já som to natočil na závitovú tyč.
Návrat hore Goto down
vassoman

vassoman

Počet príspevkov : 2
Reputácia Reputácia : 1
Mesto : levice

OdoslaťPredmet: Re: POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?   POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeNe 8 jún 2014 - 11:50

ahojte, stal sa mi presne ten isty problem, ta matica zliezla hlbsie do riadidiel a pri mojej sikovnej snahe zapadla az tak, ze ju uz nevidim...vidim len asi tu rozperu co ma stvorcovy otvor (asi v nej je uchytena ta matica?) ale zda sa mi velmi daleko v riadidlách na to aby sa tam sroub uchytil...zrejme som to cele zatlacil hlbsie...Prosim o nejaku radu ako na to...Dakujem
Návrat hore Goto down
Sergej

Sergej

Počet príspevkov : 54
Reputácia Reputácia : 2
Mesto : Brezova pod Bradlom, Trencin

OdoslaťPredmet: Re: POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?   POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeNe 8 jún 2014 - 12:55

vassoman- s tým mal asi problém každý, skús tú zapadnutú časť vytiahnuť opatrne drôtikom, alebo skús magnet na koci skrutkovača- niektoré to majú..možno to nejako vytiahneš.

Pred montážou si pozri tieto videa- má to 1 a 2hú čast, a je tam spomenuté aj daný problém..

https://www.youtube.com/watch?v=j1RZDHc79jM

Sergej,
http://sergejdesign.blogspot.sk/
Návrat hore Goto down
vassoman

vassoman

Počet príspevkov : 2
Reputácia Reputácia : 1
Mesto : levice

OdoslaťPredmet: Re: POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?   POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitimeNe 8 jún 2014 - 18:14

Sergej dakujem, video mi pomohlo pochopit princip....ta matica vsak bola az za ohybom riadidiel a nebolo ju uz ani vidiet, natoz ju nejak vytiahnut...tak som rozobral druhu stranu a McGyverovskym spôsobom to pretlacil naspat az sa dostala von...
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?   POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down

POMOOC, ako dokoncit montaz krytov rukovati?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: