V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Klubové tričká objednávka

Goto down 
+63
Myšiak
flimel
Martin Velcicky
Zolike
Speedo
Tolan
Petzo
attila
cierny strom
sojuz16
marian horvath
brano13
Radoslav Zzmo
braho
junek
Mirec
Karimo
Oto 63
Arto69
Tatúšik
BranoNM
kamy10
Tacamo
vladom
knalim
MartinM
persi
peter PU
vodajs
SATAN
peterPP
kongus
Požgy
Pepe
Stanleyrider
kixo
Jano
RomanDL
rikardo-123
freedom5
SKOKAN
palike
marecek
Radko
Cliford
turista
Vladodo
Milankodl
cole46
Mirco
zolo
Mike
Henrich
hoffman
roman
sanyo1
hltac
bogy
genius
Easyrider
lubo
robob
Slavo
67 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
AutorSpráva
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeUt 24 február 2015 - 7:51

vyborne.. takze aka bude distribucia?? mne je to v zasade jedno kludne skocim ku tebe sa preveziem a dame cigu  smokin

salute
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeUt 24 február 2015 - 8:59

Včera bol telefonát od tričkáro-mikinára v piatok by sa mali expedovať na moju adresu. Ja to všetko vyplatím a potom sa dohodneme ako sa to dostane ku každému objednávatelovi.

 Mareček nápodobne.  salute rád som  argue
Návrat hore Goto down
RomanDL

RomanDL


Počet príspevkov : 3
Mesto : Žiar nad Hronom

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeUt 24 február 2015 - 16:08

Paráda, v SS máš t.č. Keby niečo, volaj.   yeah
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeUt 24 február 2015 - 23:13

prsty_hore
...parada...
Návrat hore Goto down
Stanleyrider

Stanleyrider


Počet príspevkov : 61
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSt 25 február 2015 - 1:27

Zdar eSCePalo.
Pisem tebe ako kompetentej osobe.Ked ze som "prespal" prvu vlnu objednavok, chcem ta poprosit ak sa bude robit dalsia vlna objednavok na tricka +mikiny atd.,daj vediet.
dik.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSt 25 február 2015 - 8:35

Ahoj spachtoš XD
ja nie som kompetentná osoba za tričká a mikiny, bola to moja iniciatíva lebo ja som chcel tričko.
Pošli velkosť skúsim tam zavolať či sa dá doobjednať.  Pošli to cez SMS číslo mám v profile.
Návrat hore Goto down
Stanleyrider

Stanleyrider


Počet príspevkov : 61
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSt 25 február 2015 - 10:36

Zdar.eSCePalo.
Poslal som ti sms a napisal aj pm.
caw.spachtos salute
Návrat hore Goto down
Pepe

Pepe


Počet príspevkov : 10
Mesto : Vráble

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSt 25 február 2015 - 19:25

Ahojte,

chcem sa opýtať či by bolo ešte jedno tričko XL?  :)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeŠt 26 február 2015 - 17:53

pepep už je neskoro. Zajtra by sa mali expedovať.
Budeš musieť počkať na ďalšiu várku.
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 28 február 2015 - 10:52

palko?? mas ich doma?  winkle
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 28 február 2015 - 11:26

eee v piatok som mal fasa deň a na toto som zabudol, myslel som že tričkár dodrží čo slúbil. Budem to riešiť v pondelok. Mea culpa  worshippy
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 28 február 2015 - 11:28

pohodka pali. len v tyzdni neslubujem kedy sa viem utrhnut aby som k tebe skocil.. ved dohodneme priebezne

marek..  :)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeUt 3 marec 2015 - 22:12

Dneska odchádzali tričká  od výrobcu. Je celkom možné že do soboty sú tu.
Keď prídu dám info. Budúci týždeň je v BA  moto výstava ja sa chystám v sobotu poprípade ich tam môžem doniesť
Návrat hore Goto down
Stanleyrider

Stanleyrider


Počet príspevkov : 61
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeUt 3 marec 2015 - 23:04

Zdar.
To je super spravicka.Vidime sa  na motosalone. :vmoto:
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeSt 4 marec 2015 - 19:51

Fajiiinsko.....v sobotu som aj ja v inchebe........kontakt mame nejaky?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeŠt 5 marec 2015 - 17:25

Hlásim, že tričká dorazili

rikardo zajtra poobede čakaj telefonát  idem cez Šoporňu
Návrat hore Goto down
freedom5

freedom5


Počet príspevkov : 23
Mesto : Partizanske

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeŠt 5 marec 2015 - 20:12

V sobotu v Inchebe sa stretneme...
Este ti zavolam...
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeNe 8 marec 2015 - 20:16

pali diky diky diky...........sanka dolu sefe ....taketo sluzbicky...objedna,da vyrobit,prinesie rovno pod hubu........este raz diky....som dlznikom,snad niekedy spolocne na  :vstromak:...pak pivo
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeNe 8 marec 2015 - 22:34

Istééé šéfe, dáme niekedy  :vstromak:

A ešte som zabudol vďaka za nálepky
Návrat hore Goto down
freedom5

freedom5


Počet príspevkov : 23
Mesto : Partizanske

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimePo 16 marec 2015 - 16:19

Pali,ďakujem za tričká....A som rád,že som osobne spoznal chalanov z klubu... club
Návrat hore Goto down
kixo

kixo


Počet príspevkov : 62
Mesto : Hlohovec

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimePo 16 marec 2015 - 16:52

Aho eSce pali ja som asi posledny ktory si neprevzal tričko,ak by si šiel cez Hlohovec bol by som ti vdačny, ale nie je problem prist  do šarfie ved sa už otepluje.  Ahoj Kixo  Klubové tričká objednávka - Stránka 7 657650
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimePo 16 marec 2015 - 17:30

Freedom,  tak a teraz už musíš do Červeného Kláštora aj s polovičkou.

Kixo, zajtra by som sa mohol nachádzať niekde okolo Fraštáku, tak sa ohlásim, no neviem či máš v kontaktoch číslo  scratch
 A máš, zajtra  argue
Návrat hore Goto down
kixo

kixo


Počet príspevkov : 62
Mesto : Hlohovec

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimePo 16 marec 2015 - 17:34

0903398073 Kixo
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimePo 16 marec 2015 - 17:36

Neskoro srééécu už ho mám
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimePo 16 marec 2015 - 19:02

inak diky palino. paci sa mi  :laught1:

nezabudni ze kde pijeme nabuduce!!  pivo
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimePo 16 marec 2015 - 19:29

Mareček to ja neviem kde vy pijete, hlavne nech chutí a padne na úžitok. pivo  eyes
Návrat hore Goto down
Stanleyrider

Stanleyrider


Počet príspevkov : 61
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeUt 17 marec 2015 - 1:14

Zdarek Pali.
Mikina odskusana,super sadne na ako uliata na moje eroticke telo:)...,no a Evelin sa tiez tesi,len dufa ze uz donho nepriberie,ale to zariadim....uz som jej "naordinoval"dietu :)...dik a vidime sa na vyjazdoch a samozrejme na jarnom zraze Vstrom Klub Slovakia, pod tatramy :) caw.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeUt 17 marec 2015 - 7:32

Kua  už ma tolko nechválte bo budem namyslený. Vidíme sa na cestách  hello
Návrat hore Goto down
RomanDL

RomanDL


Počet príspevkov : 3
Mesto : Žiar nad Hronom

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeUt 17 marec 2015 - 17:55

Pali, aj odomňa Ď.

wave        wav
Návrat hore Goto down
BranoNM

BranoNM


Počet príspevkov : 20
Mesto : Podolie

Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitimeŠt 8 október 2015 - 21:28

Čaute chlopi, nebude sa dávať robiť ďalšia várka tričiek a mikín? Myslím že by sa pár ľudí nazberalo.


Naposledy upravil BranoNM dňa Po 26 október 2015 - 10:36, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Klubové tričká objednávka - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka   Klubové tričká objednávka - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Klubové tričká objednávka
Návrat hore 
Strana 7 z 15Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Klubové tričká objednávka II.
» Klubové tričká
» Klubové mikiny
» Klubove predmety - pokec (co doplnit, objednat)
» Klubové reflexné vesty

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: Klubové reklamné predmety-
Prejdi na: